10 musíte mať esenciálne oleje pre mamičky

Ak ste mamička, ktorá uvažuje o použití základnej oils.You môže byť zvedaví, čo silice bude dobrou voľbou pre vás. Tu je to, čo považujeme za najlepšiu éterické oleje pre mamičky .

10 musíte mať esenciálne oleje pre mamičky

  • Lavender – Existuje toľko výhod, ktoré unscented má ponúknuť. Nielen, že vám môžu pomôcť znížiť stres a úzkosť, ale tiež to môže pomôcť lepšie spať v noci. Čo mama nemožno použiť trochu viac uvoľnenie?
  • Fenikel – Ak ste mamička, ktorá je ošetrovateľstvo, možno budete chcieť, aby zvážila vyskúšať fenikel esenciálneho oleja. Aplikovať niektoré z týchto EO v nosnom oleji k prsníku (ale nie priamo k bradavke), aby pomohla zvýšiť prísun materského mlieka.
  • Basil – To je ďalší esenciálny olej, ktorý môže prispieť k zvýšeniu laktácie. Okrem toho môže tiež pomôcť budete cítiť omnoho uvoľnenejšie a uľahčiť depresii.
  • Kadidlo – Snažiť sa nájsť spôsob, ako sa zbaviť tých otravných strií, ktoré sú prodlévání pred otehotnením? Kadidlo silica je známe, že odstrániť jazvy. Pridajte kvapku tohto esenciálneho oleja na nosič, ako je napríklad kokosový olej, a použiť pre svoje strií.
  • Lemon – Vzhľadom k citrónu vlastnostiam dezinfekčných, citrón esenciálny olej môže urobiť veľký DIY domáce čistič. Môžete ju použiť na čistenie podláh, dosky, rezanie dosiek a kúpeľňu so zrkadlom. Lemon éterický olej je tiež skvelé pre posilnenie imunity, tak to môže pomôcť zabrániť lovu každý kašeľ alebo studená vaše dieťa prinesie domov zo školy!
  • Tea Tree – Tea tree silica je dobré mať vždy po ruke. To má mnoho výhod ponúknuť. To môže pomôcť liečiť bodnutí hmyzom, odstrániť plesne nôh, zmierniť ekzémy a dermatitídu, upokojuje akné, a zbaviť sa bradavíc.
  • Peppermint – To je ďalší skvelý esenciálny olej pre mamičky mať vždy po ruke. Uplatnenie niekoľko kvapiek mätového esenciálneho oleja do dopravcom ropy, ako je kokos alebo olivový olej do brucha môže pomôcť zmierniť kŕče alebo nevoľnosť. Olej z mäty piepornej môže tiež pomôcť vytiahnuť kliešte a je to skvelý zápach eliminátor používať po celom dome.
  • Harmanček – Ak hľadáte iné esenciálny olej pomôcť upokojiť vás, nehľadajte nič iné! Harmančekový esenciálny olej môže pomôcť upokojiť vás. Zriedené roztoky harmančeka môžu byť taktiež použité na liečenie bodnutí hmyzom a žihadlá, rezy, akné, dermatitída a ekzém.
  • Grapefruit – V snahe odvrátiť bolesť hlavy? Naneste zriedený grapefruit éterický olej do svojich chrámov a čelo pomôcť odvrátiť migrény a napätie bolesti hlavy.
  • Eucalyptus – To je ďalší esenciálny olej, ktorý funguje ako vynikajúci domáci čistič vďaka svojej dezinfekčné vlastnosti. Môžete vytvoriť sprej z toho pre vašu kuchyňu či kúpeľni.

Ak uvažujete o použití éterických olejov na svoje deti, je dôležité urobiť trochu výskum vopred. Dojčatá a malé deti nemusia byť možné používať niektoré éterické oleje alebo vyžaduje sa zriedený verzie. V prípade pochybností sa poraďte so svojím pediatrom dieťa. To môže byť ohromujúca s toľkými olejov a voľby.