10 Anneler için Uçucu Yağlar Olmalıdır

Eğer sizin için iyi bir uyum olacak esansiyel neler yağlar merak olabilir esansiyel oils.You kullanarak düşünmeye bir anne iseniz. Burada en iyisidir düşünüyorum nelerdir anneler için uçucu yağlar .

10 Anneler için Uçucu Yağlar Olmalıdır

  • Lavanta – esans sunabileceği lavanta pek çok faydaları vardır. Sadece stres ve anksiyete azaltmaya yardımcı olabilir, ama aynı zamanda geceleri daha iyi uyumaya yardımcı olabilir. Ne annesi biraz ekstra rahatlama kullanamıyorum?
  • Rezene – Eğer emziren bir anne iseniz, rezene uçucu yağı denediğiniz düşünebilirsiniz. Anne sütü arzını artırmaya yardımcı olmak için meme (ancak doğrudan meme ucuna) bir taşıyıcı yağda bu EO bazı uygulayın.
  • Basil – Bu laktasyon artırmaya yardımcı olabilir başka uçucu yağdır. Buna ek olarak, aynı zamanda daha rahat hissetmek ve depresyon hafifletmeye yardımcı olabilir.
  • Frankincense – bir yol bulmaya çalışmak gebelik elde kalan olan bu sinir bozucu streç işaretleri kurtulmak için? Buhur eter yağı izleri ortadan kaldırmak için bilinir. Böyle bir hindistan cevizi yağı gibi bir taşıyıcıya, bu uçucu yağ bir damla ekleyin ve streç işaretleri uygulayın.
  • Limon – Limon dezenfektan özellikleri nedeniyle, limon esansiyel yağı büyük bir DIY ev temizleyici yapabilirsiniz. Eğer zemin, mutfak tezgahı, kesme tahtaları ve banyo aynaları temizlemek için kullanabilirsiniz. Limon uçucu yağı da bağışıklığı artırmak için mükemmeldir, bu nedenle her öksürük veya soğuk çocuğunuzu yakalamak önlemeye yardımcı okuldan eve getiriyor olabilir!
  • Çay Ağacı – Çay ağacın uçucu yağlar taraftan olması her zaman iyidir. Bu sunmak için pek çok faydaları vardır. Bu, böcek ısırıkları tedavisine yardımcı ayak mantar ortadan kaldırmak, egzama ve dermatit rahatlatmak, akne yatıştırmaya ve siğiller kurtulabilirsiniz.
  • Nane – Bu anneler her zaman elinizin altında bulundurmak için başka büyük esansiyel yağdır. Karın hindistan cevizi veya zeytinyağı gibi taşıyıcı yağda nane uçucu yağ birkaç damla uygulamak kramplar veya bulantı rahatlatmak yardımcı olabilir. Nane yağı da kene dışarı çekmek yardımcı olabilir ve evin etrafında kullanmak için harika bir koku gidericidir.
  • Papatya – size sakin yardımcı olan başka bir uçucu yağ arıyorsanız, daha fazla bak! Papatya esans size sakin yardımcı olabilir. Papatyanın Sulandırılmış çözümler de böcek sokması gibi durumlar, kesikler, akne, dermatit, egzama ve tedavisi için kullanılabilir.
  • Greyfurt – bir baş ağrısı savuşturmak çalışıyorsunuz? Migren ve gerilim baş ağrısı savuşturmak yardımcı olmak için tapınak ve alnına bazı seyreltilmiş greyfurt uçucu yağı uygulayın.
  • Okaliptüs – Bu nedeniyle dezenfektan özellikleri mükemmel bir ev temizleyicisi olarak çalışan başka bir uçucu yağdır. Eğer mutfak veya banyo için bunun dışında bir sprey oluşturabilir.

Eğer çocuklar üzerinde uçucu yağlar kullanarak düşünüyorsun, önceden biraz araştırma yapmak önemlidir. Bebekler ve küçük çocuklar bazı temel yağlar kullanmak mümkün olmayabilir veya ekstra seyreltilmiş sürümleri gerektirebilir. Şüpheye düşerseniz, sizin çocuk çocuk doktoru konuşun. O kadar çok yağ ve seçimler bunaltıcı olabilir.