תרגילים פשוטים יש חזקה מנטלית

זהו הגיל של כושר וכוח פיזי. נשים בכל רחבי העולם ויותר מבינות את החשיבות של להישאר בכושר, כוללים אמהות. אבל לפגישת מטרה מכל סוג שהוא, הוא תנאי הכרחי כדי להיות בעל מוח חריף, ממוקד. בדיוק כמו אימוני כוח וסיבולת לב לגוף, יש גם דרך לבנות כוח מנטלי שלנו?

ייתכן לקרוא ספרים אינסופיים שכותרתו 10 דברים נפשי אנשים חזקים לעשות, או הרגלים שיכולים לאמן את המוח שלך. אבל המשימות להגדיר לעתים קרובות נראות בלתי אפשריות ומאוד מאתגרים. כאמהות, אנחנו בקושי יכולים לקחת פסק זמן לעצמנו, קל וחומר להשתתף משטר אימונים יסודי. אבל אז שוב, אנחנו כנראה צריכים תעצומות נפש יותר מכל אחד אחר. ובכן, Heres את החדשות הטובות. יש כמה תרגילים פשוטים מאוד כדי לשפר את כוח הרצון והנחישות שלך שאינו דורש זמן או אנרגיה רב מדי. אתה יכול לעשות אותם כל יום ואנחנו מבטיחים לך תראה את ההבדל בקרוב מאוד.

הדרכים הקלות ביותר לבנות חוסן נפשי

1. קרא עוד

זוהי אמת מדעית – אנשים שנהנים לקרוא הם ומתחשבים כלפי אחרים ויש להם הרבה כוח נפשי. עצם הקריאה מאלץ אותך להתמקד החושים שלך, להאט, ולהירגע. נסה לעשות את זה כל יום, בבוקר או לפני השינה, ואנחנו מבטיחים לכם רגילים להחמיץ זמן הדיגיטלי.

2. מדיטציה

עצה זו היא כנראה עתיקה כמו הגבעות, אבל היי, זה באמת עובד. תפקידה של המדיטציה להגדיל כוח רצון שאי אפשר להתכחש לה. Whats חשוב הוא שאתה לא צריך להיות מקצוען זה. כל מה שאתה צריך הוא 10 דקות מזמנך יומי לשבת ישר, להתמקד בנשימה שלך, לשלוט במחשבות שלך. תרגיל זה מרענן את הנפש והנשמה שלך משאיר אותך חדורים את הכח להתמודד עם היום.

3. תקשיב למוסיקה

הא, זה לא מתעמל. ובכן, זה. מחקרים הוכיחו כי אימון אוזני והנפש שלך להתרכז במוסיקה (ואנחנו מתכוונים טובים, מרגיע מוסיקה כאן) יכול להיות השפעה עצומה על חוסן נפשי. פוקוס על המנגינות לשתות אותם בתוך עצמך. אתה יכול גם לנגן מוזיקה ברקע בזמן שאתה עובד.

תרגול יוגה 4.

ידעת זה היה מגיע, נכון? יוגה יש השפעה מרגיעה על הגוף שלך וגם שומרת האיברים החיוניים שלך מתפקדים היטב. התנעת התרגיל הזה עם תנוחות בסיסיות כמו Surya נמאסקר ונשימה עמוקה, ואתה יכול לעבור תנוחות מסובכות יותר המבוססים על זמן ורצון שלך. לא משנה כמה בסיסי, יוגה מאוגדת כדי לגרום לך להרגיש חיובי מונע.

5. מתיחה

אתה יכול לעשות את זה כאשר אתה קם בבוקר, ואנחנו מבטיחים זה יהפוך להרגל. פעולת מתיחת מוודא הגוף שלך טעון למעלה, ומערכת הדם שלך עובדת היטב. זה, בתורו, גם ממלא את דעתך עם אנרגיה חיובית ומרץ חדש.

6. Walk

סיבה מרכזית שבריריות הנפשית שלנו היא אורח חיים בלתי פעיל. כדי לשמור על המוח שלך פעיל ובריא, ללכת כמה צעדים מדי יום. אתה יכול להשקיע גשש מד צעדים או כושר כדי לשמור לך השראה. הליכה גם מאפשרת לך להרהר במחשבות שלך לגרש את השליליות שוכבות בתוכך – הסימנים של אדם נפשי חזק.

עיסוק 7. נשימה עמוקה

הנשימה באה בטבעיות אותנו ואנחנו אפילו לא מבינים שאנחנו עושים את זה. אבל האם ידעת כי המעשה של שאיפה מכוונת ונשיפה עוזר לך להיות חזק נפשי? נשימה עמוקה היא דרך נהדרת לנקות את הראש שלך, להבין את המחשבות שלך, ולשפר את המיקוד שלך. תנסה לעשות זאת במשך 10 דקות כל יום, אידיאלי בבוקר, ואתה תצביע זה כמו אחד הטיפים הטובים ביותר כדי לשפר את כוח הרצון.

8. לצחוק יותר לעתים קרובות

דבר אינו משמח את הנפש יותר מאשר צחוק לבבי. אם המוח שלך הוא מרגיש מרוקן, האמנות צוחקים בכוונה ממש יכולות לעזור לך להרגיש טוב יותר. צפה בקומדיה, לקרוא ספר מצחיק, או לדבר עם חבר מי סדקי בדיחות מצחיקות. Laughing הוא אחד מאותם הרגלים של אנשים חזקים נפשית כי הוא סופר קל ומהנה לחקות.

כתוב 9.

אתה לא צריך כשרון טבעי יש לכתיבה כדי לעשות את התרגיל הזה. כל מה שאתה צריך זה מחברת ועט ואת הנכונות כדי לשפר את חוזק מנטלי שלך. פן את המטרות שלך (לוודא שהם קטנים השגה בהתחלה), ההתקדמות היומית שלך והאתגרים שלך. ניתן גם לשרבט וסיפורי שרבוט או עט. כתיבה היא דרך נפלאה channelize החיובית הפנימי שלך לשטוף את עצמך במחשבות שליליות.