שמנים אתריים 5 העליון לשיניים וחניכיים בריאים

אני לוקח את בריאות הפה מאוד ברצינות. אני חושב שזה הכל נובע ילדותי, צופה סב להסיר את התותבות שלו. אתה חייב להודות, זה מזעזע למדי ואפשרות הצטלקות מעשה לחזות אם אתה לא ממש מבין מה קורה! אני מתכוון, כאן היה אדם שהכרתי ואהבתי, סבים עצמו מאוד, והוא יכול למעשה להסיר שיניו בלילה. זה גירתה והפחיד אותי בעת ובעונה אחת. בעיקר מבועתים.

לכן, כאשר התחלתי אימוץ אורח חיים טבעיים יותר, משחת השיניים ומי הפה שלי היו אחרונה יומר. חשבתי באמת אני צריך אותם בכימיקלים כדי לשמור על השיניים שלי תוספת נוצצים החניכיים שלי בריא! אבל זה לא. כשם למדתי שכל-הטבעי הדאודורנט יכול להשאיר אותך לגמרי ריח נטול, מצאתי שכל-טבעי שיטות הטיפול האוראליות יכולות לשמור על השיניים והחניכיים שלך בכושר מעולה ללא העמדת גוף חבורה שלמה של וסכנות.

שמנים אתריים הם חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח הפה הטבעי שלי. כידוע, את היתרונות של שמנים אתריים הם הרבה יותר ארומטי. יש להם טיפולי מדהים, תכונות ריפוי. אני משתמש 5 שמני אתריים הבאים ההלבנה שלי כל-הטבעיים remineralizing משחת שיניים ומי פה פי צמחים טבעי.

שמנים אתריים 5 העליון לשיניים וחניכיים בריאים

קינמון שמן אתרים

קינמון Essential שמן נעשה שימוש רב בתכונות המרפאות שלו, אנטי-פטרייתי שלה במיוחד, תכונות אנטיבקטריאליות. מחקר חדש שנערך בניו זילנד הראה כי קינמון שמן אתרי יש את העוצמה מיקרוביאלית הגדול נגד mutans סטרפטוקוקוס , החיידק אחראי עששת, ו לקטובצילוס Plantarum , אחד החיידקים האחראים במחלת החניכיים. זה לעזאזל די מרשים.

שמן המנטה חיוני

חוקרים גילו כי שמן מנטה החיוני הוא יעיל מאוד בהריגת חיידקים אנאירוביים, הוא סוג של חיידקים כי לשגשג בסביבת חמצן נמוכה כגון הפה, ועלול לגרום למחל חניכיימיים.

שמן מנטה חיוני

תכונות שמן מנטה חיוניות מאוד דומות לזה של שמן מנטה חיוני. מדובר חיטוי חזק, ביטול חיידקים ולעזור בכל לרפא את הפצעים מהר יותר. זה גם מרגיע רקמות רכות כמו רקמת החניכיים.

מור שמן אתרים

שמן אתרי מור משמש הן חיטוי וגם מוצץ. מסיבה זו, שהיה באופן מסורתי לתמוך בריאות החניכיים לרפא כיבים בפה. שמן אתרי מור עשוי גם לסייע לבריאות מסטיק רקמות באמצעות תמיכה בזרימת הדם אל הרקמה.

שמן ציפורן חיוני

שמן ציפורן Essential נעשה שימוש ברפואה סינית מסורתית במשך מאות שנים כדי להקל על כאב שיניים. מחקר קליני הוכיח כי מעכב שן רב חיידקים פתוגניים. בעבר, רופאי שיניים השתמשו שן לחטא תעלות שורש מופרעות, שכן שן יש מאפיינים קוטלים חידקים חזקים בינוני. מחקר שנערך לאחרונה הראה כי שן שמן אתרים יש יכולת מסוימת כדי לעכב את הצמיחה של זנים מוטנטים ופרועים של חיידקים, וזה פשוט מרתק.