שווי תזונה ובריאות היתרונות של חלב

חלב נצרך נרחב בהודו. אתה לוודא כי הילד שלך יש כוס חלב כל יום; לפעמים, אתה שותה את זה יותר מדי רגיל או להוסיף אותו לתה שלך. יש חלב שתייה הטבות שונות. שתיית חלב היא המפתח לבניית עצמות חזקות ובריאות. אז, לברר מדוע שתיית חלב הוא כל כך חשוב. קראו לגלות את היתרונות שלה.

הווה תוכן תזונתי חלב

להלן אנו לצייר השוואה בין שלושה סוגים שונים של חלב בתוספת כמה פרטים ערך תזונה חלב חלב פרות, חלב בופאלו, וחלב עיזים.

איך אפשר לחלוב להועיל לבריאות שלך

אם אתה did not מאמין כי צריכת חלב היא טובה עבור רווחתם שלך ובריאות פיזית / נפשית, אז הנה עובדות תזונת חלב זוג כדי לגבות אותו.

1. זה עוזר לך לעמוד בדרישות התזונה שלך

סתם מנה 8-לאונקיה חלב בארוחות שלך מספיק כדי לקבל את המנה היומית של ויטמין D, סידן, וויטמין B12 – שלושת החומרים המזינים החיוניים אשר אתה צריך. חלב גם מספק לך עם חומרים מזינים חיוניים אחרים כמו מינרלים, חלבונים, נוגדי חמצון, חומצות שומן בריאות.

2. זה שומר על בריאות

חלב הוא לא משקה רגיל. תרזת סיבת ספורטאים ואנשים אחרים נשבעו זה. יש לו את כל תשע חומצות האמינו החיוניות, מה שהופך אותו משקה שלם-חלבון. במקרה שאתה לא יודע, חלב פרות-fed דשא ואפילו מכיל חומצה לינולאית מצומדת וחומצות שומן אומגה 3, אשר שניהם דווחו לספק מגוון רחב של יתרונות בריאותיים קוגניטיביות ופיזיות.

3. זה מחזק את העצמות שלך

סידן הוא מרכיב מפתח נחוץ עבור עצמות חזקות ובריאות. אחת 8-לאונקיה כוס חלב, ובכך לענות RDA שלך עבור מזין זה בקלות בלי מלית הבטן שלך. חלב ומוצרי חלב אחרים גם למנוע מחלות עצם כמו אוסטיאופורוזיס. צריכת חלב יכולה למנוע את המחלה. חלב ומוצרי חלב מכילים סידן בכמויות בשפע ויכולים לחזק המוח שלך. אם תשווה חלבי תאו ערך תזונה עם חלב פרות, תוכל למצוא את הבעל לשעבר יותר תוכן סידן נוכח בו.

4. מסייעת לשמור RBCs שלך לבדוק

חסר ויטמין B-12 הוא אחד הגורם השכיח של אנמיה, זיכרון חלש, ולפעמים אפילו בעיות לב (במקרים חמורים). מלבד הפקת RBCs והובלת החמצן לרקמות העצב שלך, זה מזין חיוני הכולל לרווחתה. במילים פשוטות, אתה לא יכול לחיות בלי B12. וזה חלב ומוצרי חלב אחרים יכולים לעמוד בדרישות סידן שלך.

5. נותנים לך ויטמין D

ויטמין D ידועה בתור ויטמין השמש. זהו ויטמין מסיס-שומן המסייע בקליטת הסידן ותומך במערכת החיסון. חוסר ויטמין D בגוף יכול להשפיע על בריאות העצמות שלך. אבל לא לדאוג, כי יכל לעזור לך לענות על דרישות ויטמין D שלך. חלב הוא מקור מצוין של ויטמין D; גם זה מסדיר את הספיגה של סידן וזרחן בגוף, אשר שניהם נדרשים עבור עצמות חזקות ובריאות. מלבד זאת, ויטמין D ידועה גם כדי להדוף דיכאון, למנוע מחלות לב, וכן להגביר את הירידה במשקל.

6. שומר בריאות הלב שלך לבדוק

חלב מונע ומפחית את הסיכון למחלות לב. חלב הוא מקור מצוין של חומצה לינולאית מצומדת ואומגה 3 חומצות שומן המסייעים להפחית את הסיכון של מחלות לב וסוכרת מדי.

7. מספקים לך חלבון

חלבון הוא מרכיב חשוב המסייע לבנות מסת שריר רזה לעזור לאדם להתאושש מהר יותר לאחר אימון כושר. כמו כן הוא חיוני לייצור הורמונים בגוף. וזה חרס הפתעה – חלב נותן לך 8 גרם חלבון באיכות גבוהה עם רק מנה 8-לאונקיה. אם אתה מרגיש רעב כל הזמן, להוסיף מזונות עשירים בחלבון לתזונה, במיוחד חלב.

8. זה יכול לסייע לשמור על דיכאון הרחק

שתיית חלב יכולה לעזור בייצור הורמון הסרוטונין בגוף; הורמון הסרוטונין קשור במצב רוח ושינה. המחסור של ויטמין D קשור דיכאון ועייפות, אבל שתיית חלב יכול לעזור, כפי שהוא עומד בדרישות הוויטמין D שלך. על ידי שתיית חלב, אתה יכול לשמור חוסר ויטמין D במפרץ ובכך דיכאון.

9. שומרים על רמות האנרגיה שלך גבוהות

חלב הוא מקור מדהים של ריבופלבין. ריבופלבין עוזר לגוף לייצר יותר אנרגיה על ידי פירוק פחמימות, חלבונים, ושומנים. מאז הוא ויטמין מסיס במים, אתה צריך את זה כל יום. זה גם עוזר לשאת חמצן לאיברים פנימיים שונים ובכך להשאיר אותן מתפקד.

10. שעונה על דרישות הקלוריות שלך

אחד זה הולך מיועד לאנשים המתקשים לאכול הרבה. אם אתה צריך לעמוד בדרישות היומית של קלוריות אך אינם מצליחים לעשות זאת בגלל הרגלי האכילה שלך, אז לשתות חלב. חלב יכול לספק לך קלוריות ולשמור על איזון טוב של חומרים מזינים אחרים.

אמצעי זהירות שיש להביא בחשבון בעת ​​צריכת חלב

ודא שאתה לנקוט באמצעי הזהירות הבאים לפני שתיית חלב.

1. לך על בסיס צמחי

אם אתה טבעוני או ללקטוז, הנה חדשות טובות – יש אפשרויות מצומחות בחוץ. אתה יכול לבחור עבור חלב שקדים, חלב סויה, חלב קוקוס, חלב קשיו.

2. הגבילו את צריכת

רק בגלל החלב בריא חבילות הרבה חומרים מזינים זה לא אומר שאתה צריך לשתות יותר מדי חלב. מתינות היא המפתח, שכן היא עושה לארוז תכולת שומן ואם אתה מנסה לרדת במשקל ולבנות שרירים, לעקוב אחר כמה אתם צורכים על בסיס מידע תזונתי.

3. שמור בריאות העיכול שלך לבדוק

באותם הימים הרחוקים, פרות חלב בתנאי שאתה עם הרבה חיידקים במעיים-בריאים טובים. אבל עם כניסתו של פרקטיקות פיסטור, כל דברים טובים, כי מוסר מה שאומר שאתה לא מקבל את יתרונות העיכול דיווחו. כמו כן, גבוה יותר שומן תוכן החלב תבחר מקשה על הגוף שלך כדי לעבד אותו.

חלב מציע יתרונות שונים ומסייע לך להישאר בכושר ופעיל. זה נותן לך את המנה היומית של אנרגיה מספקת לגוף את החומרים המזינים החיוניים שאתה צריך. הוספת כוס חלב הארוחות שלך לא רק לגרום לך חזק ובריא, אבל זה גם ישפר את מצב הרוח שלך ולשמור אותך במצב בריאותי טוב. אז, לשתות כוס חלב מדי יום ולהישאר בכושר.