מה מאמן הכושר שלך רוצה שתדע אבל אולי לא אומר לכם

כל מאמן אישי או מאמן כושר יש סיפור על משהו שהם רוצים לקוח או משתתף בכיתה הייתי נוהגת אחרת כגון דאודורנט השימוש, לצחצח שיניים, או ללבוש חזייה תומכת יותר.

תקלות היגיינה מלתחה אישית הצידה, מבט פנימי מקצועי בריאות וכושר יכול לעזור לך ביצועים טובים יותר ויניב תוצאות נוספות והנאה של האימון גופני. הנה ארבעה גילויים כי המאמן או מאמן כושר האישי שלך רוצה שתדע, אבל אולי זה לא יגיע ויגיד לי.

אל תאחרו אם אתה יכול להתאפק

אתה עשוי לחשוב כי צץ לכיתת כושר 10 או 15 דקות אחרי זה הוא התחיל, או להגיע לאימון היטב מאחורי לוח זמנים, הוא לא ביג דיל כי רק אתה להחמיץ, נכון? זה לא רק עלייך, אף.

האיחור שלך בתרגיל קבוצה היא מפריעה לאנשים האחרים בכיתה ומפריע למדריך. חוץ מזה אתה לא מקבל להתחמם כראוי, מה שיכול להפריע ביצועים ולהגדיל את הסיכון לפציעה. זה מה עובר לך בראש המורה שלך כמו שאתה להחליק בסוף.

למרות שאתה עדיין מקבל להתחמם כאשר אתה באיחור למפגשים אישי אימון, זה לא אידיאלי. היה לו תכנית מייפה המאמן שלך סביר עבור מה המוקצב בזמן שהייתם אמור להיות ביחד. כשאתה במפתיע להופיע מאוחר, המאמן שלך צריך גם להבין על לטוס איך לכסות את התכנית בפחות זמן או נפשי לטרוף לבוא עם תכנית שונה.

הבעת הפנים שלך אומר הכל

תובעני יותר מהגוף שלך ממה שהוא משמש עושה יכול להרגיש שלא בנוח, אבל זה איך שאתה התקדמות עם כושר. ובכל זאת, לפעמים לקוחות ומשתתפי כושר מנסים למנוע אי הנוחות של פעילות גופנית נמרצת על ידי עובר את ההצעות של תנועה בלי באמת דוחף את עצמם. נחש מה? מאמנים ומדריכים מודעים היטב.

למרבה המזל, רבים לקוחות / המשתתפים להציג לתל ברור ומיידי על המאמץ האמיתי שלהם: הבעות פנים. כשאנשים עובדים קשה והם התמקדו תרגיל, אתה יכול לראות את זה על הפרצופים שלהם: הם נראים כאילו הם מתרכזים, והם עלולים לעוות את פרצופם או לחרוק שיניים. מאמנים / מדריכים לחפש רמזים כגון אלו כדי לקבוע אם אתה הולך על זה, מזייף או פשוט צריך יותר אתגר.

אם זה לא מרגיש נכון, לדבר

עם זאת אמר האמור לעיל, אין מאמן או מאמן רוצה לחייך ולסבול את זה כשמשהו לא מרגיש נכון או שזה פשוט כואב. יש הבדל בין מאתגר את עצמך ואת לפגוע בעצמך. אם מאמן מבקש ממך לעשות תרגיל זה מרגיש רע עבור הגוף שלך או כאילו אתה הולך לעשות נזק, לומר משהו. בכיתת כושר, לשנות לפי צורך ולאחר מכן אפשר המדריכה יודעת אחרי שיעור, כדי שתוכל לדון בחלופות בפעם הבאה.

אנרגיה זורמת בשני הכיוונים

בתור משתתף לקוח או בכיתה, אתה סביר להעריך מאמן אישי או מאמן כושר עם אנרגיה טובה – זה עוזר לך לקבל מוטיבציה לאימון! אבל את זרימת האנרגיה הולכת לשני הכיוונים, וזה מה יתרונות בריאות וכושר רוצים שתדעו.

לקוח שמתלונן כל הזמן או תמיד mopes סביב הכושר בסופו של דבר zap אנרגיה מאמן. המשתתפים בכיתה כושר המופיעים unenthused לגמרי לעשות את אותו הדבר מדריך. אמנם זה עבודה מקצועית בריאות וכושר לקבוע נימה מתלהמת של האמון, יחס לקוח יכול גם להגביר או לעכב את החוויה הכוללת.