מה כדאי לדעת על השמנת-יתר וסוכרת

מחקר ממליץ יכול להסתובב סוכרת לנצח אם אתה שומר על משקל מתאים. סוכרת מסתמכת על צריכת הסוכר שלך, כמו גם את השומן וכתוצאה מכך נשמר הלבלב. לבלב שומן שופך את יכולתה ליצור מספיק אינסולין הגורם פרופיל סוכרתי. כדי לשפוך שומן בגוף מאוחסן, אתה צריך לאמן מחדש הגוף שלך לעשות שימוש בשומנים לעומת פחמימות כדלק לגוף המומלץ. אנחנו הוכחנו, כפי יש אנשי המקצוע הרפואיים שלנו, כי עלייה במשקל עולה סוכרת. הרשה לנו לקחת מבט על המחקר בפועל, אבל קודם, מאפשרים לנו לבדוק כמה מציאות בסיסית לגבי סוכרת כמו גם משקל מוגזם.

5 עובדות חשובות בנוגע לסוכרת

  1. סוכרת היא לא מחלה, זה סימני סימפטום.
  2. בעיות סוכרת, יכולות למעשה, להיות הסתובבו. זה לא תהליך חי, בירידה.
  3. אחת התרופות היעילות ביותר, עם כל אחת מהסכנות שלהם, מבוסס על הפרדת חומרים מצמחים טבעית וייצור מהם (תעשיית תרופות לא יכול להרוויח כסף על הנקודה האמיתית).
  4. סוכרת 2 Kind היא לא מאסר עולם. מחקר חדש מצא כי זהו תסמין שיכול להיות הפוך, וגם אתה יכול להיות נטול אותו למשך שארית חייך אם אתה שומר את המשקל שלך.
  5. יש סוג 2 סוכרת למעשה מגוון של סיבות וזו הסיבה שאנשים הסובלים מעודף המשקל ביותר אין בעיות סוכרת.

מה גורם לסוכרת?

ישנן מספר הסיבות עבור חשבון האדם הסוכרתי. האם אי פעם ראה את מספר האנשים שנמצאים יש רזה סוכרת! סוכרת יכולה להיות מופעלת על ידי:

  • סוגים שונים של זיהומים או עומס כליה.
  • הרבה יותר מדי סוכר תוכנית דיאטה או לאכול מדי כמה מזונות הופכים במהירות סוכר.
  • צריכת סוכר גבוהה (או הצריכה הישנה) שיוצרת AGEs בתוך הגוף. AGEs הם מתקדמים Glycation Endproducts מופעלת כאשר יש עודף של סוכר, כמו גם סוכר מתחיל בשילוב עם שומנים או חלבונים בריאים ללא תהליך כימי. אלה AGEs כה הם מיותרים מזיקים לעומת רדיקלים חופשיים כפי שהם מתחברים לתאים, בכל הגוף, וגם לגרום הפרעה, תאים סרטניים או מוות של תאים.
  • תפקוד לקוי של הכבד או בעיות במערכת העיכול (פער כלומר או דלדול של החיידקים).
  • מספר סוגים שונים של אי שוויון הורמון.

משקל וסוכרת

מעל 70% של אנשים הסובלים מעודף משקל שאינם סובלים מסוכרת. הקשר בין המשקל כמו גם הסוכרת פועלת עמידי אופנה:

אם המשקל שלך הוא בעיקר בגלל צריכת סוכר, יש לך אפשרות גבוהה לפתח סוכרת. כאשר הגוף שלך נראה בעיני ניצול סוכר פשוט עבור גז; הוא מפסיק באמצעות שומנים עבור דלק. מישהו עם הבנה בסיסית של תהליך קבלת הדלק בתאים מזהה כי ישנם 5 מסלולים שונים מציגים את גלוקונאוגנזה או מסלולים הגליקוליזה, מעגל קרבס ואת ETC (שרשרת העברת אלקטרונים) שמייצר ATP (אדנוזין טריפוספט).

כשתפסיק עושה שימוש בשומן עבור הדלק, אתה להחזיק שומנים. אתה צריך לאמן מחדש הגוף שלך כדי לנצל שומנים במקום לעומת סוכרים וגם וואלה ולכן, אתה בהחלט תתחיל לאבד את תאי השומן. מורה רוי טיילור, פרופסור לרפואה וגם קצב חילוף החומרים באוניברסיטת ניוקאסל שצוין כי “זו תומכת הקונספט שלנו סף שומן אישי. אם רווחי בודדים עוד יותר במשקל מאשר הם ישירות יכול לסבול, אז סוכרתית בעיות הוא לדרך, אולם אם הם אחרי זה לשפוך כמות של משקל, ואז הם חוזרים רגילים”.

למה זה למשל?

נראה תלוי כמה שומן נשמר הלבלב. אם יש לך לבלב שומן, זה אוסר לבלב מלעשות אינסולין אשר באופן טבעי הוא רק אחת הבעיות הרבות בסוף יצירת פרופיל לאדם סוכרתי. לונג טרם הלבלב, אנחנו צריכים להתמודד עם תחושת הבטן, הכבד, כמו גם את בלוטת יותרת הכליה. פרופ ‘טיילור הודה כי גם סוכרת מתמשכת ניתן להסירו.

המרכיב המצער של הנושא הוא כי אנשים הנוטלים מטפורמין (תרופה נגד סוכרת מבוססת על התרכובת המלאכותית הממוקמת עשבי תיבול רבים) לצמצם את גופם של CoQ10 (בדומה תרופות סטטינים לעשות והכי אנטי-דיכאוניות לעשות) הגורמת כאוס בכל הגוף מאז תאים דורשים CoQ10 להרוויח דלק. אולם המרכיב טוב הבעיה היא שכל בצמחי מרפא, מקצועי רפואי של כל-טבעי רפואה, נטורופתיה, וכו ‘, מכיר את הדברים הבסיסיים, וגם במה עשבי לוותר ובאיזה מינון להסתובב סוכרת.

מצד השני, תכנית הדיאטה שלך צריכה בד”כ פועלת בשילוב עם הליך למרות תכנית הדיאטה יכולה להיות שונה מאוד תלוי רק מה יוצר בעיות חולי סוכרת. למשל, משטר דיאטה יכולה להיות רכיבים שונים אם סוכרת היא תוצאה של תפקוד לקוי של הכבד לעומת בתפקוד הכליה. פתרון פשוט זה הוא לגלות מתרגל יופי של בריאות ולמעשה עושה המחקר שלהם יכול לזהות את הגורם ולפתור את הבעיה הבסיסית.