מה אתה צריך לעשות אם אתה רוצה להתעורר מוקדם בבוקר

השכמת הבוקר הוכח לא רק להיות פרודוקטיבי אבל טוב להיות רגשי ופיזי היטב. Theres משהו מיסטי עולה בהנץ השחר מתחילים את היום בדיוק כמו שצריך. אתה מקבל להשתלב זמן יותר הרבה, לעשות יותר, ועל ידי שביתות בבוקר זמן 8, אתה התחמם ומוכן להתמודד עם היום. והמדע אומר כי איך אתה מתחיל את היום בונה את הדרך לשאר היום שלך נראית. מאפשר לחקור יותר על למה אתה צריך להתעורר מוקדם להלן.

למה טוב לקום מוקדם?

מצאתם את עצמכם לחוצים כל כך זמן או תמיד פועל לפי השעון? אולי יש לך תמיד רצה להתאמן להיכנס לכושר אבל אין לנו זמן מאז אתה מתעורר מאוחר ואת הראש ישר לעבודה. עם חיינו ונהיים ידי הימים, זה רעיון טוב כדי להתעורר מוקדם שכן הוא מאפשר לך לקבל קצת זמן אישי.

תחשוב על זה כעל לבד זמן עם עצמך למחשבה, חשיבה יצירתית, ונעשה יותר פרודוקטיביים. למרבה הצער, יצירת הרגלים חדשים לא קלה. זה דורש עבודה ומחויבות. אבל אנחנו יכולים לעזור לך עם טיפים וטכניקות אשר יגרמו המעבר שלך ציפור מוקדם יותר.

הדרכים הטובות ביותר כדי לקום מוקדם בבוקר

הנה כמה מן הדרכים הטובות ביותר כדי להתעורר מוקדם כל כך בבוקר

1. להיפטר וילונות כיסויי

אם אתם ישנים עם חלון הסמוכים לך בחדר השינה שלך, או שהיא קרובה הראש, הדרך הטובה ביותר להתעורר מוקדם היא להתחיל להיפטר הווילונות. זה אולי נשמע קלישאה, אבל זה עובד בכל פעם. ברגע האור פוגע בגוף שלך בבקרים, הוא מאותת לך להתעורר. קום וצא החוצה ברגע שאתה פותח את העיניים, אין תירוצים.

2. תרגול צ’יגונג

צ’י גונג היא אמנות טיפוח במחזור צ’י בגוף. אם תסתכל התעמלות הבוקר צ’י גונג, תוכל להבחין כי הם להצעיר ולרענן אותך. זה הרבה יותר טוב מאשר קפאין מסלק את למוזרות בבוקר. לא להכות את הכושר בפעם הבאה שאתה מתעורר. האם חלק צ’י גונג, ותמצאו את עצמכם חרד פחות ולקום מוקדם מדי יום.

3. התחל עם משהו כיפי

אם אתה רוצה להתעורר מוקדם ולא מרגיש עייף, אתה צריך להתחיל את היום שלך עם משהו כיפי. זה יכול להיות כתיבת יומן במחברת, מה שהופך אמנות, האזנה למוסיקה קצת, או להתכרבל עם החברה שלך במיטה. הרגלים חדשים נבנים על בסיס של אושר והנאה. אחרי הכל, למה אתה מקל עם משהו אם זה לא היה מהנה יותר בטווח הארוך? כנ”ל לגבי השכמת הבוקר.

4. הגדרת שתי אזעקות

הגדרת התראה של Fitbit שלך או ליד המיטה שלך בתוך הזרועות להגיע ועוד קצת רחוק. ודא שורר פער 15 דקות בין שניים מהם. מה זה עושה זה עוזר לך להתעורר בעדינות ולא להתמודד כי שכרון הבוקר. כאשר אתה מתעורר על האזעקה הראשונה, להתחיל לעשות משהו מהנה כמו קריאה או מתיחה במיטה. כאשר האזעקה השנייה נכבית, להתעורר, לשטוף את הפנים שלך, ולהתכונן להתחיל את היום שלך. אתה לא מרגיש אשם או, וזה קל להיצמד. בעזרת תרגול, תוכלו להתעורר מוקדם בלי אזעקה.

5. יש למה

שלך למה היא הסיבה המשמעותית ביותר שלך עבור השכמת הבוקר ללא אזעקה. יש סיבה מאחורי למה אתה עושה את זה. האם זה בגלל שאתה רוצה לבלות יותר זמן עם המשפחה שלך או ללמוד מיומנות חדשה? או בגלל שאתה רוצה לפתח את עצמך ולצמוח הקריירה שלך על ידי למידה יותר? ספינה ללא יעד הולכת לשום מקום. כנ”ל לגבי מאסטרינג איך להתעורר מוקדם רעננים.

6. תוכנית הפנאי שלך

חלק מכם כבר יכול להיות פרודוקטיבי בימי החול ויכול לשאול: Whats את הנקודה של השכמת הבוקר בסופי השבוע? ובכן, זה המקום שבו הזמן הפנוי מגיע. תחשבו על התחביבים שלך או מה שאתה רוצה להשתפר. זה מה בסופי השבוע מיועדים. תחשבו על זה לרגע ולתכנן שבוע שלך עד לנקודה אתה עסוק ולא נותר אלא לתהות.

7. עבודה ירדו הפרטים

כאשר אתה מתעורר מוקדם, ואתה נותר עם זמן פנוי כל כך הרבה, זה יכול להגיע מרתיעה. ייתכן אפילו תבינו מתפתה ללחוץ על כפתור הנודניק. זו הסיבה מדוע דיברנו על הגדול שלך ומדוע. אבל בהקשר הזה, דיברו על ה”למה הקטנה שלך. התחל על ידי חשיבה מה אתה רוצה לעשות אחרי שאתה מתעורר.

האם אתה לצחצח שיניים, יסתדר כמה דקות מעל הראש של המשרד? או לבלות את הזמן לקרוא כמה רגעים עם המשפחה שלך, ואז לעבוד. תזמן את משבצת הזמן או כמה יז הזמן רוצה להוציא על משימות-מיקרו אלה להגיע אליו עד שהוא מרגיש קל מדי יום.

חנות 8. משם האלקטרוניקה

לא משתמשים בסמארטפונים, מחשבים ניידים שלך, או טבליות כשעה לפני השינה. תמסור אותם למישהו אחר ולא טורח לחפש אותם. לא להפעיל אותם ולשמור אותם רחוק, מעבר להישג ידו של חדר השינה שלך.

9. כמו כן הוא הנפש

השכמת הבוקר היא העיצוב הטבעי שלנו כבני אדם, אבל עם כל הבאז בעולם, משהו כל כך אינטואיטיבי ייתכן שתהיה. הזכר לעצמך את היתרונות של השכמת הבוקר ואיך זה המצב הטבעי שלך. לחווט את ראשך במחשבות חיוביות, לפעול על פיהם, וממשיכים לחזור על שלב זה כדי לשנות את חייך.

10. סמכו על חיית המחמד שלך

אם אתה אוהב לקחת את חיית המחמד שלכם לטיולים, זה הזמן לקחת את עזרתם עם השכמת בוקר. להאכיל את חיית המחמד שלך מוקדם בבוקר ולהזכיר להם כי כל יום. אם אתה מתגעגע ליום אחד או לא מתעורר מוקדם, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם יהיו לך כמו אלה פרצה האבטחה מעוררת.

11. קבלו שותף וחשבון

מציאת חברים חדשים שקמים מוקדם או להישאר קרוב לבית שלך היא דרך מצוינת לקבל את הכדור מתגלגל. צאו לאימונים מוקדם או הולך עם חבר ולשאול אותו / אותה לדפוק על מפתן ביתכם אם אי פעם זה נראה כאילו אתה הולך לפספס יום. זה עובד כמו קסם.

12. נסו לישון polyphasic

זה מיועד למי שרוצה להתעורר מוקדם בתוספת לישון פחות, מבלי להקריב את האיכות כמובן. בדרך כלל, העולם ישן במשך 8 שעות ביום. יש לך ארבעה שלבים של שינה ושני במונחים המכונים האיטי Wave Sleep (SWS) ו Rapid Eye Movement (REM). השינה האיכותית שלך טמונה שלב REM. אתה יכול לנסות חלוקה לנתחי השינה שלך או חלוקת מחזור 8 השעות שלך לשלושה חלקים. שש שעות בלילה, וארבע תנומות כוח 30 דקות במהלך היום. רק תסתכלו למעלה מונחים כמו מחזורי שינה פאזי או כלאדם, ואתם תקבלו את הרעיון.

13. אל תלכו הקרה טורקיה

יש ציפיות ריאליות, איפה משני זמני השינה שלך הוא מודאג. לא הולך בבת אחת מן הימים 1. בדרך כלל זה לוקח מלא 4 עד 5 ימים להתרגל לשגרה החדשה שלך אבל עובר שינוי זה כבר סיפור אחר לגמרי. תן לעצמך זמן, להיות סבלני, ולשנות את לוח הזמנים שלך על ידי לחיצה בחזרה בעקבות שלך עד זמן במרווחים של 10 דקות כל כמה ימים (עד שתגיע בעקבות היעד שלך את הזמן).

14. מטב מה שאתה אוכל

השפעות הדיאטה שלך איך אתה מרגיש לפני שאתה הולך לישון ואחרי שהתעוררתי. דלג על קפאין וללכת תה צמחים. לאכול יותר פירות, ירקות, אגוזים וזרעים, ולקבל חלבון שלך בשרים רזים. מזונות אורגניים הם טובים מדי. מנקה לך לאכול, יותר ממושמע אתה תהיה. וככל משמעת וכוח רצון אתה מטפח, כך קל יותר יהיה יצירת הרגלים חדשים – כמו להתעורר מוקדם. הוא תגובת שרשרת חיובית של מיני.

15. להיות עקבי

ברגע שתתחיל להתעורר מוקדם, להיות עקביים ולעמוד בו. בלי תירוצים. זה לא משנה אם זה הוא יום חג, חופשה, או אירוע מיוחד. אתה עבדת בשביל זה, ועכשיו אתה לא רוצה לרוקן את זה בשירותים. זכור למה התחלת השכמת הבוקר מלכתחילה ולהישאר מחויבי הסיבות שלך. הנפש והגוף שלך יודה לך בטווח הארוך. אתה יכול להיות בטוח בזה.

השכמת הבוקר היא כמו בניין הרגל חדש. מדובר להישאר נאמן לעצמך להיות כנה מחויב. למרות הטיפים וטכניקות מעל יעזרו, אתה חייב להיות בעל תשוקה לשנות. או הרצון להתקדם. ברגע שיש לך את הרצון בוער בתוכך, כלים אלה וטכניקות אז לשים את השימוש הטוב ביותר. וזכור – זה לוקח זמן. הוא רגיל לקרות בין לילה כל כך לתת לעצמך קצת מרחב תמרון ולהיות עדינים כאשר אתה ראשון מתחיל. ואל תשכח להודיע ​​לנו איך זה הולך.