כללי מזון שיש אחריו לבריאות אופטימלית

תן לי לשאול אותך כמה שאלות:

1. האם אתה מרגיש מאוים ומתוסכל עם מנסה לחשוף את האמת מאחורי אילו מזונות ותוספים בריאים ומועילים?

2. האם אתה מבולבל שבו דיאטות לספק לך בריאות אופטימלית? אתה שומע טבעוני הוא הדרך ללכת, עדיין יש יוגורט יתרונות בריאותיים. קראת איך סלמון הוא superfood, אבל אז החבר הכי טוב שלך אומר לך במלוא אונה של כספית. אתה עומד ברצינות לפצח כמו שאתה מקבל עמוס עם כל כביסת המידע ובריאות. אתה נותר מבולבל ומתקשה להיצמד כלום כי המוח שלך משתנה כל זמן. נשמע מוכר?

3. כפי שאתה קונה לתוך כל המזונות, תוספי שיגעונות בריאות, יכול אתה לא להימנע מלשאול את עצמך, האם אני באמת צריך את זה?

הייתי פעם ילד כי אכל חלבון גבוה, דלת פחמימות, ו דיאטה דלת שומן. אז אני ועסקה בצירוף מזונות, טבעונות, גלם כמעט כל תופעות מזון אחרות שפגעו חדשות. גם אני ביליתי הון כל חודש על תוספי מזונות שנקראים כמו וגרגרי גוג’י, מיץ נוני, שמן דגים, ספירולינה, כלורופיל ניסיתי את זה. ואז יום אחד, כשעמדתי נטילת התוספים השונים העשרה שלי, לוגם מי הקוקוס שלי מתכנן הארוחה היומית שלי, ואני לא יכולתי שלא לשאול את עצמי, האם אני באמת צריך לעשות את כל זה? יחד עם היותו יקר עד כדי גיחוך זמן רב, זה היה עושה לי קצת נפשי. הייתי מבלה שעות באובססיביות על מה הייתי ולא אוכל, מבזבז שעות חשובות של היום-שנאה עצמית כי התקפלתי לתוך גיגית של יוגורט על התזונה הטבעונית החדשה שלי.

התשובה שעלתה לי בראש הייתה זו: בני האדם שרדו רק אלף קנס של שנים ללא כל מוצרי הבריאות מגלגל מיליארדי דולרים. כמו אנשים רבים אחרים, הפכתי להיות מפותה על ידי חברות רבות מיליון דולרים נבונים לקנות לתוך מגמות המזון האחרונות. ובואו נהיה כנים, הם פשוט המגמה הנוכחית.

אני בהחלט מאמין תוספי מזונות, שכן ישנם זמן ומקום עבור כולם, אבל לשמור את זה מציאותי ובמחיר סביר. שאל את עצמך: האם אני כבר מקבל זה מזין מן ברוקולי או גזר הצנוע כי אני אוכל פעם בימים? וגם, אם לאחר בדיקת התזונה שלך, אתה מוצא אתה חסר בויטמינים, אז, על ידי כל האמצעי, לקנות כמה תוספים! קח בדיקת דם כדי לוודא את כל רמות הוויטמין שלך הן נורמליות.

מציאת דיאטת ריפוי משלך היא מסע חיים. כפי שאתה לחקור את כל האפשרויות השונות בחוץ, אין מתח על זה. פשוט לכו על הנסיעה וללמוד, לגדול ולהתפתח. אין עיקרון דיאטה או מזון אחד הוא סוד הבריאות הנצחי; זה באמת שונה מאדם לאדם. אין דיאטה אחת כי נלחם בסרטן; ישנם דיאטות רבות אשר נלחם בסרטן. ואת הקישור הנפוץ כי דיאטות אלה יש הנלחמים בסרטן הוא כי הם דחוסים מלאים מזונות מלאים. מזונות שלמים להיות שילוב של פירות טריים, ירקות, דגנים, אגוזים, בשר, ומוצרי חלב.

הדיאטה הטובה ביותר שאתה יכול ללכת על אחד כי הוא מלא של מזונות שלמים לדבוק בעיקרון מאוד פשוט של השלטון 80/20 . לאכול 80 אחוז מושלם, ולאחר מכן אפשר אחוזים 20 האחרים להיות התענוגות האשמים שלך. זה נותן לך את האיזון המושלם של הרמוניה בין הגוף והנפש שלך.

כאשר מדובר בבחירה מה מזונות מלאים אתה רוצה לאכול, לא להסתבך בכל תופעת המזון החדשה. היצמד מה שמרגיש נכון עבורך. זכור לכולם בנוי שונים, כך שאין נכון או לא נכון בתזונה, פשוט להקשיב לגוף שלך, כפי שהוא יגיד לך מה אתה צריך לאכול. הכל צריך לאכול במאזן ולא אובססיות מטורפות. פשוט להירגע, להקשיב לגוף שלך ולתת לו לקחת אתכם למסע ריפוי משלו. אם אתה אובססיבי מדי על מה אתה יכול ולא יכול לאכול, אתה מרוקן מצבע נפשי ברע. האמת היא הדיאטה שלך צריכה להיות כל זמן מתפתחת; אתה צריך להיות למידה ולנסות דברים חדשים כל הזמן.

10 דברים כדי לקבל אותך על הכביש לבריאות אופטימלית באופן בלתי-כפייתי:

בפעם הבאה שאתה מרגיש אשם כי לא אכלת זה או אתה כבר לאכול את זה, תזכור את זה: החברות תמיד לפדות על הצורך והרצון של החברה להיות יותר בריאים, על ידי מכירת שיגעונות בריאות חדשות, דיאטות, ותוספי מזון. האמת הקשה הקרה היא כי הגוף שלך יודע מה הוא רוצה, ללמוד להקשיב לו ולהאכיל אותו את מה שהוא צריך.

וכאשר מדובר במוצרי כביסת בריאות, לשמור על ראש פתוח, אבל לא לאבד את הפרספקטיבה שלך. למד את עצמך, לאכול מה שאתה מאמין בו, להקשיב לגוף שלך, ולמצוא דיאטת ריפוי משלך. והכי חשוב, הגוף שלך הוא נס בפני עצמו, ללמוד לסמוך, כבוד ולכבד אותו.