כיצד למנוע קר שפעת טבעית

עונת שפעת היא גם לדרך, ויש הרבה שאלות על איך להימנע השפעת ולהישאר גם בחורף הזה. זוהי שאלה חשובה, כמו לחלות יכול להדגיש את המערכת החיסונית, הגדלת הסיכון של התלקחות של מחלה אוטואימונית, תפקוד לקוי של בלוטת התריס, או מחלה כרונית אחרת. קבלת הצטננות או שפעת גם יכול לעתים קרובות להוביל נטילת אנטיביוטיקה אשר הם בדרך כלל מיותרים (מאז ההצטננות והשפעת הם שניהם נגרמת על ידי וירוסים) והוא יכול לפגוע במעיים שלך. הבטיח בסיס חזק של בריאות שיטות עבודה מומלצות הבאה פשוט יהיה ללכת דרך ארוכה בהפחתת הסיכון שלך לחלות בשפעת. להלן עשר עצות עבור להישאר בריאים עונת השפעת הזו.

לשטוף ידיים לעתים קרובות ויסודי

זהו מספר אחת הדרכים למנוע שפעת וזיהומים בדרכי הנשימה אחרים. אתה חייב לשפשף את הידיים היטב עם סבון ומים במשך לפחות 20 שניות כדי להרוג וירוסים. עשרים שניות בערך כמה זמן זה לוקח לשיר בפעם ABC אחד דרך. אל תיגעו עיניים, אף, פה או בלי לשטוף את ידות ראשונות.

Heal גוט

תחושת הבטן שלך היא השער שלך בריאות, 80% של המערכת החיסונית שלך ממוקם הבטן שלך. ודא הבטן שלך נמצאת בכושר מעולה, ולקחת פרוביוטי באיכות גבוהה, רב-זן עם לפחות 25 מיליארד יחידות. זה ישמור את הרמות של חיידקי מעיים טובים עד כדי לעזור להילחם בזיהומים.

להפחית את צריכת אלכוהול וסוכר

אפילו צריכה מתונה של אלכוהול מדכא את מערכת העצבים המרכזית, ולכן המערכת החיסונית שלך. צריכה יותר מדי סוכר יכולה לדכא את המערכת החיסונית להקשות על הגוף להילחם בזיהומים כמו השפעת. זה גם מאפשר לך ליהנות ממרב gut זיהומים כגון קנדידה SIBO, אשר מדכאים את מערכת החיסון ולגרום מעיים דולפים.

עם השפע של החג מתייחס החוצה בתקופה זו של שנה, תשוקת סוכר יכולה להיות דוב אמיתי. זו הסיבה שאני אוהב תוספת תמיכת סוכר בדם שלי. זוהי תערובת של עשבי תיבול ויטמינים המסייעים לתמוך במטבוליזם הגלוקוז בריא לעשות תשוקת סוכר להתגבר קלה.

להפחית את הלחץ שלך

מתח ידוע לדכא מערכות החיסון שלנו. קחו למשל מדיטציה, יוגה, או דיקור.

קבל 7-9 שעות שינה בכל לילה

הגוף שלך מסתמך על שינה כדי להחלים חשיפה יומיומית רעלים. מניעת שינה כרונית עלולה לצמצם את פעילות מערכת חיסון באופן משמעותי.

קח Booster החיסון

נתן המערכת החיסונית שלך דחיפה נוספת עם תוסף המכיל נוגדנים וחלבונים, כגון אבקת הדחיפה החיסונית. תוספת זו היא צורה מטוהרת של קולוסטרום, המהווה את החלב הראשון לאחר הלידה שנועדה לחזק את המערכת החיסונית. האימונוגלובולינים ב קולוסטרום יגדילו נוגדני IgA שלך שהם השורה הראשונה גופך הגנה. נוגדני IgA אלה מיוצרים על ידי תאי מערכת חיסון במעיים שלך יכולים לבטל ואפילו לחסל פתוגנים רעלים מזיקים, כגון אלה שמגיעים עם מחלה עונתית וחוסר איזון חיידקים. משמעות הדבר היא דחיפה החיסונית יחזק, לא להגביר את המערכת החיסונית, אשר הוא המפתח עבור כל אדם עם מחלת חיסון עצמי.

אני ממליץ תוספת זו לכל מי שמחפש לנקוט אמצעי הגנה עם בריאותם ולהימנע ממחלות עונתיות. זה שמקורו מן החלב, לעומת זאת, הוא חופשי של קזאין (חלבון חלב שרוב האנשים רגישים), ומכיל כגון חלב מינימאלי שזה לא יגרום לתגובה עבור האדם הממוצע.

מוסף עם גלוטתיון, כורכום, ויטמין C

נוגדי חמצון הם מאוד חשובים עבור תפקוד המערכת החיסונית שלך. גלוטתיון הוא נוגד החמצון הראשי בגוף, האחראי על שיפור המערכת החיסונית שלך ולעזור הכבד שלך עם רעלים. כורכומין הוא הפיגמנט הכתום בכורכום נוגד חמצון רב עוצמה המשפר בריאות המפרקים ועל תפקוד הלב וכלי הדם. ויטמין C מספקת הגנת חמצון חזקה תומכת בפונקציה אופטימלית חיסונית

מטב ויטמין D

ויטמין D הוא אפנן מערכת חיסונית חזקה, כלומר הוא מפתח נלחם בזיהומים והסדרת אוטואימוניות. רמות אופטימליות נעו 50 עד 70 ng / mL, אז אני ממליץ לקחת 5000 IU של ויטמין D איכותית ליום ועבודה עם רופא כדי לפקח לרמות שלך באופן קבוע. אתה גם רוצה להיות בטוח כי תוסף ויטמין D שלכם מותאם עם ויטמין K כדי לוודא שהוא נספג בצורה בטוחה אינו מוביל הסתיידויות עורקות.

קח תוסף אבץ

אבץ הוא עוד נוגד חמצון רב עוצמה, יש תפקיד מכריע לבריאות החיסונית. בתוך מערכת החיסון, אבץ דרוש ויסות גנים ואת התפקוד של נויטרופילים, תאי הרג טבעיים, וכן לימפוציטים, אשר כל סוגי תאי דם לבנים.

קבל שפע של תרגילים

פעילות גופנית יכולה לשפר את המערכת החיסונית שלך על ידי הגדלת הזרימה שלך להקלה על מתח. מחזור מוגבר מאפשר נוגדנים לנסוע ברחבי הדם שלך מהר, מה שמקל על המערכת החיסונית שלך כדי להדוף מחלה. פעילות גופנית יכולה גם לשפר את המערכת החיסונית על ידי הקלת הלחץ להאט את שחרורם של הורמוני הלחץ בגוף.