כיצד למנוע גוף ריח ביעילות

הזעה היא מנגנון טבעי של הגוף כי לא ניתן להימנע. אבל אם הזעה מביא איתו ריח רע, זה בהחלט עניין של דאגה. ישנן סיבות שונות של ריח גוף רע בנשים וגברים. שמור לבדוק עליהם וללמוד כיצד לחסל את הבעיה. שמתם לב שאנשים מתרחקים ממך ללא כל סיבה נראית לעין? יכול להיות לך בעיה ריח גוף? אם אתה עושה, אין צורך להתרגז על זה. ישנן כמה דרכים פשוטות להתמודד עם ריח גוף ולמנוע אותם.

כיצד להפחית גוף ריח ובלי הרבה מהומה

1. לבצע שינויים בתזונה שלך

הידעת כי מה שאתם אוכלים משפיע על האופן שבו אתה מריח? כן, שמעתם נכון. מאז הזעה היא הדרך של הגוף שלך כדי לשטוף החוצה רעלים, שינוי התזונה שלך באמת יכול לעזור להיפטר ריח גוף. הקארי והמזון מתובל שאתה לטרוף יכול להיות גורם לריח גוף. צמצום הצריכה בצל ושום שלך עשוי גם להפחית את ריח הגוף שלך.

2. להגיד כן רפופים ביגוד וסיבים טבעיים

אם אתם סובלים ריח גוף, זה רעיון טוב לנטוש בגדים מסיבים סינטטיים לבחור בגדים העשויים מכותנה, פשתן, משי במקום. תופתעו לגלות עד כמה פחות לך להזיע בהם. אתה יכול גם רוצה ללכת לבגדים רפויים, מאחר שהם מאפשרים לאוויר לעבור ולשמור מאוורר הגוף שלך.

3. לטפוח לעצמך יבש

אם לא מגבת עצמך כראוי, את הלחות שנותרה יכול להיות קרקע פורייה לחיידקים. זוהי סיבה נוספת של ריח גוף רע בנשים וגברים. השתמש מגבה סופגת לנגב את כל הלחות מהגוף שלך, במיוחד בבתי השחי שלך מוצנעים.

4. תלך בדרכה Antiperspirant

לא לבלבל דאודורנטים עם דיאודורנטים. דאודורנטים הם ריחניים אך לא להפחית זעה. מצד השני, רוב הדאודורנטים ריחניים ומכילים כלוריד אלומיניום המסייע במניעת הזעת יתר. תרסיס או לשפשף על פעמים ביום כדי לעזור לך להפחית בעיות ריח נשיות.

5. מגלחת את בתי השחי שלך

אם חשבתם שאתם צריכים להיפטר שיער בבית השחי רק בגלל שאתה רוצה ללבוש בגדים ללא שרוולים, תחשבו שוב. זיעה יכולה להילכד שיער יכולה להגדיל התפתחות חיידקים, וכתוצאה מכך ריח גוף של נשים וגברים כאחד. שעווה או גילוח רגיל יכול לעזור להפחית את הסיכון לפתח ריח גוף.

תרופות טבעיות עבור ריח הגוף

החל חומץ על בתי השחי שלך בכל פעם שאתה להזיע יותר מדי או לרחרח את ראשיתו של ריח גוף. קפיצה אל המקלחת פעמים ביום. שפשוף שמנים ארומטיים טבעיים המיץ של פירות הדר כמו לימון היא דרך נוספת כדי למנוע ריח גוף. פשוט למרוח פרוסת לימון בבתי השחי שלך; אתה יכול בסופו של דבר להבהיר את העור מדי.

ידע הוא כוח ואת הדבר נכון גם כשמדובר ריח גוף. ברגע שאתה חמוש עם עובדות ריח גוף, אתה צעד אחד קרוב יותר להתמודדות עם בעיה זו. שתף את הטיפים שלמדתם עם חברים ואהובים אשר ככל הנראה עומדת בפני אותה בעיה. הצעת שלום ריח גוף אומר שלום לך טרי, בטוח יותר.