כאשר תינוקות יכולים להתחיל לשתות מים וכמה אנחנו צריכים לתת?

הכללים של מי שתייה בתדירות גבוהה ועמידה כמות מסוימת הכוללת בריאות הידרציה כי אנו עוקבים, אינם חלים על תינוקות. זה מוביל אותנו כמה שאלות, כמו מחודש אשר תינוקות יכולים לשתות מים? ומהם סימני ההתייבשות אצל תינוקות? ייתכן אפילו תוהה אם בן 1 חודש יכול אפילו לשתות מים? .אז, הבה נסתכל כל הפרטים הרלוונטיים ומדויק על איך לתת מים לתינוקות.

כאשר התחילו תינוקות יכולים שתייה?

הורים טריים רבים אינם בטוחים כאשר הם צריכים להציג מים בתזונת התינוקת שלהם. בניגוד למבוגרים שחייבים לצרוך כמויות משמעותיות של מים כל יום, במקרה שונה עבור תינוקות. הדרישה למים שלהם משתנה בהתאם לגיל, ולתת יותר מדי מים לפני המערכות שלהם מוכנים יכולות להיות לה השפעות שליליות.

לידה עד 4 חודשים

תינוקות יונקים לא צריכים שום מים נוספים, שכן בחלב נחשב מזון סופר כי עומד בכל הדרישות התזונתיות וזורמות של תינוק. הסיבה לכך היא שחלב אם מספק את כמות הנוזלים הנדרשת כי התינוק שלך צריך להישאר hydrated. בקיצור, אתה אפילו לא צריך להיות מודאג לגבי מתן תוספת מים לתינוק בן יומו, כל עוד אתה אחות על פי דרישה.

תינוק-שניזונים מתמ”ל גם אינו דורש מים נוספים מדי. רוב תחליפי חלב אם מכיל הוראות ספציפיות עבור כמות המים שיש להוסיף עבור דילול מספיק. כשאתה עקוב אחר ההוראות הבאות ולהתאים את העקביות של נוסחא גיל התינוק, זה מספיק שומר לו להתייבש כשהוא ייזון זמן.

5 – 8 חודשים

האם תינוקות לשתות מים במהלך החודשים הללו? התשובה היא שאין כלל קשה ומהר בעניין זה. עד שהם ישנים 6 חודשים, אין צורך התינוק שלך לשתות משהו מלבד חלב אם או תחליף חלב. מתערבים מים בדרך כלל תינוקות פעם שהם עוברים את שלב היילוד ומעבר לאט למזונות ליד חלב אם.

תינוקות בדרך כלל להתחיל עם אוכל מוצק בין 5 ו 8 חודשים של גיל. בשלב זה, אתה יכול לספק מים בכוס קש עבור התינוק שלך כדי ללגום כמה פעמים ביום. זה neednt להיות תכוף מדי, בהנחה שאתה עדיין מניק או נוסחא האכלת התינוק שלך, מלבד מתן מוצק.

9 – 12 חודשים

ברגע שהם פונים בת או כך, אתה יכול להמשיך בהנקה, אבל להציע מים או מיץ מדולל בכוס בזמן הארוחות. עם זאת, להימנע מלתת משקאות או משקאות תוססים עם ממתיקים מלאכותיים. בתור אמא חדשה, אתה עלול להתבלבל לגבי צרכימי מי התינוקת שלך. מאז הם מעט מדי כדי לבטא צמא, אתה יכול להיות מודאג, כי התינוק שלך לא hydrated כראוי, ואם אתה צריך להשלים בחלב עם מים. אבל, בדיוק כמו שהוא מביע צמא, הקטן שלך תוכל גם להביע את הצמא דרך אותות מסוימים כמו ורוטנים.

איך אני יכול להכניס מים לתינוקות?

מים יש לתת לתינוקות רק אחרי שהם מתחילים מזון מוצק. עד שהם בת, הכליות שלהם havent התבגר מספיק כדי metabolise מים מדי. כתוצאה מכך, את צרכי המים שלהם הם מינימאליים. עם זאת, אפשר להציג את ילדך את הטעם של המים על ידי מתן לגימות קטנות התינוק שלך בכל פעם. אתה יכול למלא את תינוקת בקבוק או כוס קש עם מים ולתת לו כמה לגימות ממנו, כשהוא מבטא את הצמא. כמו כן, לא לתת מים לתינוק שלך מספל פתוח, עד שהוא מבוגר ממנו.

כמה מים צריך לתת לתינוקות?

אם שאלת את עצמכם כמה מים עבור 6 חודשים תינוק ישן הוא חיוניים, אתה חייב לדעת כי זה תלוי בילד ורגלי האוכל שלו. אם הוא יונק עדיין, כמה לגימות הם די והותר כדי להשביע אותו. ההתייבשות בייבי נדירה כאשר תינוקות מקבלים נוזלים הנדרשים שלהם מחלב או עדכון נוסחא. אז, לא צריכה להיות זו דאגה. תינוקות שגילם נמוך מ 4 חודשים של גיל לא צריך מים להינתן בנפרד אליהם. וגופם התייבשות מן הנוזלים בעדכונים שלהם.

הרעלת מים אצל תינוקות

בעוד יותר מדי מים אינו גורם כל נזק בלתי הפיך אצל מבוגרים בריאים, זה יכול להיות מסוכן למדי אצל תינוקות צעירים. ילדים נתינה, שגילם נמוך מ 6 חודשים, יותר מדי מים יכולים לשבש את היכולת הטבעית bodys לספוג חומרים מזינים בחלב או עדכון הנוסחה. שתיית כמויות קיצוניות בפרקי זמן קצרים מאוד יכול לגרום לרמת נתרן בגופם לרדת. הכליות שלהם arent בוגרות מספיק כדי להתמודד עם כמויות גדולות של מים בכל פעם, וזה יכול להוביל למצב מסוכן שנקרא הרעלת מים. אם יש תסמינים של הרעלת מי התינוק שלך, כגון ראייה מטושטשת, עצבנות או תשישות בעקבות צריכת מים, זה דורש טיפול רפואי מיידי. יותר מדי מים יכולים לגרום להתקפים אצל תינוקות. זוהי גם הסיבה שבזכותה הוא לא חכם לנהל שיעורי שחייה לתינוקות צעירים. בשנת הסבירות שהם לָלוּעַ כמויות אדירות של מים תוך בברכה, זה יכול לגרום הרעלת מים ולהוביל מצב חירום רפואי.

האם תינוקות צריכים לשתות מים בכל פעם?

למרות תינוק בן יומו אינו צריך לשתות מים, גופם יצטרך אותו ככל שהם מתבגרים. אז, כמו התינוק שלך גדל, אתה יכול בבטחה להציג מים לתוך הדיאטה שלו. תינוקות יכולים לשתות כ 30 מ”ל מים עד הפעם הם ישנים 4-6 חודשים, אך להגביל עוד כמות של מים. אתה יכול לאט להגדיל המים הצריכים שלו כאשר הילד שלך הוא 9 חודשים עד 1 שנה של גיל. ברגע שהילד שלך הוא בן, מערכת גופו הוא בוגר מספיק כדי לסבול כמויות גדולות יותר של מים. עם זאת, גם לאחר שהוא מגיע יום ההולדת הראשון שלו, לשמור על צריכת מים תחת רגולציה.

שאלות נפוצות על מתן מים עם ילדכם

תנו לנו לטפל בכמה ספקות הנפוצים ביותר לגבי מתן מים לתינוקות צעירים לנקות כל בלבול נוסף.

האם זה בטוח לתת מים 6 חודשים או פחות בייבי?

התשובה היא כי אתה תמיד יכול לתת כמה לגימות של מים לילדים בגילאים 4 עד 6 חודשים. עם זאת, כמויות שגדולות 30-60 מ”ל הם לא בטוחים ביום אחד.

אנחנו ניתן לדלל פורמולה עם מים?

אם אתה משתמש בנוסחא מוכנה לשימוש, ייתכן שלא צריך להוסיף מים אליו. עם זאת, אם אתה משתמש בנוסחא אבקה, תצטרך להוסיף מים לערבב את זה. היזהר לא לערבב יותר מים מאשר מומלץ, מכיוון שהוא עלול לגרום לסיבוכים כמו התקף.

כאשר התחילו תינוקות יכולים שתייה?

הורים רבים תוהים לגבי הגיל שבו אתה יכול לתת מים לתינוק. כפי שהוזכרו קודם לכן, תינוקות יונקים ועל שניזונים מתמ”ל לא צריכים מים נוספים. זהו למעשה מומלץ המים כי יוכנס דיאטת תינוקת רק אחרי שהוא זקן 4-6 חודשים.

מה אם תינוק להתייבש?

תינוק שרק יונק באופן בלעדי על פי דרישה יש סיכוי נמוך מאוד של התייבשות. גם תינוקות שניזונים מתמ”ל לקבל את הכמות הנדרשת של מים עם האוכל שלהם

אנחנו יכולים לתת מים לתינוק הנקה?

זה לא מומלץ לתת מים לתינוק בהנקה. תינוקת דרישות הנוזל מתקיימות ידי בחלב עצמו.

האם יותר הרבה מים לתינוקות להוביל סימנים של התקפים?

כן, יותר מדי צריכת מים תגרום הרעלת מי מצב שנקרא אצל תינוקות צעירים. זהו מצב מאוד מסוכן שיכול להוביל להתקפים דרמטיים. כמו כן, יש השפעה משמעותית על גוף התינוקת, כמו רמות נתרן תטינה לנפול עם קלט מים מדי.

מסקנה: מים הוא כורח בלתי נמנע להישרדותו של אורגניזמים חיים. כמבוגרים, אנו מתבקשים לשתות הרבה מים כל יום, ולפגוש את הדרישה היומית המומלצת לבריאות אופטימלית אבל זה לא אותו הדבר עם תינוקות. האם לוודא ביצוע המלצות הרופאים שלך על מתן מים לתינוק שלך כדי להבטיח שהוא נשאר בריא.