יתרונות הבריאות תיאמן של הליכה יחפה שאתם צריכים לדעת

הידעת כי הליכה יחפה יכולה להיות השפעה חיובית על הבריאות שלך? הסיבה לכך היא היונים השליליים הנמצאים ביתרת האדמה את היונים החיוביים בהווה בתוך עצמך, יצירת איזון זה ייתן לך שיפור בריאות. כאשר הליכה יחפה, את נקודות הלחץ על הרגליים לקבל הופעל ולתת אנרגיה לגוף שלך.

יתרונות מדהימים של הליכה יחפה

ישנם יתרונות רבים לבריאות הגוף שלך אם אתה הולך יחף. הנה כמה להלן:

1. זה יכול לשלוט נדודי שינה

אם יש לך בעיות שינה בלילה ולעתים קרובות מוצא את עצמך אפילו ללא שינה עד השעות הקטנות של הלילה, ייתכן שאתה סובל מחוסר שינה או נדודי שינה שהיא סוג של הפרעת שינה. הוא האמין כי אחד היתרונות של הליכה יחפה על הדשא כי נדודי השינה שלך יכול להירפא.

2. משפרים את הראייה

יש נקודת לחץ על הרגליים אשר האמינו להיות מחובר העצבים של העין שלך. הליכה ברגליים יחפות יכול לעורר נקודת הלחץ הזה ולעזור לשפר את הראייה הכוללת שלך.

3. מערכת העצבים ניתן לשפר

הליכה יחפה בבית יכולה לגרות נקודות דיקור ספציפיות בכף הרגל, וזה יהיה, בתורו, לגרות עצבי הוורידים שלך, ובכך לשפר את מערכת העצבים שלך. אנשים סוכרתיים אשר חווים כאב מן הדליות יכולים להקל אותו אם הם הולכים יחפים על בסיס קבוע.

חסין 4. ניתן להגדיל

ילדים אוהבים לשחק יחף. מאז הליכה יחפה ממגרת את מערכת העצבים, הוא גם מסייע בהגדלה אלה חסינים ידי ביצוע אחד וחזק פחות רגיש למחלות.

5. מגביר אנרגיה

אחד היתרונות של הליכה יחפה על החול היא שזה נותן לך התנגדות וזה מגרה את נקודות הלחץ על הרגליים. אתה עלול למצוא את זה קשה ללכת על החול במשך כמה ימים, אבל כמו הרגליים להתרגל לזה, תוכל לפתח יותר כוח ברגליים ובגוף שלך. רמת האנרגיה שלך תגדל ולשמור אתה פעיל במהלך היום. אתה מקבל את אותן הטבות על ידי הליכה יחפה על חלוקי נחל או יחף על אבנים.

6. עוזר וסת הורמונליים סוגיות

כאשר ההורמונים שלך אינם מאוזנים, תוכלו לחוות בעיות פיזיות ונפשיות. נשים שיש להם תסמונת קדם וסתית יש לעתים קרובות שינויים במצב רוח, כאבי ראש, כאבי בטן, רווח במשקל, אקנה, עצירות, ונושאים אחרים. הליכה ברגליים יחפות על האדמה יכול לעזור להקל רבים מתסמינים אלה.

7. מפחית דלקת

דלקת נגרמת על ידי פגיעה בתאי bodys שלך, אשר עלול להוביל לסיבוכים כמו סרטן, הזדקנות, בעיות לב, ובעיות אחרות. הליכה יחפה עוזר האלקטרונים בשעת מעשה הקרקע כפי אוקסידנטים אנטי ולהפחית דלקת בגוף.

8. פעילות לב וכלי דם משתפרות

כפי שהזכרנו, הליכה יחפה עוזרת לשפר את מערכת העצבים. זה, בתורו, מסייע לשפר את זרימת הדם בגוף. עוד מחזור דם פירושה מערכת לב וכלי דם בריאה.

9. שומר לחץ דם

רמות הלחץ שלך באופן אוטומטי לרדת כשאתה הולך יחף כמו עצבים ברגליים שלך מגורה, שחרור מתח. זה דומה כאשר אתה מקבל עיסוי רפלקסולוגיה. מאז הלחץ יורד, לחץ הדם שלך גם מקבל יציבה.

10. זה מנקה את דעתך ואת משפר את מצב הרוח

אם יש לך הרבה פטפוט הפנימי קורה בתוך הראש שלך סובל ממצבי רוח, הליכה יחפה בשלג או על הדשא יכול לעזור לך להירגע ולהתמקד בהווה. הגוף סופג אלקטרונים שליליים דרך האדמה אשר מסייעת ליצור בתוכו סביבת bioelectrical מאוזנת.

שאלות נפוצות

ייתכן שעדיין יש כמה שאלות על היתרונות של הליכה יחפה. להלן מספר שאלות ותשובות שלהם:

1. אתה יכול לקבל מחלות הליכה יחפה?

כל עוד אתם הולכים על משטח נקי ולא על חומרים מזיקים כמו כימיקלים או בוצה, אין סיבה לחשוב כי הליכה יחפה תיתן לך מחלות. כמו כן כדאי לוודא שאין לך שום קיצוץ פתוח על הרגליים שלך כשאתה הולך יחף, כדי למנוע זיהומים.

2. האם הליכה יחפה לגרום לכאבי גב?

הליכה ברגליים יחפות לא לגרום לכאבי גב אלא מפחיתה את הכאב כי הגוף שלך עלול להיתקל. מאז הליכה בטענה יחפה הגוף ומפחית רדיקלים חופשיים, זה יכול לעזור לרפא כאבי הגב שלך לשחרר כל שרירים חזקים.

3. האם זה בטוח ללכת יחף על חוף הים?

אם אתה מודע למה הוא מולך תוך כדי הליכה ו לדרוך על סלעים חדים או זכוכית, זה די בטוח ובריא ללכת יחף על החוף.

4. האם הליכה על הדשא משפר את הראייה?

יש נקודת לחץ על הרגליים המתחברים העצבים של העין שלך. הליכה ברגליים יחפות מגרה את הנקודה הזו שעוזר טוב הראייה שלך.

הליכה ברגליים יחפות על הדשא, על החוף, או אדמת עוזר לשפר הן בבריאות הנפשית והפיזית שלך על ידי חיזוק הרגליים, שיפור מערכת העצבים שלך, והפחתת הלחץ. אז להסיר אותם נעליים לטייל.