חשיבותה של פעילות חיצונית עבור אנשים עם ADHD והשמנה

מוקדם לישון מוקדם כדי לקום עושה אדם בריא, עשיר וחכם והבריאות היא עושר, כמה פתגמים מלמדים ילדים בבית הספר. פתגמים אלו לעיתים קרובות ללכת דרך אוזן אחת ויוצא דרך אחרת, ברוב הילדים. לא רק ילדים, אבל פעמים רבות, אפילו הורים לא נותנים חשיבות לשחק בחוץ.

אנחנו בקושי רואים ילדים משחקים בחוץ, נכון? חלפו הימים כאשר הילדים יחזרו מבית הספר, לאכול חטיף מהיר בבית, ואז למהר החוצה לשחק. ילדים שנולדו בין השנים 1986-2000 אהב לשחק בחוץ. בעוד, ילדים שנולדו בעשור האחרון אוהבים לשחק במשחקי וידאו בבית ולצפות בטלוויזיה. למה אתה חושב לשחק בחוץ הוא חובה עבור ילדכם? ובכן, אני כאן כדי להצביע על היתרונות של משחק בחוץ.

לשחק בחוץ מחזק את הילד לא רק פיזי, אלא גם על ידי הפיכת המוח פעיל יותר, וכתוצאה מכך ביצועים אקדמיים טובים. זה מגביר את כוח הזיכרון והופך לילד להרגיש רעננים. הילד גם ללמוד מיומנויות חברתיות (איך לשתף דברים / צעצועים) והוא יכול בקלות חברים חדשים.

והכי חשוב, זה משפר את הסיבולת גם כן. גם לשחק בחוץ הוא היבט מרכזי לחיזוק מוטוריקה גסה, מיומנויות קוגניטיביות, חשיבה לוגית וכן הלאה. לפיכך, הורים יכולים לחסוך הרבה כסף על ידי כך את ילדיהם לשחק בחוץ, במקום לשלוח אותם עבור מעמדות שונות, אשר אינן נחוצה.

זיעה מועילה משום שהוא מבטל רעלים מהגוף. עצה אחת היא כדי להבטיח שהילד שלך נשאר hydrated. משמעת תיפול אוטומטית במקום, פעם שהילד משחק בחוץ, על ידי שאיפת אוויר צח. נכנס לשגרה זה גם מוודאת הילד עייף אחרי המשחק ואוכל וישן מוקדם.

הורים רבים לוקחים את ילדיהם פסיכיאטרים ילדים בגלל אחד הצעירים שלהם הוא היפראקטיבי ויש לו ADHD (Attention-גירעון / Hyperactivity Disorder) תשובת .the היא שלילד יש יותר מדי אנרגיה בגוף. לפיכך, אם תיתן לילד שלך לשחק בחוץ, כל האנרגיה תשמש באופן קונסטרוקטיבי. אז, מאפשר לעודד לשחק בחוץ כדי למנוע השמנה ולקדם בריאות נפשית וגופנית טובה, על מנת שהילדים בימינו להפוך את הגרסה הבריאה של עצמם, כשיגדלו.