ומשהו זה הרבה מומחי לבריאות לא מבינים

הגוף שלך תלוי כל תא מתפקד בצורה אופטימלית. מחפשים איש מקצוע מהבריאות כדי שיחשוב שוב את הצריכה התזונתית שלך כדי לשמור על תאים בריאים ומאוזנים. הגוף שלך מאוד הוא תלוי כל תא פועל באופן אופטימלי. לכל תא מספר אברונים שצריכים לעבוד בהצלחה עבור התא לפעול.

אלמנטים מסוימים המשפיעים על הפונקציות של תאים בגוף שלנו

המיטוכונדריה – תחנות כוח של התא

רבים מכירים את המיטוכונדריה כי יחד עם מבחר של תכונות שונות אחרות, נותן את הדלק עבור כל תא. למרבה המזל, אתה לא צריך להבין את המורכבות של כל האברונים האחרים והתכונות נדרשים בכל תא הסדר לגבי כל תא להיות אמין.

מחזור מתילציה

מחזור מתילציה שמורכבת מחזור מתיונין, מחזור חומצה פולית, מחזור biopterin, ואת מעגל האוריאה גם צריך לעבוד ביעילות הסדר לגבי כל תא ליצור גלוטתיון ביעילות, לא טורחים אינספור תרכובות אחרות.

תזונה הולמת – זה המקום שבו אתה צריך לחפש איש מקצוע !!

מה אתה צריך לעשות הוא מומחה מבריאות שעושה להבין מה האברונים השונים הללו ופונקציות צריכות במונחים של חומרים מזינים (ממוקם צמחי מרפא טבעי, תבלינים, מזון). הבה ניקח, כדוגמה, מתחם המועדפת שלי, גלוטתיון. ישנם מוצרים אינספור שטוענים שהן יכולות לשפר מעלות גלוטתיון שלך.

שירות מסוים בדנ”א שמייצר הוא mRNA וגם tRNA – המכשירים שהופכים גלוטתיון. ישנם מזונות ומוצרים המסייעים המיטוכונדריה תכונה כמו גם ליצור את הדלק המאפשר למכשירים לעבוד, כמו CoQ10 וברזל. לאחר מכן יש מזונות וגם תוספים אשר מקיימים את כל 4 המרכיבים של מחזורי מתיונין המווסתים ולייצר גלוטתיון, כמו ויטמיני B ו- גם חומצות אמינו.

הגלוטתיון רמות בגוף

נכון לעכשיו אתה גם צריך לחשוב על זה יש 8 חומרים גלוטתיון שונים בגוף. אוי לא! בנוסף, בדיוק מה שראוי לציון באמת כל גלוטתיון חובות שונים יש בגוף? רוב האנשים שאפילו להבין לגבי גלוטתיון חושב על זה רק כמאסטר אנטי-אוקסידנט, אולם זה גם עובד כמו במתחם מאסטר chelator, גמילה, החיסון ויסות / מתחם הגנה, וגם מגוון לא מבוטל של פונקציות שונות אחרות גם. כעניין של עובדה, כמה חוקרים להצהיר כי אין מצב, הפרעה, מחלה שאינה קשורה עם גלוטתיון נמוך. מדיכאון קליני כדי אירובי, לסוגיות חיסוניות, בבטן בעיות, כדי סוכרת, דלקת פרקים, וכו ‘

אז אתה באמת רוצה לוודא שזה מעלה בריא ומאוזן בכל תא, איבר, תאים, וגם מערכת של הגוף. האם אינך שמח שאתה לא צריך להבין את כל הדברים זה? אבל משתוקק לוודא שיש לך איש מקצוע בתחום בריאות שעושה. אחת שיודעת אתה יכול לראות את זה כל התכונות הללו מתרחשים בכל תא בגוף שלך. או פשוט מה חומרים מזינים אתם זקוקים כדי לגרום לזה כל להתרחש. ראה אליו אתה עושה!