התקופה הטובה ביותר מימה במהלך היום

אין כמו מים כדי לסייע לך להישאר פעיל ורענן לאחר אימון כבד או ריצה אחרי הילדים. אם אתה תוהה איך ומתי מימה, כמה טיפים שימושיים יכולים לעזור לך להפיק את המרב של צריכת המים היומית. כשאתה מימה בזמן הנכון, אתה עומד לקצור כמה יתרונות הבריאותיים הטובים הקשורים במים לשתייה. תוכל ללגום בכל שעה משעות היום, כמובן, אבל טוען על המהות הזאת של חיים במהלך פעילויות מסוימות באמת נותן לגוף שלך כי דלק מיותר.

כיצד מימה תועלת מרבית

1. אחרי שהתעוררתי

מנסים לגייס את האנרגיה כדי לקבל את הילדים לבושים, האכילו ירד לבית הספר? בעוד שכל מומלץ הוא המנה של קפאין שלך, זה חיוני לשתות שתי כוסות מים אחרי שהתעורר. לא רק זה מימה הגוף שלך אחרי שנת לילה טוב, אבל זה גם מעורר האיברים הפנימיים שלך להתחיל פונקציות הטיהור שלהם. אתה תרגיש יותר ער ורענן מדי.

2. לפני אימון

הידרציה לפני אימון טוב ישמור אותך מהתייבשות ומרגיש צמא. ללגום סביב 12 אונקיות לפני שאתה מתחיל בפגישה שלך ולשמור לוגם במהלך התרגיל לפי עוצמת הפעילות. אם תחליט על ריצה במזג אוויר קריר, לצרוך בקבוק 16-אונקיה לשעה. ואם הטמפרטורה עולה, לשתות סביב שני וארבעה בקבוקי. אם אתה לא שותה מספיק מים, אתה תבין מה הוא הידרציה (ועד כמה הגוף שלך זקוק לזה) בדרך הקשה.

3. לפני ארוחה

לאחר לבשל ארוחה טעימה עבור המשפחה שלך, לנשום קצת אוויר ולשתות כוס מים 30 דקות לפני שאתם מתחילים לאכול. זה יהיה לסייע לעיכול ולשמור אתה מרגיש מלא מעט – רעיון נהדר אם יש לך נטייה לאכול יותר מדי. נסו לקבל הבעל והילדים שלך לעשות את אותו הדבר. ככל שנמהר להיכנס להרגל של שתייה, כן ייטב. מה יותר, זה טיפ הידרציה אחד כי הוא סופר-קל לעקוב.

4. לפני השינה

מומחים לבריאות קרובות מתלבטים האם שתיית מים לפני השינה ממש עוזר לבריאות שלך. ובכן, אם אתה צמא או לא מלאת את המכסה שלך של מים במשך היום, אתה בטוח יכול להשלים אותה בלילה. בנוסף, הגוף שלך יכול להתחיל טיהור עצמו. תופעת לוואי לא נוחה יקום עוד ללכת לשירותים. אם אתה רוצה למנוע את זה, לנסות לשתות מים סביב אחד או שעות לפני השינה.

5. כאשר תרופות לקיחה

זוהי עצה הידרציה אחד כי רבים לדלג על חשבון לא מרגיש צמא מספיק. למרות שזה אולי נראה מגניב פופ גלולה בלי מים, זה לא בריא. מים מסייעים לכליות לשטוף החוצה תרופות ולכן הם יורדים בצורה חלקה. האם להבטיח אתה אף פעם לא לקחת תרופות עם נוזלים מלבד מים. רק מים הם בטוחים עם תרופות כפי שהוא אינו מכיל שום דבר שיכול להשפיע לרעה על אופן תרופות נספגות.

הגוף שלנו מורכב כ 60 אחוז מים. ללא נותני-חיים חומר זה, האיברים שלנו, רקמות, תאים לא יוכל לתפקד כראוי. להבין מתי מימה לפי אותה תבנית סט לכרות טיולים לרופא במקרים של קורא חולה בעבודה.