התסמינים המוקדמים של הסוכרת שאתה צריך לדעת

סוכרת יכולה להיות קשה להתמודד עם. זוהי בדיוק הסיבה מדוע חשוב לדעת את הסימנים המוקדמים של סוכרת אצל נשים ולקבל אותו תחת שליטה. היזהר סימפטומים, כך שאתה יכול לקחת את הצעדים הנכונים ולמנוע ממנו השליטה בחייכם. עדיף לגדוע בעיות באיבן לפני שהם יוצאים מכלל שליטה. אחת בעיות פוטנציאל כזה היא סוכרת, אשר ידוע גם בשם מחלה שקטה בשל הסימנים הראשונים מאוד המתונים שלה. אבל עם מודעות וערנות נכונות, אתה יכול להתמודד עם סוכרת לקחת אחריות על החיים שלך.

בזיהוי הסימפטומים של סוכרת בנשים

1. יש לך ירידה לא מוסברת במשקל ועלייה

אתם עשויים לחשוב כי אתה מאבד משקל בגלל דיאטת התרסקות מוצלחת. אבל מה אם זה בגלל טבילת רמות גלוקוז? אם יש לך סוכרת סוג 2, התאים שלך לא מקבלים מספיק גלוקוז. הגוף שלך הוא לא מסוגל להשתמש קלוריות אפילו ביעילות אם אתם אוכלים תזונה בריאה. כמו כן, פתאומי במשקל יכול גם להיות פעמון אזהרה.

2. אתה מקבל בחילות בוקר והקאות

אמנם זה סימפטום הריון נפוץ, זה גם סימפטום סוכרת מוקדם סוג 1 אצל נשים. אם אתם מתכננים הריון, אתה צריך לנקוט אמצעים מיוחדים כדי למנוע בעיות כגון מומים מולדים. קבעי תור לרופא הנשים שלך וללכת לבדיקה עד יסודי.

3. אתה להשתין קצת יותר מדי

כאשר הגוף אינו מצליח לעשות מספיק אינסולין, יש עודף של גלוקוז. הכליות ואז להגיב כדי לשטוף את הגלוקוז באמצעות הטלת שתן תכופה. אם אתה צריך לבקר בשירותים ילדון לעתים קרובות מדי, אתה צריך לקבל את עצמך בדק כדי לפסול את סוג 2 סוכרת.

4. אתה מרגיש צמא

זהו סימפטום סוכרת מסוג 2 אצל נשים. מאז הגוף שלך הוא חיסול הרבה נוזלים, אתה נותר בתחושה צמאה. גם אתה אוכף עם פה יבש עור יבש בשל התייבשות.

5. אתה מרגיש רעב כל הזמן

זה לא פשוט צמא כי אתה להתמודד עם. כאשר יש לך סוכרת מסוג 2, הגוף שלך לא יכול לייצר מספיק אינסולין כדי להביא גלוקוז לתאים. וכאשר הגוף שלך לא יכול להמיר מזון לגלוקוז, התאים שלך להתנגד אינסולין, וכתוצאה מכך אתה מרגיש רעב ועייף.

6. יש לך ראייה מטושטשת

כאשר יש לך רמות סוכר גבוהות, השרירים של עדשות העיניים לעבוד קשה להתמקד. העדשות עצמן יכולים גם להיות מושפעים לרעה כאשר הסוכרת אינה מנוהלת. זהו עוד סימן מוקדם של סוכרת ניתן למצוא הן סוכרת סוג 1 וסוג 2.

7. הפצעים שלך לרפא איטיים מרגיל

הקשר בין נשים סוכרת משתרע באזור הנרתיק מדי. ההצטברות של גלוקוז יכולה להוביל כפל של שמרים וחיידקים. אתה עלול למצוא את עצמך לפתח זיהומים בנרתיק גם אם אתה עושה את המיטב כדי להישאר נקי. ניתן גם להבחין ריפוי איטי ובעיות רגל גדלו כמו זיהומים פטרייתיים, יבלות, ו hammertoes.

סוכרת עלולה להיות מפחידה, אבל זה לא חייב להיות הסופה של חיים כפי שאתם מכירים אותו. על ידי שמירה על עין על הבריאות שלך ולהיות ערניים כלפי הגוף שלך, אתה יכול לזהות ולשלוט בו בתחילת הדרך.