הסיבות מדוע שתיית מים אחרי שהתעוררתי הוא טוב

ביפן, נהוג לשתות שתי כוסות מלאות מים על מתעוררים. הוא אמר להם את היכולת לרפא לחלוטין למספר מחלות, כולל סרטן, כמו גם לספק מגוון רחב של הטבות אחרות. ואני חושב שהם עלולים להיות שעלו על משהו. כאומה, יפן יש את אריכות הימים הגדולות הכוללים, כרגע אירוח מעל 50,000 בני מאה, או יותר מ -100 בנים. בין אם מדובר על פרקטיקת המים או משהו התה הם שותים, אנו יכולים ללמוד כמה טריקים מן היפני. אז לא משנה אם בפועל זה יהיה להציל את חייך כפי שהם מאמינים, כאן מבט רב של היתרונות מוכחים האחרים של שתיית שתי כוסות מלאות מים על מתעוררים.

זה rehydrates הגוף המיובש שלך

כאשר אתה מתעורר אחרי שינה ארוכה, הגוף שלך הוא מיובש טבעי. לא משנה כמה מים שתית היום לפני, השתמשת עד בחנויות שלך וזה הזמן למלא את המיכל. הדבר הראשון שתייה אחרי שהתעוררתי יעשה הוא לספק תאים עם הרבה צורך, מים נותני-חיים. תשווה את זה הנורמה; שתיית עוז 16. כוס קפה, אשר תהיה עוד יותר לייבש הגוף שלך כבר צמא. כשמשתתף התייבשות מיידית זה יהיו יתרונות מרכזיים מורגשים כולל:

  • Feeling יותר רעננים
  • לאחר אנרגיה טבעית יותר במהלך הבוקר
  • להיות בריאים ומאושרים יותר

גלה את רעלים

לאחר מזינים לתאים שלך, שתיית מים אחרי שהתעוררתי יהיה לשטוף רעלים לא רצויים מתוך הגוף שלך. בזמן שאתם ישנים תיקוני הגוף עצמו, ומחדש הורמוני אנרגיה ובלמים. התוצאה היא רעלים וחומרי פסולת אחרים ששוחררו מחכים להיות סמוקים החוצה. לאחר ניקוי הגוף מרעלים אלה, אתה תרגיש נהדר ולהיות מסוגל לספוג חומרים מזינים יותר, החל מארוחת בוקר מאוזנת היטב. זה גם מוביל לנקות את העור וטוב יותר הכוללת גם להיות.

שריפות עד חילוף החומרים שלכם

שתיית מים היא טקטיקה קריטית כשמדובר במשקל. אבל שתיית מים אחרי שהתעורר היא הדרך האופטימלית ביותר לעשות את זה. תחשוב על שתיית מים אחרי שהתעורר כשעון מעורר עבור חילוף החומרים שלכם. מים הבוקר בעיטה מתחילה מטבוליזם הוכח להגדיל פוטנציאל שריפת הקלוריות שלך לאורך כל היום.

לא רק זה, אלא מים בעצם ממלא אותך ואת מדרכות התיאבון, המאפשרים לך לבצע בחירות חכמות לארוחת הבוקר שלכם. בחירות חכמות אלה נוטים להתהפך כדי בחירות חכמות יותר לאורך כל היום. אם אתה יודע משהו על אכילה בריאה, אז אתה יודע כי המומנטום הזה הוא כל כך חזק. אין דרך טובה יותר להתחיל מומנטום מאשר עם כוס גדולה של מים טעימים.

דלקי המוח שלך

הנה עובדה כיף; המוח שלך הוא 75% מים. אם היית שותה מספיק מזה, אתה תדע כי בלי מי המוח שלך לא הולך לתפקד ברמה האופטימלית שלה. כוס בבוקר של מים שתשאיר אתכם רעננים חדה וברורה לאורך כל היום, נותן לך יתרון על פני כל זומבים המיובשים שתפגשו.

שומר לך רגיל מקל על עצירות

הגורם העיקרי של עצירות הוא התייבשות. שתיית מים כשאתה מתעורר לא רק לרפא התייבשות אבל זה יעזור להקל על עצירות, לעזור לשמור לך רגיל ולקדם פעילות מעיים בבוקר. זוהי דרך מצוינת להתחיל את היום.

מונע ומרפא למחלה

כאמור לעיל, ביפן הוא האמין כי שתיית מים בדרך זו ניתן לרפא ואפילו מחלות הקשות לאורך זמן. אני לא מדען או רופא, אבל מה שאני כן יודע זה עושה את זה בהחלט יעזור לריפוי מחלה ובוודאי יכול למנוע אותם, גם אם התופעות אלה הן עדינות.

משהו שהוא כל כך בריא וטוב לך, אם לא מבצעים נסים, הוא הולך להיות השפעה חיובית על הבריאות שלך. אחת האמונות הכי הגדולות שלי הוא לשלוט במה שאתה יכול, לא לדאוג לשאר. משהו כמו שתיית כוס המים כשאתה מתעורר הוא בהחלט תחת השליטה שלך, אז למה לא לעשות את זה.

זה לגמרי מרענן

אחרון, אך לא פחות חשוב, הסיבה השביעית אתה צריך לקחת חלק הפרקטיקה של שתיית מים אחרי שהתעורר בגלל כמה טוב ורענן זה יגרום לך להרגיש. באמת שאין יותר מרענן מאשר להתעורר, בפה יבש, ונהנה חומר טהור חיים. זה ומחייה אותי, ואני מרגיש פריך ונקי לאחר מכן.

אז כמה מים אני צריך לשתות?

אם זה נשמע כמו משהו שאתה לתוך כי רב. אבל כמה מים צריך לשתות כדי לקצור את הפירות? הסכום משתנה ברחבי האינטרנט. בפרוטוקול הריפוי היפני, יצוין כי אתה צריך לשתות 4 כוסות 160mL של מים על מתעוררים. זה מתרגם ל 20 גר ‘. של מים. כדי לתת לך רעיון טוב, כי הוא 1/3 של קוקה קולה 2 ליטר או 2.5 כוסות מים. זהו סכום מכובד למדי של מים, כך להתחיל בקטן אם אתה רוצה.

חם או קר? מצטער להגיד את זה, אבל חם. טמפרטורת הגוף רצוי! אני יודע שזה לא תמיד אפשרי לשתות שתי כוסות 98 מעלות מים כשאתה מתעורר כל כך לבחור בטמפרטורת חדר. Coldwater צריך להיות מחומם עד טמפ ליבה על ידי הגוף, הוצאת אנרגיה. מים חמים מאפשר לגוף לשמור על הומאוסטזיס, בצורה אופטימלית הסמקה החוצה רעלים חידוש התאים. דרך טובה לחשוב על זה היא לשפוך מים קרים על מנוע מכונית חם אבל אולי קצת פחות קיצוני.

אתה צריך לחכות לפחות 15 דקות לאחר שתיית המים שלך לאכול. האורך האופטימלי בתרבות היפנית הוא לחכות 45 דקות עד אכילה. הפרוטוקול המדויק של תרופת המים היפנית הוא כדלהלן:

  • כפי שאתה מתעורר בבוקר לפני צחצוח שיניים, לשתות 4 כוסות x 160mL מים
  • מברשת לניקוי הפה אבל לא אוכלים או שותים משהו עבור 45 דקות
  • אחרי 45 דקות אתה יכול לאכול ולשתות כרגיל
  • לאחר 15 דקות של ארוחת בוקר, צהריים וערב לא אוכל או שותה דבר עבור 2 שעות.
  • מי הם זקנים או חולים ולא מסוגל לשתות 4 כוסות מים בתחילה עשוי להתחיל על ידי לקיחה מעט מים ובהדרגה להגדיל אותה 4 כוסות ליום.