הסיבות וטיפים להקל כאב צוואר לאחר שינה

כאשר אתה קם בבוקר, אתה רוצה להרגיש רעננים ונמרצים כדי להיות מסוגל לעבור את שארית היום. אבל מתעורר עם כאבי צוואר יכול להיות dampener אמיתי. צוואר תפוס וכואב אחרי השינה נפוץ למדי ועשוי לחזור פעם אחת יותר מדי. אבל אתה יכול לנסות דרכים פשוטות להימנע או לפחות למזער את הכאב.

סיבות למה הצוואר שלך כואב אחרי שינה

זה לא קל להאמין כי שינה יכול לגרום לכאב מכל סוג. אפשר היה לצפות להתעורר רעננים ונמרצים, שאינה מיניקה כאב; במיוחד בצוואר. ישנן מספר סיבות מדוע זה קורה. להלן הסיבות לכאבי צוואר לאחר שינה:

1. צוואר תפוס

כאשר אתם ישנים, הגוף נוטה להיות נוקשה בגלל שעות ארוכות של חוסר פעילות. שינה בתנוחות מכאיבות יכול להשפיע הרצועות והגידים. שרירי הצוואר להיות נוקשה, במיוחד אם הגוף נשאר נוקשה במצב שינה כאבי צוואר, או במילים אחרות, בתנוחת שינה מצחיק או מביך.

2. תנוחת שינה ירודה הוא האשם

הסיבה הנפוצה ביותר לכאבי צוואר משינה טועה היא תנוחת השינה שלך. אם אתה אוהב לישון על הבטן שלך, אז אתה יכול להיות לנטוש אותו מיד. כאשר אתה ישן מול המיטה, הצוואר מופעל בזווית קיצונית. זוהי בטוח לתת לך כאב מגעיל כשאתה קם.

3. הכרית שלך לא יכולה להיות חברך

אנשים מבלים הרבה זמן ואנרגיה מנסים להרים את הכרית הנכונה. לא הישג קטן. כרית טובה היא אשר שומרת את האף, הראש ועמוד השדרה בקו. לכופף את הצוואר ואת הראש במבוכה אם הכרית הוא או שמנה מדי או רזה מדי. בחירת כרית המסייע לך לשמור על עמדה בראש ובצוואר בריאה חשובה.

4. המזרן שלך מוסיף לאומללות שלך

המזרן לך לישון על כן ניתן להוסיף לצרות שלך. אם אתה משתמש מזרן רך מאוד, אז רוב הסיכויים שאתה arent השמירה בעמדה בריאה בזמן השינה. זה עלול לגרום לגוף לשקוע במיטה, אשר, בתורו, היה לכופף את עמוד השדרה והכתפיים באי נוחות. בכל זאת, הצוואר יצטרך לשאת בנטל.

הריון 5. וצוואר Woes

אם הינך בהריון, אז גוף כואב הוא לא חדש לך. ייתכן שתיתקל כאבי צוואר כתוצאה משינויים הורמונליים בגוף. כאבים אלה עלולים לשקוע קצת. אבל בטרימסטר השלישי מגיע עם החלקה של כאב גב תחתון אשר ללא ספק משפיע על הצוואר מדי. נוסף על כך, אישה בהריון נאבקת כדי למצוא תנוחה נוחה לישון. כלומר עוד חדשות רעות עבור הצוואר.

מלבד אלה, אם אתם סובלים מדלקת פרקים או כאבי צוואר רחם כרוניים אחרים או יש לו איזה פציעה בצוואר כמו צליפת שוט, וכו ‘, אז עדיף לשאול את הרופא לקבלת ייעוץ.

דרכים להקל על כאב צוואר מתוך שינה

כדי להקל לך כאבי צוואר זה, איך לישון יש לקחת בחשבון ברצינות. עם הרגלים בריאים כי וכמה אחרים שהוזכרו להלן, אתה יכול לנשק את הכאב ולהתראות צוואר כואב.

1. שינה על הגב

Shavasana או את הגופה פוזה של יוגה עם שתי הידיים מונחות על הצד הוא בעמדה הטובה ביותר כדי למנוע כאבי צוואר. הדבר מבטיח כי הגב והצוואר נתמך על המיטה כשאתם ישנים.

כאשר בשכיבה, אתה צריך לשמור על הרגליים והידיים שלך רגוע. הצוואר חייב להיות בקו אחד עם הגב mustnt ליפול משני צדדיו.

2. שינה על הצד שלך

זהו עוד תנוחת שינה מתאימה. עמדה זו מבטיחה כי בצוואר ובגב נמצא בעמדה בריאה וכי אין כל מתח מיותר על עמוד השדרה הצווארי, או במילות אחרות, הצוואר שלך.

3. הימנע שמירה על היד על המצח שלך

כשאת שוכבת עם יד אחת על המצח שלך, השרירים שווה צלעות של הצוואר ואת שרירי טרפז העליון מופעלים באופן לא אחיד. התוצאה היא חוסר תיאום כמו הצוואר מקבל לסובב. זכור לא לעשות זאת אם אתה רוצה למנוע צוואר נוקשה בבוקר.

4. hands-on-חזה עמדה יש ​​להימנע

במקרה זה, אם כי השרירים משני צידי מופעלים באותה מידה, שרירי הטרפז וצוואר העליונים נוטים להדק את ולגרום לחוסר תחושה. סביר להניח שאם אתם ישנים בתנוחה זו, היית מתעורר עם צוואר כואב וכואב.

5. בחר ריפוד מתאים

הכרית אתה משתמש יכול לעשות את כל ההבדל. כרית התומכת בצוואר גם הוא הטוב ביותר. זה צריך להיות כזה שכאשר אתה מציב את הראש, יתר על כן, עם כל שינוי במצב, הכרית מדי צריכה לשנות צורה. כמו כן, להבטיח כי תשנה את הכרית אם זה מתחיל שוקע בגלל שימוש ממושך.

6. כריות שימוש ספציפיות

לאלו שישנים על הצד שלהם, מומלץ להשתמש בכרית כי הוא גבוה מתחת לצוואר מאשר הראש. השתמש בכרית צוואר טובה בעת נסיעת מטוסים, וכו ‘כדי לתמוך בצוואר ובגב שלך.

7. לשים לב המזרן

הפעל המזרן שלך מעת לעת כך שזה לא מתחיל להתמוטט רק במקום אחד. כמו כן, להחליף את המזרן הישן שלך עבור אחד חדש באופן קבוע כך שהוא ממשיך לתמוך הגב והצוואר במצב בריא.

8. שינה על הבטן היא אסורה

זה עלול להיות קשה לשנות הרגל שלך פתאום לישון על הבטן שלך. אבל תצטרך להתאמץ כדי לתקן תנוחת השינה שלך למען הצוואר שלך.

9. לנשים בהריון

אם אתם ישנים על הגב, ואז להשעין כרית או שתיים מתחת לברכיים. או אם אתה מעדיף לישון על הצד שלך, ואז למקם את הכריות בין הברכיים.

10. מתיחות הבוקר

מתיחות או יוגה פשוט באמת יכול לעשות את ההבדל. זה יעזור להרגיע את השרירים והמפרקים בגוף ולגרום להם יותר גמישות.

אופי הכאב והעוצם יכול להיות שונה מאדם לאדם, אולם, אלה הם דרכים פשוטות כדי שינה שלווה בבוקר עליז.

התעמלות הבוקר כדי להקל על צוואר תפוס

אלא אם כן זה כאב כרוני או מאיזו מחלה חמורה אחרת, אין הרבה פעילות גופנית לא יכולה לטפל. צוואר כואב פשוט ניתן להקל עם התרגילים הבאים:

1. טיפות ראש

תעמוד ישר לאט משפיל את הראש ימינה. תמשיך לחפש מולך כמו שאתה עושה את זה. מתן 10 ספירות ולאחר מכן לחזור על השמאל. חזור על הרצף כולו שלוש פעמים. אתה יכול למתוח יותר על ידי הטלת הכתף הנגדית לכל צד.

2. למעלה-למטה Motion

עמוד ישר. לאט לאט להוריד את הראש ולגעת הסנטר אל החזה. מתן 10 סעיפים. הבא, להטות את הראש שלך. מתן 10 סעיפים. שלוש פעמים חזרו. גרסה חזקה מעט יותר היא להניח למטה חזה על המיטה שלך כזה שרק הראש הוא מעבר לקצה המיטה. חזור על התנועה מעלה-מטה שלוש פעמים.

3. מעבר לכתף

תעמוד ישר ולהסתכל קדימה. לאט לאט להזיז את הראש כדי להסתכל מעבר לכתף ימין. מתן 10 סעיפים. חזור בצד שמאל. חזור על הרצף שלוש פעמים.

4. ראש מבליטה

שבי ישר עם זקוף הגב. דחוף את הראש החוצה והחזק במשך 10 סעיפים. ואז לדחוף אותו כל הדרך חזרה וחזק. זכור לשמור זקוף הגוף שלך. חזור על זה 5 פעמים.

5. מרים את הראש

התהפך על מחצלת. געו החיך או גג הפה שלך עם הלשון. עכשיו, כפי שאתה לספור עד 10, להקל את הסנטר לכיוון החזה שלך. הבא, מאוד לאט להרים את הראש מן המחצלת. דמיינו לבסיס הגולגולת שלך ולדמיין כי הראש שלך הוא כיפוף בין האוזניים. זה עוזר למתוח את השרירים בעורף. חזק למשך 10 ספירות ולהירגע. חזור על פעולה זו במשך כשתי דקות. להיות איטי.