היתרונות של תנומה כוח ואיך עושים את זה נכון

חזרה בימים בתיכון שלך ייתכן ישן כמה דקות בכיתה או יש נזף ידי המורה שלך עבור מנמנם לעיתים קרובות מדי. אולי היה לך ציונים טובים למרות snoozing off בין שיעורים והתחלתי לתהות אם יש קשר. או אולי אתה פשוט מרגיש עייף מדי במשך היום ולא מצליח לשמור פתוח העפעפיים שלך. למרבה המזל, theres פתרון לצרות קוגניטיבי שלך – תנומות כוח . וגם הסיבה האמיתית המפתיעה הם טובים בשבילך. למה הם נותנים לך כוח? משחקי מילים הצידה, מאפשר לחקור אותם למטה.

מהו תנומת כוח?

נמנום כוח הוא תנומה קצרה סופר שנמשכת בכל מקום בין 8 ל -30 דקות. זה לא כמו סיאסטה הצהריים שלך איפה אתה לנמנם במשך שעתיים או שלוש. אתה יכול לחשוב על תנומת כוח כמעין כמו חטיף מהיר עבור המוח שלך. שאל כל אנשים או יזם מוצלחים והם יגידו לך שהסיבה מאחורי הפרודוקטיביות שלהם וביצועי שיא היא מנמנם כוח – זה אחד ההרגלים להצלחה שנראה מטעה פשוט מפני במבט ראשון.

היתרונות של תנומת כוח

הנה היתרונות הבאים של תנומות כוח למתחילים לבעלי ניסיון יותר באמנות מנמנם מוצלח:

1. משפר את מצב הרוח ואת הערנות

אם אתה נתקל יום רע בעבודה ורוצה ללחוץ על כפתור האיפוס, לנמנם כוח. תוכלו להתעורר רעננים ונמרצים ומוכן לקחת על כל דבר שמגיע בדרך שלך. על פי הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד, תנומות כוח לספק לך לישון משקמת ולעזור לנצח נדודי שינה.

2. משפר את הפרודוקטיביות

טווח הקשב שלך משפר כשאתה תנומת כוח. המשמעות היא פרודוקטיביות מוגברת ביצועי שיא בעבודה. למעשה, אפילו נאס”א עשה מחקר על זה בנושאים והוכיח אותו. אם העבודה שלך היא להשיג יותר דברים לעשות במשרד לפנות זמן להתרגעות בסוף היום, לקבל תנומת כוח – בלי לשאול שאלות.

3. משפרת את רמות האנרגיה

תנומות כוח הם בחירה מצוינת לקראת משתתף במשימות שקשורות מיומנויות מוטוריות, כמו משרטט יצירה חדשה, לנגן בפסנתר, או לעבוד עם הידיים. מאז תנומות כוח להצעיר את דרכך או לנקות את הרעלים המוח שלך, זה עוזר עם זיכרון עבודה ונסו להיזכר לטווח ארוך מדי. אתה תמצא את עצמך עושה החלטות טובות לאורך כל היום ושמירה על קור כשהמצב קשה.

4. עוזר קבל איטי Wave Sleep (SWS)

גל שינה איטי נמשך כ 30 דקות תנומות כוח ליפול תחת שינה שלב 2, נותן לך כל מה שאתה צריך SWS. גל שינה איטית משפרת מיומנויות קבלת ההחלטות שלך, במקרה שאתה לא יודע. ואם אתה מתאים בשלב SWS אחר הצהריים, זה נהיה הרבה יותר קל להיסחף לתוך שנת REM בלילה.

5. רמות טסטוסטרון מגביר

בין אם אתם מחפשים לשפר את ביצועי השינה שלך או לקבל רזה גרוס בזמן האריזה על שריר, תנומות כוח לעזור לך להגביר טסטוסטרון שלך. חוקרים אישרו זו על ידי ביצוע מחקר על רמות הטסטוסטרון אצל גברים שישנו במשך ארבע שעות, לעומת אלו שישנו 8 שעות. מנמנם כוח גורם לשחרור של הורמון הגדילה האנושי שלך (HGH) וזה מה שאתה צריך כדי לבנות שריר, לקבל רזה, ולהיות הכי הטוב שלך פיזי מאוד.

6. מוריד חסינות סמנים ומגביר מתח

נמנום הוכח להנמיך סמני לחץ ולתת איסוף אותי למעלה לבריאות האנדוקרינית שלך. רמות נוראפינפרין שלך לעלות עם שינה מוגבלת והם אחראים לתגובת קרב-ו-הטיסה ורגשות מלחיצים. על פי הוול לאנדוקרינולוגיה ומטבוליזם הקליניות, כאשר אתה לוקח תנומת כוח, רמות נוראפינפרין שלך להישאר נורמליות לא להגדיל – מה שאומר שאתה מרגיש רגוע הרבה יותר מאושר.

7. נמנום משפר זמן תגובה

אצל קשישים, מנמנם כוח ידוע כמשפר את זמני התגובה ולשפר בריאות רגשית. וזה לא רק אצל הקשישים, היתרונות נחקרו עם צוות רפואי, טייסים, חיילים, ואנשים שלא מקבלים מספיק לישון. למעשה, אתה יכול להפוך לילה של מניעת שינה על ידי לקיחת תנומות כוח מרובות לאורך כל היום.

8. יצירתיות מרוממת

חרס דה וינצ’י בחשאי נהג לישון כל ארבע שעות. והוא היה ממש יצירתי. אבל אנחנו לא צריכים להיות דה וינצ’י כדי תנומת כוח. תנומות כוח הוכחו להגביר יצירתיות מאז הם לשפר את המוטוריקה שלך ולשחזר תפקוד מנטלי. על פי מחקר שנערך על ידי חוקרים באסיפת Neuroscience בניו אורלינס חזרה 2012, שביל על 15 אנשים גילו כי משתתפים אשר נמנמה הראו גידול בפעילות המוח הימני שאחראי על יצירתיות וחשיבה יצירתית.

איך לשלטון נאפ כדי לקטוף את הפירות?

אתה יכול לקצור את היתרונות של תנומות כוח על ידי עושה אותם נכון. Heres המדריך שלך כדי נמנום כוח לחוות את היתרונות:

1. היצמד 30 דקות לכל היותר

מחזור שינה שלם מחולק ל 5 שלבים – שלב 1 ו 2 מוקדשים Slow Wave Sleep and שלב 3 כדי 5 במעבר אל REM (Rapid Eye Movement) וזה כאשר אתה מתחיל לחלום. דאג שלב 1 ו 2 מאז זהו הספקטרום שבו מנמנם כוח טמון.

כמו כן, אם אתה רוצה ללכת מעבר לסימן 30 הדקות תסתכנו נערך REM ואם אתה מופרע בשלב זה, אתה מתעורר מרגיש מטושטש ולא היטב נח. השיטה היעילה היא לשמור אורך תנומת הכח שלך לא יותר מ 30 דקות עבור קוטף את הפרות.

2. לכבות את האורות

להשקיע מסכת שינה, כמה כיסויי עיניים או וילאות עבור החדר שלכם, ולוודא שאין הפרעות, אם מתכוננים להיסחף ולעשות את המירב משך תנומת הכח שלך. אם אתה לא יכול לישון במשך 20 עד 30 דקות רצופה, לפצל אותו לתוך 6 או 10 דקות נתחים לאורך כל היום.

3. נאפ בין ה -1 pm כדי 3 pm

זוהי הפעם היו מטושטשים או פגע שפל אחר הצהריים, מה שהופך אותו הזמן המושלם תנומת כוח. זמן תנומת הכח האידיאלי שלך צריך להיות בין 1 pm כדי 3 PM. למה? מכיוון יממת הקצב שלנו אומר זאת על סמך העיצוב הביולוגי שלנו.

4. לא תנומה 3 שעות לפני השינה שלך

בגלל זה יזרוק זמני השינה שלכם מבולגן ולהפיח בכם מחוסר שינה, עייפות, ועצבניים למחרת. אם אתה עושה תנומה, הקפד להתאים אותו בצורה לפני סימן 3 שעות לפני השינה – גם אם אתה מחמיץ את חלון pm 1 עד השעה 3.

5. השתמש מעורר או טיימר

אם theres אף אחד להעיר אותך, להגדיר טיימר. זה עוזר והיו בטוחים כי.

6. רעש לבן השתמשו או מוסיקת שינה

קבל זוג נחמד של אוזניות מבטל רעשים נגן מוסיקה רעש או שינה לבן מסלולים עם זה. זה יעזור ליצור סביבת מנמנם כוח ואם הבית שלך הוא רועש מדי, לקבל זוג אטמי אוזניים ולשאול מישהו להעיר אותך אחרי סימן 30 דקות (אם אותו האדם הוא אמין). ישנם גם ישנים אפליקציות זמינות עבור אנדרואיד ו- iOS בימים אלה המאפשרים לך ללחוץ על כפתור ולתת מה שתשהה את – מעירים אותך בהקדם התנומה שלך נגמרה.

תנומות כוח arent אלמנטים מיסטיים או מאגיים. Theyve הוכח מדעי לעבוד שורר קהילה שלמה מוקדשת ללימוד לחקור את המושג הזה יותר מדי. למעשה, תנומות כוח ליפול מתחת למכסה המנוע של שינה polyphasic וגאונים מתקופת הרנסנס היו אדונים של שיטה ישנה זו. ובכן, החדשות הטובות הן – עכשיו אתה יודע מה זה ואיך לגרום לזה לעבוד בשבילך. זכור כי כל אדם הוא ייחודי כלומר התזמונים או בסביבת תנומת הכח שלך יהיו שונות. הנקודה המרכזית היא להתאים אותו יום כי זה עובד בשבילך.