היתרונות של רכיבה יומיומית אופניים ולמה אתה צריך לעשות את זה

רכיבה על אופניים היא הפעילות המשלבת כיף אינסופי עם שפע של פעילות גופנית על הגוף. זה יהיה אותך מנקודת א ‘לנקודה ב’ בזמן שריפת קלוריות נותנות לך אימון אירובי טוב. אם אתם שוקלים לקחת את האופניים, הנה כמה דברים מעניינים שאתם צריכים לדעת על זה.

10 יתרונות מדהימים של רכיבה על אופניים שכולם צריכים ריפ

הנה כמה יתרונות בריאותיים של תרגיל אופניים שאמורים לחייב אותך להשתמש באופניים שלך יותר.

1. מקדם בריאות ובונה שרירים

אחד היתרונות של היומי רכיבה הוא שזה אימון גוף מלא כפי שהוא כרוך השימוש של כל השרירים החל הזרועות אל הרגליים. זה עוזר לשרוף שומן, מקדם זעה ונותן עבודה אירובית טובה בשביל מישהו מחזורים שבמשך יותר מ 20 דקות. מאז יש משתנה התנגדות מעורבת אופניים, זה גם מקדם בניית שרירים אשר לחזק את הרגליים, גב, וכתפיים. הגידול במסת השריר גם עוזר לשרוף יותר שומן גם בזמן מנוחה.

2. מקדם הרווחה הנפשית

היא מבוססת היטב כי אנשים אשר באופן קבוע לממש בדרך כלל יש רווחה נפשית טובה. מחקר אחד הראה כי אנשים שהיו להם אורח חיים פעיל המעורבים תרגילים מסוגים שונים כולל רכיבה בקיע 32 אחוז גבוה יותר מאשר אנשים לא פעילים. יש לממש את ההשפעה של הגדלת מצב הרוח באמצעות שחרור אנדורפינים שהם משככי כאבים טבעיים שהגוף זקוק כדי לרפא. כימיקלים אלה להגביר את מצב הרוח שלנו ולעזור לנו להרגיש טוב לאורך כל היום. רכיבה על אופניים באזורים הפתוחים גם מועילה עבור אנשים הסובלים מדיכאון.

3. מסייע לירידה במשקל

כאשר מדובר לאבד משקל, המתמטיקה היא פשוטה למדי. אם אתם שורפים יותר קלוריות ממה שאתם צורכים, תוכלו לרדת במשקל. כאשר אתם רכיבה לירידה במשקל כדאי לדעת כי יותר מאומץ הרכיבה על האופניים הם, ככל שאתה תבער. אופניים באזור הכפרי יעזור לך לשרוף בכל מקום בין 400 עד 1000 קלוריות תלויות כמה זמן אתה על זה ועל הקושי של השטח. נסה רכיבה במקומות שונים כל יום במשך אתגר חדש לגוף שלך לשרוף יותר קלוריות.

4. מפחיתה מתח

מתח הוא הגורם מספר מחלות בקרב אנשים. זה מוביל לעלייה במשקל, סוכרת, אסטמה, חרדה, בעיות עיכול, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם, דיכאון ועוד רבה. רכיבה על אופניים היא מאימון טוב שעוזר לך לנצח מתח תוך שיפור רווחתם הפיזית שלך. הולך על טיולי אופניים באזור הכפרי עם שינוי נוף ונופים חדשים יפים יש השפעה חיובית על מצב הרוח שלך ומפחית מתח.

5. משפר את תפקוד המוח

רכיבה על אופניים בתוך בחוץ כרוך בתיאום של נפש וגוף עם כישורי קבלת החלטות בשבריר שני. רכיבה גם מחייבת אותך להישאר ממוקדים ולשים לב לכל דבר שמגיע בדרך שלך ומכאן מגפי תפקוד המוח. פעילות זו נראית בדרישה מבחוץ, אבל במציאות זה מאוד יעיל בניקוי הראש כדי לעזור לך להירגע. זה גם מקדם את הצמיחה של תאים חדשים בחלק ההיפוקמפוס במוח אשר עוד מגן עליך מפני מחלות נוירו-ניווניות.

6. משפר כושר

רכיבה קבועה עוזרת לשמר את הכושר גופני כללי. רכיבה על terrains או מישורי הר לעבוד כל השרירים שלך לשרוף את השומן שמסביב. תרגיל האופניים מיטב להפחתת בטן הוא ללכת מחוץ לכביש על שביל עפר, כך זה עובד שרירי הבטן שורף שומן. רכיבה על אופניים גם משפרים סיבולת, גמישות, יכולת ריאות, חוזק עצם, מסת שריר. בניגוד לצורות אחרות של אימון, רכיבה על אופניים אינו מרגישים אני צריכה לשים מאמץ לתוך תרגיל כמו כל קבוצות השרירים בגוף נוטות לעבוד בתיאום.

7. עוזרים לשפר את השינה

זה should להפתיע אתכם כי לאחר מפגש אימון טוב, אתה יכול לישון טוב יותר. כושר גופני קשור ישירות את איכות השינה, ורכיבה על אופניים כל יום מקדם שינה טובה. זה יעיל במיוחד בקרב אלה שיש להם נדודי שינה ולנהל חיים פעילים. למרות הזמן הטוב ביותר לצאת לסיבוב הוא בערב, רכיבה על אופניים בכל עת במהלך היום היא דרך מצוינת לעזור לך להירדם.

8. זהו אמצעי מצוין ניידות

ישנם מספר יתרונות של רכיבה על אופניים לעבודה. ראשית, רכיבה על אופניים לעבודה היא בריאה. אתה מקבל שפע של פעילות גופנית על הדרך לעבוד שיש לה גם הערך המוסף של שמירה על דעתך חדה ודרוכה לאורך כל היום. נסיעות Everyday על רכב מנועים יכולות לצרוך נתח של הכסף שלך בצורה של הוצאות דלק שלא לדבר; זה מזהם את הסביבה. לבסוף, אם אתם נמצאים בעיר צפופה, נוסע וחוזר אופניים יכול להיות מהיר יותר מאשר בתחבורה ציבורית או ברכב כמו שאתה רגיל להיות התאפקת ידי תנועה.

9. בונה את המעגל החברתי שלכם

אם אתה בדרך כלל לנסוע על אופניים, תרזה סיכוי טוב תוכלו להיתקל אנשים בעלי דעות דומות. מועדוני רכיבה על אופניים הם מקום מצוין לפגוש אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי שלך. רכיבה על אופניים עם חברים ותיקים היא גם דרך טובה יש זמן נהדר עם אנשים קרובים אליכם.

10. משפר באופן כללי פרודוקטיביות

רכיבה על אופניים מרעננים את דעתך כל יום ושומר על בריאות הגוף. שני אלה תורמים תחושה טובה יותר של רווחה ופרודוקטיביות מוגברת בין אם מדובר בעבודה או בבית הספר.

עצות שכדאי לשקול בעת רכיבה על אופניים

בדומה לכל שאר התרגילים, יש עצות בטיחות אתה צריך לזכור.

  • תשקיע בציוד מגן טוב כמו קסדה, מרפק ושמר ברך. תצטרך אותו.
  • ללבוש בגדי סיבים הייטק נועדו לרכיבה על אופניים. זה מחלק את הזיעה יותר, והחומר הוא בדרך כלל רעיוני, מה שהופך אותך יותר גלוי לאחרים על הכביש.
  • קנה אופניים עם השעיה טובה וצמיגים רחבים כי אחיזת הכביש היטב.
  • השתמש אוכפי פרסה עבור נוחות טובה יותר להפיץ מחדש לחץ מהאגן. הגדר את גובה ידית המושב עבור יציבה נכונה.
  • הימנע האזנה תוך מוסיקה רועשת על הכביש.
  • פעל על פי כללי התנועה.
  • נהג במשנה זהירות בכל פעם שאתה לוקח תפנית או לעבור נתיבים. השתמש תמיד סימני ידיים.
  • תמיד לשאת מספיק מים איתך.
  • השתמש במדבקות רעיוניות או להתקין אור מסתובב בחלק האחורי.
  • היזהרו מכוניות לעצור לפניך; הם עלולים לפתוח את שעריהם ללא אזהרה.

שאלות נפוצות

1. כיצד צריך כמה אתה מחזור יומי לקבלת התוצאות הטובות ביותר?

השעה שאתה צריך להשקיע אופניים תלוי כמה אתה מתכנן לצרוב דרך הפעילות הגופנית כל יום ומה צריכת הקלוריות שלך היא. ביום בממוצע, 1 שעה של רכיבה על אופניים היא טובה מספיק עבור רוב האנשים כדי להרוויח את היתרונות הבריאותיים של הפעילות הגופנית. רכיבה יציבה וסדירה שורף כ 300 קלוריות לשעה, וההערכה היא כי שריפת לפחות 2000 קלוריות בשבוע באמצעות תרגיל מועיל לבריאות. למי שלא יכול לעשות שעה, את היתרונות הבריאותיים של רכיבת 15 דקות ביום בקפדנות הוא מספיק כדי לשמור אותם בריאים.

2. אופניים נגד ריצה, מה עדיף?

רכיבה על אופניים וריצה הן לתת את התרגיל הגוף טוב ולעבוד קבוצות שונות של שרירים. עם זאת, ריצה היא פעילות גופנית השפעה גבוהה יותר מאומצת על הגוף אינו מתאים לכולם. רכיבה על אופניים היא דרך עדינה יותר לשרוף יותר קלוריות מדי יום לעומת הריצה.

רכיבה על אופניים היא פעילות גופנית יעילה מאוד כי הוא גם כיף וגם עוזר לשרוף הרבה קלוריות. רכיבה רגילה יש יתרונות בריאותיים רבים אשר הופך אותו תרגיל מושלם עבור אנשים בכל הגילים.