היתרונות המוכחים המדעי של שינה ללא כרית

כריות הפכו לחלק בלתי נפרד של אבזרי השינה שלנו. וזה לא מפתיע כי הם הציגו לנו תקינים מגיל צעיר. אם אדם מתרגל לישון עם הראש שלהם על כרית, קשה להם להירדם בלי כרית. אבל השאלה היא כזאת, הם כריות באמת מועיל? האם הם עוזרים לנו לישון טוב יותר או לשפר את הבריאות שלנו או אולי מוטב להיפטר מהם?

15 יתרונות מדהימים של שינה בלי כרית

שינה ללא כרית יכולה להיות מאוד מועילה לבריאות שלך. אנחנו יודעים שאם אתה רגיל לישון עם הראש על כרית, זה יהיה קשה לך לוותר על זה, (ייתכן שלא לישון קול במשך כמה לילות) – אבל ברגע שאתה יודע את היתרונות, אולי כדאי לך לחשוב מחדש . הנה מספר דרכים בהן לישון ללא כרית יכול להיות מועיל לך:

1. מונע כאבי גב

יציבה גרועה היא הסיבה העיקרית מדוע כל כך הרבה אנשים סובלים מכאבי גב, ואחד הסיבות העיקריות יציב גרוע היא בחירת הכרית הלא הנכונה. חלק מהאנשים בוחרים כריות שפועלות נגד העקומה הטבעית של עמוד השדרה שלהם, וכתוצאה מכך עקמומיות יותר של עמוד השדרה. שינה ללא כרית הוא הרבה יותר טוב בשבילך בחזרה מלישון עם הכרית הלא נכונה.

2. מונע כאב צוואר

כאשר אנחנו ישנים, הצוואר שלנו צריך להיות יישור במקביל המזרן. אבל כאשר אנחנו ישנים עם הראש שלנו על כרית, הראש שלנו הוא גם דוחף את הצוואר כלפי מעלה או מתכופף, שהוא אחד הגורם לכאבי צוואר מתסכלים. כרית נכונה יכולה להחמיר יציבת השינה שלך, וזו הסיבה שאתה צריך לנסות לישון בלי כרית. ללא כרית, הראש ינוח נמצאות בתנוחה טבעית וזה גם ימנע נזק עצבי. יתר על כן, זה גם יהיה להרפות את שרירי הצוואר המתוחים שלך.

3. מונעים אקנה וקמטים

כאשר ישנים עם כרית, אנשים רבים יש רגל של שינה על צד אחד, עם פניהם נחים על הכרית. ציפית הוא קרקע פורייה לחיידקים, ואם אתם ישנים עם צד אחד של הפנים שלך, הוא עשוי לקבל הועבר פניך. זה עלול לגרום להופעת פצעונים ואקנה. ייתכן גם לקבל קמטים, כפי שהם נגרמים על ידי הלחץ של הראש נח על הכרית שלך כל הלילה.

4. משפר יישור העצם

היום לטחון יום משפיע על אנשים שונים בדרכים שונות, וגם תלוי היציב שלהם. שינה ללא כרית תעזור להפחית את ההשפעות של זה ולהביא היציבה שלך לקדמותו.

5. מתח מונע

שינה עם כרית טועה יכול להפריע לשינה שלך מאז שאתה יכול לשמור על שינוי העמדה שלך. ואם אתה לא מבין את שינת לילה טוב, אתה עלול נוטה להיות יותר עצבני לחוץ במהלך היום. אבל בלי כרית, תוכלו לישון טוב יותר. עם השיפור באיכות השינה שלך, רמות הלחץ שלך תקטן באופן טבעי.

6. מונע נדודי שינה

שינה ללא כרית יכולה לשפר את איכות השינה שלך. אם אתה מתעורר באמצע הלילה או מנדודי שינה, לנסות לישון בלי כרית, תוכלו נרדם די מהר.

7. זה יכול לשפר את רמות האנרגיה

אנחנו יודעים שאתה חושב, איך יכול לישון בלי כרית לשפר את רמות האנרגיה? ובכן, אין קשר ישיר, אבל זה יכול. ברגע שאתה מוותר כריות, אתה כבר לא חווה כאב הגב והצוואר. הגוף שלך יקבל את השאר נדרש שהוא צריך ואתה תישן טוב יותר. ובגלל איכות שינה ומנוחה מספיק, תוכלו להתעורר למחרת נינוח אנרגטי. שינת לילה טוב יכול להיות השפעה נפלאה על הגוף שלך.

8. משפר יצירתיות וזיכרון

שינה איכותית יכולה לשפר את היצירתיות ואת זיכרון אלה. המוח שלנו משתמש הזמן שאנחנו ישנים כדי למיין את כל המידע שהוא מאחסן במהלך היום. עדיף לך לישון, כן ייטב זה נעשה, ואת הזיכרון שלך יותר טוב הוא. כאשר ישן בלי כרית, לך לישון טוב יותר והגוף שלך מקבל מנוחה בשפע. וזה שינה בלילות טוב יכול לעשות פלאים לבריאות הנפשית והגופנית.

9. מפחית אלרגיות

לאנשים רבים יש אלרגיה לאבק, ושינה על ציפות כריות כי אינם משתנות באופן קבוע יכול להחמיר את האלרגיה. חיידקים, אבק, לכלוך ועוד דברים נוטים להתיישב על ולתוך הכרית לאורך זמן, וכאשר הוא בא במגע עם הפנים שלך לנשום כל כך קרוב, זה עלול להחמיר אלרגיות שלך. אין כריות תהיינה מקטינים את סיכוי של האלרגיות מתנהגות למעלה.

10. משפר את היציבה

כאשר אתם ישנים על כריות כי הם עבים מדי, הצוואר שלך נדחק לתוך עקומה כי תהפוך לקבוע לאורך זמן. זה משפיע על היציבה שלך. שינה ללא כרית יכולה לשפר את היציבה שלך.

11. מונעים ראש שטוח תסמונת

כאשר ראש תינוקת הופך שטוח בצד אחד בגלל בתנוחה לא טבעית של שינה על כרית, זה נקרא ראש שטוח תסמונת. בכך שאין הוא נותן כרית לתינוק שלך, הוא ישן בעמדה טבעית למנוע מהילד לפתח את תסמונת הראש השטוחה.

12. מונעים דיכאון

שינה ללא כרית נותנת לך לישון טוב יותר, כך שאם אתה להימנע מהשימוש בכרית, תוכל להפחית את הסיכויים שלך להיכנס לדיכאון. לא ישן מספיק יכול להרוס את מצב הרוח שלך די מהר במהלך היום, אשר עלול להוביל לדיכאון בטווח הארוך. על ידי ויתור על כריות, איכות השינה שלך עם לשפר את מצב הרוח שלך תהיה טובה יותר, ותהיה פחות סיכויים לך להיכנס לדיכאון.

13. עוזרים לתקן פגום בתאים

כשאנחנו ישנים בלילה, מרפא לגוף שלנו ותיקונים לכל נזק לתאים. עם שינה מופרעת, תהליך הריפוי והתיקון מקבל מושפעים. בכך שישכב בלי כרית, איכות השינה שלכם משתפרת והגוף שלך מקבל סיכוי הריפוי עצמו.

14. מונע חנק אצל תינוקות

לפעמים כאשר לתינוק יש יותר מדי כריות או כריות כי הם לא התאימו לו או לה, תאונות עלולות לקרות. תינוק עלול להיחנק תחת הכרית או עלול לפגוע בצוואר אם הוא מקבל התיישב בעמדה מוזרה. התינוק שלך יהיה לישון טוב יותר בלי כרית.

15. מפחית את הסיכון של מחלות

קבלת סכום של שינה טובה מבטיחה כי הייצור של מלטונין וקורטיזול בגוף נשארת קבועה. קורטיזול יכול לעזור לגוף להילחם נגד תאים סרטניים אם הם אספקה ​​טובה ובמצב בריא. זו הסיבה מדוע מקבל לישון טוב בלי כרית יכול לעזור במניעת מחלות רבות ומחלות.