היתרונות הבריאותיים של טיפוס במדרגות

פעילות גופנית היא חלק חיוני של חיינו, וכולם צריך לנסות להשיג לפחות 25 דקות של פעילות גופנית על בסיס יומי כדי להישאר בריא יותר. בני אדם לא נעשו עבור אורח חיים בלתי פעיל. אמנם יש מכוני כושר רבים שיש להם את הציוד הטוב והמקצועי מרחב להיכנס מאימון טוב, אתה יכול לחסוך קצת זמן וכסף ופשוט להתאמן בבית. אתה יכול להשתמש במשהו פשוט כמו גרם מדרגות כדי לקבל אמון גדול. לא רק כי פשוט מאוד, אבל יש לה גם יתרונות רבים.

מה הם היתרונות הבריאותיים של טיפוס במדרגות?

הנה כמה יתרונות של טיפוס במדרגות כתרגיל:

1. הרזיה

ישנם בהחלט כמה יתרונות של טיפוס במדרגות לירידה במשקל. רק לעלות ולרדת במדרגות לפחות חמש דקות בכל יום כדי להיכנס אימון טוב ועל מנת לסייע לגוף שלך להשיל את המשקל העודף ולתת לך אנרגיה.

2. צלילים הגוף

הגוף שלך ואת הכושר ישפר כפי שאתה מקבל את הרגל של טיפוס במדרגות. השרירים שלך יתחילו לקבל שרירים, ואת צורת הגוף שלך תהפוך משרד יותר ומשופר. כשמדובר טיפוס במדרגות, 20 דקות צריכות להיות המטרה שלך כל יום.

3. טוב עבור לחץ דם

טיפוס במדרגות מבטיחות בריאות לב טובה יותר בלחץ דם כפי שהוא עוזר לפתוח סתימה בעורקים. זה בסופו של דבר ישפר את קצב הלב ולשפר את הבריאות הכללית שלך עם זרימת דם טובה יותר.

4. מפחית את הסיכון של תמותה

טיפוס במדרגות מספק פעילות גופנית טובה כזו לגוף כי הבריאות הכללית שלך נוטה לשפר. רק מתחיל את איטי יבטיח כי אתה בקרוב ליצור את ההרגל של טיפוס במדרגות, פעילות גופנית יומית שלך והורדת שיעור התמותה שלך.

5. בריאות הנפש

גם המוח מקבל רענון כמו הגוף שלך משאבות דם ואתה מקבל אדרנלין מן הפעולה הפשוטה של ​​טיפוס מדרגות. הסיכון לפתח בעיות בריאות הנפש יורד באופן דרמטי. מתח וחרדה לא יוכלו להיראות כך מכריע פעם הגוף שלך הוא בכושר טוב יותר.

6. בונה סיבולת

בהתחלה, אתה עלול להיתקל התכווצויות שרירים ברגליים וכמה כאב, אבל ככל שאתה לדבוק בה, הסיבולת שלך הטובה יותר תהפוך בטווח הארוך. בקרוב תוכלו למצוא את עצמכם אנרגטי מסוגל כל כך הרבה יותר ממה שחשבת אפשרי כשמדובר בפעילות גופנית.

7. סוכרת

טיפוס במדרגות משפר את לחץ הדם ואת רמת הסוכר בדם ומסייע לשמור על הסימפטומים של סוכרת במפרץ. כל חולשה שהבעיה מביאה איתו תבוטל החוצה אם אתה שומר את הרגל של טיפוס במדרגות.

8. כאבי ראש קרבות

מחקרים הראו כי טיפוס במדרגות תהיינה תוצאות מצוינות כשמדובר נלחם נגד כאבי ראש נוראיים. זאת, משום שהיא משפרת את זרימת הדם הכללית של, אשר מקשה על קשרים להיווצר העצבים במכרז הגורמות לכאבי ראש.

9. אין הוצאות נוספות

על ידי בחירה לטפס במדרגות, אתה מקבל את היתרונות של גוף יסתדרו כי אתה יכול לקבל במכון הכושר – רק, אתה לא משלם כלום. טיפוס במדרגות הוא נוח והוא יכול להיעשות מורכב הבית או הדירה שלכם מבלי לשרוף את כל החורים בכיסים שלך.

10. אין כישורים נדרשים

יש אנשים מתקשים להתאמן כי הם לא בטוחים אם הם מסוגלים המהלכים הנדרשים. עבור טיפוס במדרגות, אתה לא צריך שום מחשבות או פחדים כאלה. זה קל וכל אחד יכול להפיק תועלת טיפוס במדרגות יומית, כל עוד הם אינם סובלים מבעיות עם הרגליים שלהם.

 

שאלות נפוצות

למי שרוצה לדעת יותר, הנה כמה שאלות נפוצות בנושא טיפוס במדרגות כתרגיל.

1. איך טיסות רבות של מדרגות האם אימון טוב?

למרות טיפוס במדרגות הוא אימון מצוין, אתה צריך לשאוף כמו רבים ככל שתוכל. האם לא פשוט לעלות קומה אחת במדרגות ולצפות שיהיה הבדל. תתחיל עם ארבעה גרמי מדרגות ולנסות לשאוף שמונה טיסות מדי יום. הפעולה זו תבטיח כי תהיה לך עבודה נכונה איפה השרירים שלך באמת ירגישו את העבודה. נסה טיפוס במדרגות 2 בכל פעם עבור עבודה אינטנסיבית עוד יותר החוצה.

2. האם הליכה למעלה ולמטה רע לברכיים?

לפעמים, טיפוס מדרגות יכול להיות התשובה לבעיות הברך שלך, אבל בזמנים אחרים, זה יכול להחמיר את המצב. הרופא שלך ידע כמה אתה יכול להתמודד, כדי להיות בטוח כדי להזכיר להם את זה. אם אין לך בעיות רפואיות גדולות עם הברכיים, לא אמור להיות שום בעיה עם הטיפוס מדרג במשך תרגיל.

אם אתה מישהו היה בעבר או כרגע יש בעיה קטנה עם הברך שלך, מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה מחליט שאתה רוצה לכלול בסוג זה של פעילות לתוך שגרת הפעילות הגופנית היומית שלך. גם אם הבעיה נראית קטן, יותר מדי משקל על הברכיים או פעילות רבה מדי עלול להחמיר את המצב, מה שהופך אותו יותר גרוע. אם הרופא שלך אומר שזה בסדר, אתה יכול להתחיל להתאמן על ידי טיפוס במדרגות.

3. כשהוא עולה במדרגות עדיפות מאשר לרוץ?

מדרגות ריצה וטיפוס שניהם צורות של תרגיל גדול. הם פשוט, והם מספקים לכם ליהנות מיתרונות רבים. ובכל זאת, טיפוס במדרגות נראה שיש עוד כמה יתרונות על פני ריצה כפי שהוא מטפל בעניינים מסוימים טוב יותר. טיפוס במדרגות יכולות לעזור לך להפסיד יותר קלוריות מאשר ריצה, וזה גם יעזור לחזק את הגוף התחתון שלך.

טיפוס במדרגות די כוחות הרבה הגוף שלך להילחם נגד הכבידה לנוע כלפי מעלה, נושא את משקל הגוף שלך עם זה. בדרך זו, אתה שורף יותר קלוריות ממה שהיית תוך כדי ריצה. סיבה נוספת מדוע טיפוס במדרגות היא הרבה יותר מועיל מאשר לרוץ בגלל הנגישות של האזור.

זה לא כל כך קל למצוא חבל ארץ שבו אתה יכול לרוץ בשלום בלי בסכנת מפגיעת רכב או כמה בעיות אחרות. מדרגות הן פחות או יותר זמין לכל אחד וכל אחד כפי שהם נמצאים שם בבנייני מגורים, מקומות עבודה וכל בניין כי יש מעלית. הרחיק לכת עד כדי לבחור לעלות במדרגות במקום במעלית הוא התחלה מצוינת התרגיל והעלייה במדרגות שלך, וטיפוס במדרגות אחורה יכולות להוסיף שינוי לשגרה ולעשות את זה יותר מאתגר.

מי 4. יש להימנע טיפוס במדרגות כסוג של תרגיל?

לאלה שסובלים מבעיות ירך או ברך ואת אלה שיש להם מחלות לב אקוטיות להימנע מלעלות במדרגות כסוג של תרגיל. אם יש לך גפיים רעועים, עליך להימנע גם זה סוג של פעילות גופנית כמו שיש סיכון מוגבר של נפילה ופצע את עצמך. מי סובל מכל הבעיות הללו צריכים תמיד להתייעץ עם הרופא שלהם לקבלת ייעוץ נוסף אודות סוג זה של פעילות גופנית. עדיף להימנע בעיות גרועות.

5. האם זה מועיל כדי לטפס במדרגות במהלך הריון?

טיפוס במדרגות במהלך ההריון בהחלט מגיע עם סיכונים. הגדול ביותר הוא כי ייתכן למעוד וליפול, אשר יהיה קטסטרופלי. טיפוס במדרגות עבור היום-יום מסיבות סביר, אבל כאשר אתה מנסה להשתמש במדרגות כסוג של תרגיל, זה הופך להיות מאוד מסוכן כאשר הינך בהריון.

כאשר אתה מתחיל לגדול, מרכז הכובד שלך ישתנה, מה שהופך את זה קשה לך להמשיך מעלה ומטה באותה קלות שבה אתה אולי יכול היה פעם. עדיף להימנע מסוג זה של פעילות גופנית כדי למנוע סיכונים הקשורים נופל, אשר יכול לגרום להפלה או בעיה שעלולה להופיע בהמשך ההריון או לאחר הלידה.

למרות שזה אולי נראה נחמד ללכת לחדר הכושר ולהתאמן, זה לפעמים יותר מעשי מועיל לעבוד עם מה שיש לך. לכולם יש מדרגות בצורה כלשהי והוא יכול בקלות לשלב את התרגיל ועלייה במדרגות לתוך חיי היומיום שלהם. רק אלה שיש להם סיבות רפואיות בפועל לא צריכים למנוע את זה. טיפוס במדרגות הוא אפילו יותר מועיל מאשר לרוץ, אז אם אתה לא אוהד גדול במיוחד של ריצה, אתה יכול לפנות דרך נוחה זה של פעילות גופנית שיעזרו לכם לשמור להתאים, לרדת במשקל ואת הטון הגוף שלך.