הדרכים הטובות ביותר כדי להפחית פן שומן באופן טבעי

הפנים שלך הוא הנקודה הראשונה של קשר עם כולם. זה הדבר הראשון שאנשים שמים לב עלייך, עוד לפני שהם יודעים עלייך כלום. זה מובן לחלוטין לחשוק פנים חדים, מוגדרים. עם זאת, אנשים רבים נאבקים עם משקל, וזה כולל שומן פנים.

אמנם אין נזק כלשהו שיש כמה שומן הפנים, אם זה באמת מפריע לך, יש המון דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את זה. עם זאת, חשוב לציין כי אין הבדל בין שומן פנים ושומן גוף. החדשות הטובות הן כי אותן שיטות השתמשו כדי להיפטר שומן הגוף יכול לעזור לך להיפטר שומן בפנים גם כן. מאמר זה יסביר בפירוט עשר הדרכים הטובות ביותר כדי להפחית שומן פנים.

איך לאבד שומן באופן טבעי Cheek

לפעמים אתה עלול למצוא כי גם עודף משקל הגוף מאבד עשה שום הבדל אל שומן על הפנים שלך. למי נמאס לחיים שמנמנות, הנה כמה דרכים כי יראה לכם איך להיפטר שומן הלחי באופן טבעי.

1. לאכול בריא ופעילות גופנית

זוהי באמת הדרך הטובה ביותר לשמור על הבריאות הגופנית שלך. בנוסף לכך שהיא עוזרת לך לשמור על משקל הגוף שלך, אכילה בריאה ופעילות גופנית, יש שורה של יתרונות ארוכי טווח, כולל בריאות איבר, הזדקנות, בריאות הלב וכלי הדם, חוזק העצם וכן הלאה. לצרוך תזונה מאוזנת, כי הוא כולל פירות, ירקות, קטניות, קטניות, ביצים, דגים, אגוזים, זרעים, ואת הגוף שלך יישאר במצב שיא. הימנע עודף סוכר ונתרן, כמו גם מרכיבי המזון האלה נוטים לשמור על מים ולגרום נפיחות בחלקים שונים של הגוף שלך, במיוחד את הפנים שלך. האם לזכור לממש לפחות שלושה ימים בשבוע.

2. להישאר hydrated

כפי מנוגד לאינטואיציה כפי שנדמה ממבט ראשון, הגוף שלך בעצם שומרת מים כתוצאה מהתייבשות. גופנו לאגור כל תוספת מים בגוף; זה כולל את הלחי ופנים. כדי לעצור את זה מלקרות, חשוב להישאר hydrated לאורך כל היום. זכור לשתות 2 עד 3 ליטר מים בכל יום, המתפרס על פני יום שלם.

3. תלעסו מסטיק,

לעיסת מסטיק היא תרגיל שעוזר להפחית שומן לחי. זה גם עוזר טון שומן על הסנטר ובאזור הלסת, נותן לך שהגדיר צורה שאתה רוצה. לשבת על כיסא עם הגב ישר. פופ צרור של מסטיק בפה שלך ולהתחיל לעיסה. Chew במשך עשרים דקות לפחות, שלוש פעמים ביום. אתה יכול לעשות את זה כמו שצריך אחרי ארוחות הבוקר, הצהריים והערב שלך.

4. לפוצץ כמה בלונים

זהו תרגיל שעוזר שומן לחי טון ידי להתאמן שרירי הפנים. לשבת על כיסא להישען לאחור עד שאתה מסתכל על התקרה. קח בלון ונעשה קצת רוח לתוכו. שמור נושבת במשך עשר שניות לפחות. בזמן שאתם עושים זאת, אתם תרגישו למתוח שרירי הלחי שלך. הבא, מאפשרים לאוויר לברוח מהכדור הפורח, וחזור על שלב זה חמש עד עשר פעמים. אתה אמור להיות מסוגל לראות בדל הפנים שלך בתוך כמה שבועות.

5. קבל Steam פנים

מוזר ככל שזה נשמע, קיטור יכול באמת לעזור לשפר את הטון ואת צורת הפנים שלך. הסיבה לכך היא קיטור הגורם הנקבובי שלך לפתוח, משחרר זיעה וכל רעלים לכודים. כתוצאה מכך, זה מפחית החזקת מים על הפנים שלך. חשוב להבין כי שיטה זו לא תעבוד אם אתה לא התייבשות לחלוטין לאורך כל היום.

ראשית, להרתיח מים בתוך סיר. ולאפשר לו להתקרר קצת, ואז לטבול מגבת נקייה במים חמים, לסחוט אותו כדי להסיר כל תוספת מים. לפני שהניח אותו על הפנים שלך, לוודא את הטמפרטורה נכון אז אתה לא לפגוע פניך בשל החום. אתה יכול לעשות את זה במשך עשר דקות, פעמיים ביום.

6. לקבל עיסוי פנים

עיסויי פנים נמצאים בשימוש נרחב כדי להפחית שומן על הלחיים, ואת הטון לשאר הפנים. שיטה זו מסייעת להקל החזקת מים עודפת לנוכח ידי קידום במחזור נקז את הנוזלים שהצטברו. החלת שמן בריא על פניך כמו הסקוואלין או שמן ארגן. התחל על ידי שפשוף הפנים בעדינות עם כפות שטוחות בתנועה מעגלית. אתה יכול לחזור על זה במשך עשרים פעמים.

7. למתוח את הפנים שלך

זהו תרגיל פנים פשוט עם שורשיה יוגה. זה יעזור טון ולחזק את שרירי הפנים התחתון. לשבת ולנוח. בשלב הבא, לדחוף את הלשון שלך ולנסות לגעת באף עם זה. הישארו בתנוחה זו למשך חמש שניות. הבא, לנסות לגעת הסנטר שלך עם הלשון שלך למשך חמש שניות אחרות. אתה צריך לחזור על זה עבור סכום כולל של חמש עד עשר פעמים.

טכניקה נוספת כרוכה לדחוף את שפתו התחתונה כלפי מעלה על ידי בולט הלסת התחתונה שלך. המשך למשך חמש שניות וחזרו זה עשר פעמים. כמו כן, מחייך באופן קבוע היא דרך מצוינת לחזק את שרירי הפנים שלך. יותר מזה, מחייך הוכח להגדיל את רמות האנדורפינים בגוף, ההופכים אחד מרגיש מאושר בנוח.

8. Smile כמו דג

נשמע מצחיק, לא? ובכן, זה נראה מצחיק מדי, אבל זה תרגיל פנים מצוין כדי לעזור לך להיפטר כי שומן על הלחיים שלך. ראשית, לשבת איפשהו עם תמיכת גב נכונה. הבא, לעשות פרצוף דג ידי מציצת הלחיים שלך. בשלב זה, מנסה לחייך ולהחזיק בעמדה עבור בסביבות עשר עד חמש עשרה שניות. אתה יכול לחזור על זה חמש עד עשר פעמים ביום.

9. מנמיכים את צריכת האלכוהול שלך

לא להתמכר שתייה מופרזת אם אתה רוצה לשמור על צורת פנים מוגדרת. לאחר כמויות קטנות של יין או בירה מדי פעם זה בסדר, אבל כל עוד יכול לגרום שומן להופיע על הפנים שלך. הסיבה לכך היא האלכוהול הוא סד מלא של פחמימות קלוריות ועשירות. זה גם גורם להתייבשות, שמוביל החזקת מים כפי שהוזכר קודם לכן.

10. לישון טוב

כל זה לא יעבוד אם אתה לא מקבל שמונה שעות שינה בכל יום. אנו נוטים לקבל כל כך עסוקים עם דברים אחרים, כי אנחנו בסופו של דבר להתפשר על שינה בימים אלה. מניעת שינה גורמת לבעיות שונות הנפשי שלך, כמו גם לבריאות פיזית. זה נקשר עלייה ברמות הקורטיזול, שהוא הורמון הלחץ שמגיע עם בעיות שונות, כגון תיאבון מוגבר, הצטברות שומן מוגברת ועלייה במשקל.

שאלות נפוצות

נאבק עם החיפוש של איך להפחית שומן הפנים באופן טבעי? הנה השאלות הנפוצות ביותר כאשר מדובר בהפחתת שומן בפנים.

1. יעבוד תרגילי פנים?

כן, הם לעיתים קרובות לעזור לחזק את שרירי הפנים שלך, להפחית שומן הלחי ולשפר את צורת הפנים שלך. עם זאת, אלה לא לעשות את ההבדל, אלא אם אתם אוכלים תזונה מאוזנת, פעילות גופנית באופן סדיר, להישאר hydrated ישנים מספיק מדי יום.

2. האם הפעלת הפחת פנים שמנות?

Cardio יכול בהחלט להפחית שומן בפנים. הפחתה של שומן ספוט היא מיתוס; אתה לא יכול לאבד שומן רק תחום אחד של הגוף שלך. במקום זאת, בשילוב משטר פעילות גופנית בריאה עם פעילות גופנית אירובית יכולה לעזור בשריפת שומן.

בעל פרצוף גדול לא אומר שזה שומן. לאנשים רבים יש גדול, פנים עגולות כי יש לעשות יותר עם מבנה העצם מאשר רווח שומן. ייתכן שיהיה קו לסת חד, מוגדר מחכה מתחת לכל אותן שומן, אבל לפעמים זה פשוט כך. אין שום סיבה להגזים מנסה להשיג מבנה פנים כמו דגמים מפורסמים או שחקנים, שיש להם גישה יותר בטכנולוגיה ואמצעים כדי לשנות את הגוף שלהם. פשוט להתחיל לאכול בריא, לעשות זמן לחילוץ עצמות ולישון היטב.