הדיאטה הטובה ביותר לירידה במשקל עבור נשים מעל 40 שנים

זה מיתוס פופולרי כי נשים מעל 40 במשקל ו נוטים בעיות בריאות. הסיבה לעלייה במשקל ובריאות לקויה היא בדרך כלל בגלל תזונה גרועה וחוסר פעילות. על ידי ביצוע תוכנית הדיאטה הטובה ביותר עבור נשים מעל 40, אתה יכול להישאר בכושר להיראות צעיר בכל גיל. שינויים הורמונליים לבין תחילת גיל המעבר, כאשר בשילוב עם תזונה לקויה, יכול ליצור בעיות עבור נשים בשנות ה -40 לחייהם. אבל כמה שינויים בתזונה קלים יכולים להפוך את חיים לקלים יותר ולשמור בגדים אלו מתאימים היטב.

יצירת תוכנית תזונה בריאה עבור נשים מעל גיל 40

1. דגים הם טובים

כולל דגים בתזונה ואחרי זה לפחות פעמים בשבוע מפחית את הסכנה של מחלות לב וסרטן השד. לך על דגים כמו סלמון פורל שעשירים בשומנים בריאים. אם אתה צמחוני או לא אוהב דגים, אתה יכול לבחור עבור תוספי מזון המכילים שמן דגים. עם זאת, להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה מתחיל תוספים שיש.

2. מערבבים אכילה בריאה עם פעילות גופנית

עודף משקל יכול להחמיר תופעות גיל המעבר להוביל לבעיות בריאותיות. לאבד את כל אלה קילו עודף בעזרת דיאטנית אשר תעזור לך להבין את הפרטים של דיאטה לירידה במשקל עבור נשים מעל גיל 40. הוא גם תצביע לך כמה תרגילים שאתה יכול לעשות. מתיחה ו כפיפות בטן כמה כאלה פשוטים אתה יכול לנסות.

3. קריאת סידן נוסף

תוכנית דיאטה עבור אישה 40-בן צריך לכלול מוצרי חלב מספיק כמו חלב ויוגורט כדי לפצות על לטבול את ספיגת הסידן. עם זאת, חשוב שתבחר מוצרים דלי שומן בלבד. ניתן גם להתייעץ עם הרופא ולבקש תוספי סידן יעילים באותה מידה.

4. להיפטר של נפיחות

יותר מדי מלח ופחמימות מעובד יכולים לגרום החזקת מים, וכתוצאה מכך נפיחות ואפילו יותר. צמצום אלה ולרבות דגנים, פירות וירקות שלמים במקום היא דרך זריקה בטוח להיפטר נפיחות.

5. תשליך כי לשתות

החסרונות של צריכת אלכוהול הן רבות עבור נשים בשנות ה -40 לחייהם. יותר מדי אלכוהול יכול להגביר את הסיכון של סרטן השד בקרב נשים בגיל הבלות. אם אתה חייב לשתות, להגביל את עצמך מדי פעם כוסית יין.

סויה 6..

תכנית דיאטת הדיאטה הטובה ביותר עבור 40 נשי womanfor בן מעל 40 כולל סויה ומוצרים על בסיס סויה. הם יכולים לספק הקלה על תסמיני גיל מעבר מעצבנים כמו גלי חום. אתה יכול לאכול אותם בצורה של טופו, אגוזים או חלב.

7. הולכים הצמחים Way

אם אתה לא יכול להתחיל את היום שלך בלי תה מהביל cuppa, אתה לא לבד. עם זאת, אם אתה סובל תופעות גיל המעבר, ייתכן שתרצה הטון דברים למטה קצת. נוזלים חמים המכילים קפאין עלולים להחמיר גלי חום. במקום זאת, בוחר משקאות צוננים ללא קפאין כמו תה צמחים קר ומיץ טרי.

תוכנית הדיאטה של ​​אישה זקנה 40 שנה צריך להיות כהשלמה גופנית קבועה ופעילויות מגרה כמו העלאות, ציור, נסיעה וכל דבר אחר שגורם לך להרגיש חי ובועט. לא להציג את ה -40 כמו להיות מעל הגבעה; רואים את זה כתקופה שבה אתה במקרה הטוב והחיים שלך רק מתחיל.