האם 8 כוסות מים ביום רק עירוני מיתוס

 

האם הגוף שלך באמת צריך 8 כוסות מים ביום? גלה מדוע האיכותי וגם לא את כמות המים חשובים לספק את דרישות הנזילות של הגוף שלך. זהו מיתוס העיר כי אין חומר או מחקר מדעי מאחורי זה! למרבה הפלא מספיק, נלחמתי טעות זו כשאני נשאר מכללת נטורופתית – וגם תאמינו או אחרת, עקרים! עם זאת, כי הוא כל כך זוהי טעות.

אני מדען. אז, אני כל הזמן מחפשים את הראיות. עכשיו, בעצב, ישנם מספר השיטות חוקרות יכול לשנות את התוצאות של מחקרים: עם שניהם הפריסה כמו גם הערכה מיושמת. בנוסף, תוצאות בדרך כלל מתקבלות מהקשרם או סתם לא מתאימה, כלומר, כאשר לרופאים מתוארים אהוב סיכון במקום הסכנה האמיתית של רפואה נתונה -. הבחנות גדולות וגם מטעה מאוד.

בכל אופן, מה לגבי מים?

ההיגיון שלי היה:

  1. אם אנחנו אמורים להיות סביב 70% מים.
  2. כמה מים נשאר מזון בריאות שלמה טוב.
  3. כמו כן בשרים, אלא אם המשמעות היא מהם, יש מים.
  4. אין בחברה לאורך ההיסטוריה כבר אובססיבי מים כמו שאנחנו מדוע אנחנו כמו גם רק איך זה התחיל?
  5. לא יכול יותר מדי מים להזיק: עורקים, כליות, לב, מוח.

אז התחלתי לעשות קצת מחקר. כל ההנחות שלי היו מתאימות! למה הם היו המורה טעות בלתי שמעידים זה מבוסס אוניברסיטת נטורופתית? נכון לעכשיו לא תבין אותי לא נכון. אני חושב שהגוף דורש מים. יש התאים שלנו שפע של נוזלים; הם מתקלחים נוזל הדר; הדם שלנו, כמו גם מערכת הלימפה מכיל נוזל הדר; עדיין אנחנו צריכים לעקוב אחרי 8×8 הזה (8 כוסות 8 אונקיות) מנחה? לֹא.

הגוף שלך הוא וייז

זה יודיע לך כאשר הוא מיובש. בדומה זה יודיע לך כאשר אתה רעב. אנשי המכללה דגלו כי אם הגוף אומר לך שהוא מיובש המצביע על כך שאתה התייבשת כרגע! הצעתי כי לא היה הרבה יותר בערכאה מאשר כאשר אתה רעב אתה כרגע במצב של רעב. אבל הם אוף לי גם עניים, כי זה בדיוק מה כל הראיות בפועל עולה. נכון לעכשיו בשבילי, יש בעיה הרבה יותר חיוני כי נפטרה כאשר בעקבות כלל 8×8. זהו איכותיים של מים!

כאשר מים יש pH מופחת, כלומר., 5-7 זה נהיה דביק ואתה תקבל 18-22 H20 מולקולות דבק אחד עם השני. זה לא גדול. מים לאחר המספק מערכת תחבורה נפלאה עבור כל האלמנטים הרצויים בתוך המים כדי להיכנס לגוף שלך. כאשר מים יש pH של בנוגע 8 – כמו מים דנים מפל – זה בהחלט יאבד קשרי המימן וגם תקבל 3-5 מולקולות מים דבקות אחד עם השני, זה הרבה יותר בריא. עד כמה בריא הוא מים כי הוא יושב עומדים במיכל פלסטיק?

בנוסף, תכולת המינרלים מים חיוני. כאשר המים שלך יש מינרלים בריאים מצוינים בו, תוכל ליהנות על מגוון של רמות פיסיות. אז מה בדיוק לעשות?

הדרכים לעשות פנטסטי המים בברז שלך

  1. במהלך הלילה, לקחת כד של מים ולהשאיר אותו על הדלפק, אין כיסוי. הרבה של כלורידים גם ופלוארידים בהחלט ייעלם בן לילה.
  2. בשעות הבוקר המוקדם, למקם המים שלך במיקסר – אפקט דומה שעובר מעל מפלים. זה בהחלט יהיה להפריד את קשרי המימן, השארת pH נמוך ופחות מולקולות H2O כורכת.
  3. הגזים יתפוגגו; המזהמים הכבדים בהחלט ללכת לתחתית.
  4. השאירו את 1/4 האחרון של מים בבלנדר וגם לשטוף אותו בכיור.
  5. עם שארית המים, להציב מלח ההימלאיה קצת, כמו גם יש לך כעת מים גדולים. זכור כי אנשים מסוימים הציעו את היתרונות של מלח ההימלאיה – כי מספר המינרלים מתגלים רק כמויות עקבות – כי הוא למעשה לטובתך לא לרע. אתה רק דורש מינרלים אלה בכמויות עקבות בגוף.

אז כרגע יש לך מים מעולים באמת כי הוא גם נוגדי חמצון, כמו גם מינרלים מלאים. אתה לא צריך לבזבז מים הקנייה הלוואה או להוסיף לערימת אשפה מפלסטיק. המים שלך הוא טעים, בריא ומאוזן וחסכוני! לקבלת טעם יותר, להוסיף מעט מיץ לימון. כמו כן בריא.

כל אנחנו הנדרש מים מובנים

נכון לעכשיו אם ברצונך לקחת ספין מעניין גם יותר – אשר באופן טבעי הוא מה שאני נהנה לעשות, אחרי זה רואה במחקר של ד”ר פולאק על מים מובנים. זה התחיל להופיע בנוגע מוקדם 8 שנים וגם באופן טבעי, אהבתי אותו. הגוף שלנו אינו אפילו לנצל מים במקום שהיא מפתחת H2O3 אשר נקרא מים מאורגנים. הסיבה שרציתי זה הייתה כי אני מבין מגוון של אנשים שותים המון מים (פירושו הרבה יותר מדי כמו שאני מודאג) אבל היה מיובשים. איך זה יכול להיות? אולי הגוף לא המרת H2O לתוך H2O3. זכור, קשיי מחקר מדעיים טובים מה התיאוריות מוחזקות כיום וגם דוחף את הבנתנו גם בהמשך. בכל פעם משהו מסתיים להתקבל כמציאות, אני מתחיל להטיל בו ספק.