האם זה בריאות לאכול פירות בלילה?

רובנו נוטים להיות בעלי תשוקה לאוכל לקראת הלילה. זה יכול להזיק ושמירה על המשקל במיוחד אם יש לך שן מתוק. זה בהחלט אפשרי להירדם עם התחושה המכרסמת בבטן שלך. אבל אם אתה להושיט כי לזניה שאריות, או תאכל אותה שקית של צ’יפס, אתה מחפש צרות.

האפשרות הבטוחה תהיה פרי קטן כדי לשכך את הרעב. אבל זה לא בא בלי חיסרון זה גם. אכילת פרות לפני השינה היא לא תמה כמו שאתה חושב שזה יהיה. אנחנו מסבירים למה זה יכול להיות השפעות שליליות על הבריאות שלך ומה אתה צריך להיזהר כשאתה לקטוף פרות לאכול בלילה.

האם אכילת פירות לפני השינה רעיון טוב?

פירות מהווים חלק בלתי נפרד מתזונה בריאה. הם עשירים בסיבים ודלי קלוריות. פירות עשירים פיטוכימיקלים המסייעים לנטרל נזק מרדיקלים חופשיים בגוף שלך. אבל הבחירה של פרות לפני השינה שלך היא מאוד חשובה. יתכן בהחלט בסדר לאכול פרוסת אבטיח, אגס, או קיווי.

זה חיוני, אולם, צריך לזכור שיש צריך להיות פער מספיק בין ארוחה וצריכה מלאה פרות. פירות להיות בסיבים לקבל מתעכל עבר במעי מהר יותר מאשר חלבונים ומזונות עשירים בשומן. משמעות הדבר היא כי פירות יש לאכול הרבה לפני ארוחה כבדה, או מעט אחרי. נקודה נוספת שיש לזכור לגבי אכילת פירות בלילה לארוחת ערב היא כי עלייה חדה סוכר יכול לשחרר אנרגיה שמשפיעה שינה כמו הגוף שלך צריך להיות מוכן לנוח.

היתרונות של אכילת פירות בלילה

ישנם יתרונות מרובים כדי לאכול פירות כמו חטיף בלילה, כאמור להלן:

  • מנות רגילות של פרות טריים יכולות להפחית סיכונים לשבץ, אי ספיקת כליות, ממחלות לב, סוכרת, ואובדן עצם.
  • אכילת פרות עשירים בסיבים במקום חטיף קלוריות כבדות תעזור בניהול משקל.
  • פירות נארזים עם חומרים מזינים וויטמינים חיוניים אשר לשפר את הבריאות שלך וחיוניות.
  • כשזה מגיע לאכול פירות בלילה, איורוודה אומר שאתה יכול לקבל פירות עשירים בסיבים כמו מלון או תפוח כי הם טובים עבור מערכת העיכול שלכם ולא יגרמו נדודי שינה.

חסרונות אפשריים של בעל פרות בשעות הלילה

אחד צריך להיות מודע של פרטים קטנים תוך אכילת פרות בלילה:

  • פירות רבים מלאים סוכרים יגרום הסוכר בדם שלך לספייק מיד.
  • מדי של פירות עלולה לגרום להפסד של חומרים מזינים כי אתה עלול להיות ירקות מדלגים וקבוצות מזון אחרים כדי להכיל פירות שלך.
  • פרות ברמות אנרגית עליית שינה, ועלולים לגרום לשינה מופרעת.

אמצעי זהירות שיש להביא בחשבון בעת ​​אכילת פירות לפני השינה

יש לזכור דברים מסוימים כאשר אוכלים פירות בלילה:

  • שמרו על פער של כמה שעות בין ארוחה ופרי הלילה.
  • פיק פירות כי הם נמוכים ב סוכר אך בסיבים, כמו אגס.
  • יש להימנע מאכילת הפרי מיד לפני השינה.

שאלות נפוצות

שאלות מסוימות נפוצות כבר ענו להלן:

1. האם אכילת פירות בלילה סיבה במשקל?

זהו מיתוס כי אכילת פירות בלילה גורם לך שומן. יש פרות קלוריות מינימאליות ולא יכולים לגרום לעלייה במשקל בכוחות עצמם. אבל אם אתה חטיף מדי לילה על פרי קלוריות ועשירות כמו בננה, לאחר שכילה את דרישת קלוריות כולו למשך יום, תוכל להוסיף כמה קילוגרמים עד סוף החודש. אבל זה נכון לגבי כל מזון נאכל לאחר שהגעת הקלוריות הנדרשות המקסימלי שלך היום.

2. ניתן לאחר פירות לפני השינה לגרום לבעיות עיכול?

אם יש לך פרות מייד לאחר ארוחה ולפני השינה, זה עלול ליצור אי נוחות עיכול בגלל ארוחות ופרות השתנו שיעורי עיכול ופרות עשויים בסופו של דבר שתססו מערכת העיכול שלך. אם הפירות נאכלים עם המרווח כבר מן הארוחה, זה לא אמור ליצור בעיות.

3. פירות שטובים לאכול בלילה?

עשירים בסיבים פירות כגון תפוחים, בננות, אגסים, ענבים או ניתן לאכול בלילה.

4. האם אכילת פירות בלילה לגרום נדודי שינה?

אכילת פירות מתוקים מאוד מיד לפני השינה יכול להפריע לך. אכילת פירות בלילה מזיקה בגלל הסוכרים בפירות יהיה ספייק רמות האנרגיה שלכם. בשל העובדה כי מדובר בפעם הגוף שלך הוא מתפתל למטה, עלייה אנרגיה יכול לגרום נדודי שינה ותשישות.