האם אתה רוצה להפסיק לעשן? נסה אלה חלופות בריאות

עישון, נאמר לנו שוב ושוב, הוא מזיק לבריאות. בטח, זה נותן לך כמה דקות של אושר כי מדוברת באסטר מתח מעולה, אבל את ההשפעה השלילית שמגיעה יחד עם זה הרבה יותר גרוע מאשר היתרונות שלה. סיגריה כל אתה מעשן מעמידה אותך בסיכון לסרטן, מחלות לב, ואת האיכות גרועה של חיים.

תחליפים בריאים וטבעיים עבור עישון

אם אתם קוראים את המאמר הזה, רוב הסיכויים שאתה שוקל או מתכנן צִיוּף זה הרגל רע. המשך לקרוא כדי לקבל כמה תחליפים בריאים וטבעיים לנצח התמכרות זו.

1. שמור על עצמך עסוק

האם אתה מכור לניקוטין? אז רוב הסיכויים שאתה עלול לחוות תסמיני גמילה. זה יכול להיות מאתגר, כמו רוב התסמינים כוללים חוסר מנוחה, חרדה, רוגז, עייפות, הפרעות שינה, שינויים במצב רוח. כדי להיות מסוגל להתמודד עם זה, אתה צריך לשמור על עצמך עסוק. קח את קורס חדש או להצטרף לקהילה. בדרך זו, תוכל לשמור עסוקה דעתך.

2. וודא שאתה עושה לא לבודד את עצמך

רוב עישון הזמן הוא פעילות חברתית. אנשים לוקחים הפסקות עשן בין שעות ארוכות של עבודה או במהלך המפגש. אם החלטת להפסיק לעשן, רוב הסיכויים שאתה לגזור על עצמך מפני חברי מעשן הרגילה שלך. מעשני שרשרת שאולי יש שינויים במצב רוח במהלך שלב זה אשר יהיה נוסף להאיץ את הצורך לבודד את עצמך.

אבל אתה צריך להימנע מלעשות זאת. הפסקת עישון היא לא צורה של ענישה. אתה לא צריך להתמודד עם זה לבד. שוחח עם אלה הקרובים והיקרים שלך, לספר להם על ההחלטה שלך. תגיד חברי המעשן שלך על הצעד הזה בכיוון ההפוך, כך שהם מבינים את גבולות שלכם.

3. תחשוב על היתרונות של הפסקת עישון

תשוקות יכולות להיות קשה כאשר אתם מתמקדים כמה אתה באמת צריך עשן. במקום, להסתכל לכיוון השני. תחשוב על איך אתה לא הורג הריאות שלך, ובסופו של דבר בעצמך. הלב שלך הוא עכשיו הרבה יותר בריא מאשר כאשר אתה מעשן כל הזמן. גם המרקם של העור והשיער שלך משתפר כשאתה להפסיק לעשן. היתרונות של עישון בכל יום נתון ישקלו יותר כבדים והחסרונות של עישון, שעבורן אין כאלה.

4. תופסים חדשים לתחביבים

תופס תחביבים חדשים יכולה להיות השפעה חיובית על החיים שלך. זה יכול לעזור לך לגדול ולהיות פרודוקטיביים יותר. זה גם יכול לתת לך תחושה של ביטחון ולשפר סט הכישורים שלך. קח את תחביב חדש כמו קריאת ספר או ציור טוב. יש המון אפשרויות זמינות עבורכם לבחירה.

5. להכות את הכושר

העבודה מתוך נהדרת עבור הגוף שלך, כמו גם את דעתך, הוא גם אחת החלופות הטובות ביותר כדי לעשן הפגת מתחים. הירשם במכון הכושר הקרוב לעבוד בדרך שלך לבריאות טובה. כאשר אתה מעשן, המוח משחרר להרגיש-טוב הורמונים. כשאתה להפסיק לעשן, אתה נכנסת תחושה של נסיגה בעיקר בגלל הורמונים להרגיש טוב אלה אינם שיופקו. תרגיל ממש עוזר לשחרר הורמונים להרגיש טוב האלו, וזו הסיבה שאנחנו מרגישים נהדר לאחר מפגש אימון טוב.

6. להסיח את עצמך כאשר התשוקה Hit

אתה חייב להם השתוקקות. זהו חלק בלתי נפרד של ויתור על התמכרות. אבל כאשר אתה מרגיש כמו תשוקות אלו זוחלים על לך, לנסות להסיח את עצמך עם משהו אחר. קום לטייל, להתקשר לחבר, או פשוט לבחור ספר שאתה יכול לקרוא. נסו לא להכיר את התשוקה.

7. דיקור

דיקור סיני הוא טיפול עתיק המערבת מחטים דקות המוחדרים לגוף. טיפול דיקור סיני יעיל למשך מספר סוגיות, ועישון הוא אחד מהם. עם זאת, בעוד זה לא עובד עבור כולם, זה עושה במשך כמה – המושבעים עדיין בחוץ על אם זה מהווה טיפול יעיל או לא.

8. Opt לסיגריות אלקטרוניות או סיגריות צמחיות

אלקטרוניות או סיגריות אלקטרוניות הן התקנים מופעלי סוללה כי הם חלופה מזיקה פחות סיגריות קונבנציונליות. סיגריות צמחיות הן בסיס אורגני יותר, וזה שוב חלופה מזיקה פחות סיגריות קונבנציונליות. סיגריות אלה מכילים עשבי עישון חלופה שיש מעט תוכן ניקוטין. אתה יכול לבחור במקום הזה של הרגיל שלך, אבל אתה צריך לדעת כי בעוד אלה הם פחות מזיקים בהשוואה, הם עדיין מזיקים לבריאות שלך. המטרה כאן היא לשים לחלוטין קץ להרגל הרע הזה ולא להעדיף את הרע במיעוטו.

9. לפנק את עצמכם

קבל את עצמך עיסוי או לקנות קופסת שוקולדים. אם עשית בהצלחה משם עם עישון, אז זכית זכות לתת לעצמך תמריצים. זה עוד מניע אותך להישאר עם ההחלטה שלך לעזוב מאחורי חפיסת סיגריות.

10. חלף סיגריות עם מקלות מים או גזר

עבור מעשנים מסוימים, סוגיה אחת בפניהם כשהם מפסיקים לעשן היא הדחף לעשות משהו עם הפה שלהם. ולגם מי הוא תחליף נהדר עבור עישון. יש מים רק יתרונות חיוביים, לעומת עישון. אם זה לא עובד, לחתוך כמה מקלות גזר לצרוך אותו בכל פעם שאתה מרגיש את הדחף להדליק סיגריה.