האם אתה רוצה להפחית כולסטרול בגוף שלך? האם התרגילים האלה

אם אתם מתמודדים עם בעיות כולסטרול, פעילות גופנית היא דבר אחד שיכול לעזור לך להפיל את רמות הכולסטרול שלכם בטווח הבריא. אימונים סדירים כגון רכיבה על אופניים, הליכה, שחייה וכו ‘יכולים רק לא לעזור להפיל את רמות הכולסטרול LDL וטריגליצרידים, אבל זה גם יכול לעזור בהגדלת רמות כולסטרול HDL בגוף. למד מדוע וכיצד פעילות גופנית היא טובה עבור בהורדת רמות הכולסטרול וגם יודע על כמה תרגילים הטובים שעשויים לעזור לך בהשגת אותו, ב במאמר זה.

למה תרגיל עובד הכי טוב על הורדת הכולסטרול?

מתלבט לגבי פעילות גופנית יכולה להפחית את רמות הכולסטרול? ובכן, כן זה יכול לחולל נפלא. שומן השומנים דונגי, אשר מיוצר על ידי הכבד, נוכח באופן טבעי בגופנו. עם זאת, כמה אנשים עשויים להיות חומר שומני זה יותר מהנדרש כמויות בגוף שלהם, אשר לאחר מכן מקלות לתוך העורקים.

לאחר מצרף אל העורקים, זה מצמצם אותם, ובכך מגדיל את הסיכויים של מחלות לב וכלי דם. עם זאת, פעילות גופנית קבועה עוזרת בשינוי אופי כולסטרול. במחקר הוכח כי פעילות גופנית לא רק משפרת את הגודל ומספר חלקיקי נושאי כולסטרול אבל זה גם עוזר הגדלה או רכות ולכן נוטה פחות כדי גרימת חסימה כלשהי בעורקים.

כמה תרגיל אתה צריך?

על פי המחקרים האחרונים, חשוב להתאמן במשך 30 דקות ביום, לפחות 4 עד 5 ימים בשבוע. עם זאת, גם אם אתה יכול לחסוך 60 עד 90 דקות בשבוע פעילות גופנית, זה עשוי להיות מועיל לבריאות שלך. אם יש לכם לוח זמנים קדחתני, אתה יכול לשבור את לוח הזמנים למימוש שלך לשתי אימונים 15 דקות ליום.

סוגי התרגילים הטובים ביותר כדי לצמצם את רמות כולסטרול

הנה כמה תרגילים שיכולים לעזור לכם כורתי רמות הכולסטרול שלך:

1. הליכה מהירה

הליכה היא ללא ספק אחד התרגילים הטובים ביותר להורדת רמת הכולסטרול באופן טבעי. הליכה היא אופציה בטוחה יותר עבור אנשים שלא יכולים לרוץ, אם בשל משקל עודף או מסיבות של גיל. עם זאת, הקפד ללכת במהירות או בקצב מהיר יותר כדי להשיג את ההשפעות האירוביות. מחקר שנערך לאחרונה הוכיח כי יש הליכה יתרונות דומים פועל כשמדוברים בהורדת רמות הכולסטרול.

ריצה או ג’וגינג 2.

אם אתה לא כבד, בגילך לא בעיה והמפרקים הם בריאים, אז אתה צריך לבחור עבור ריצה או ריצה כצורה יומית של פעילות גופנית כדי להפחית כולסטרול מהר. לפי אחד המחקרים, היא נצפתה כי רצים או רץ למרחקים ארוכים יש רמות כולסטרול בריאות יותר מ הרץ למרחקים קצרים.

3. ללכת לשחות

שחייה היא דרך נהדרת לשמור על המשקל העודף תחת סימון וזה גם עוזר בשמירה על רמה טובה יותר של כולסטרול בגוף. צורה זו של פעילות אירובית היא גם מכבידה על הפרקים.

4. הרם כמה משקולות

אימון משקולות הוא דרך מצוינת לקבל את רמות הכולסטרול שלך בטווח התקין. על פי מחקר, הוכיח כי אנשים שהקפידו אימון התנגדות נפטרים LDL מהדם שלהם מהר יותר מאשר אלה שלא פעלו כל משטר אימון התנגדות.

רכיבה על אופניים 5.

רכיבה על אופניים היא דרך מצוינת לעשות קצת אימון אירובי. אם אתם חווים כאב או כאב במפרקים שלך, אתה יכול לעשות רכיבה לשמירת הכולסטרול שלך תחת סימון. רכיבה על אופניים היא דרך נהדרת לצמצם את הסיכון של מחלות לב מדי.

6. יוגה

כפי מוזר כמו שזה אולי נראה, אבל יוגה יכולה לעזור לך בהורדת רמות הכולסטרול. מחקרים מסוימים תומכים כי יוגה אינה מועילה רק לבריאות לב טובה יותר, אלא גם מסייעים בשיפור רמות הכולסטרול בגוף. על פי אחד המחקרים שפורסמו, אנשים שתרגלו יוגה על בסיס קבוע היו רמות כולסטרול טובות יותר מאשר אלה שלא לתרגל יוגה.

7. אירובי, זומבה או דאנס

כל אימון בעצימות גבוהות כגון זומבה, ריקוד או אירובי, לא רק לעזור לכם להישאר בכושר טוב, אבל זה הוא סוג של תרגיל גדול להורדת כולסטרול רע או שמירה על רמות הכולסטרול שלך תחת סימון.

אתה יכול לבחור כל צורה של פעילות גופנית שאתה יכול לעשות בקלות. אם יש לך אורח חיים בלתי פעיל, לקחת את זה לאט לבנות את הסיבולת שלך לפני שאתה לוקח את אימונים מאומצים. עם זאת, אם אתם מעל גיל 60 שנים של גיל, אתם סובלים מהשמנת יתר, או יש לך אורח חיים בלתי פעיל, עליך להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה מתחיל לעשות כל סוג של אימון מאומץ או בעצימות גבוהות.

איך לשמור על פעילות גופנית כדי לקבל את רמות הכולסטרול שלך למטה?

פעילות גופנית יכולה לקבל מונוטונית ומשעממת. עם זאת, המנטרה היא לשמור על עצמך pepped-מעלה מוטיבציה. הנה כמה דרכים להישאר מוטיבציה:

1. קבל פרטנר

ניתן ליהנות יוצאים לרוץ או לרוץ לבדך במשך זמן מה, אבל אחרי כמה זמן, זה אולי נראה כל כך משעמם, ואתה יכול אפילו רוצה קומותיים הפעלות הפעילות הגופניות שלך. אתה חייב לשאול חבר או בן משפחה להצטרף אליכם כדי לשמור את זה יותר כיף להישאר מונע יותר.

2. Keep It Real

מטרות לא מציאותיות הן לא רק קשות להשגה, אבל הם גם עלולים לגבות מחיר על בריאותך. שמור את זה פשוט לשמור את זה אמיתי, דבר בחיים לא בא בקלות, ובריאות אינו יוצא מן הכלל אחד. יעדים הניתנים להשגה קטנים ישמור אותך מאושר וממוקד.

3. הישאר גמיש

אל תהיה נוקשה עם לוח הזמנים למימוש שלך. המשמעות היא שאם אתה לא מצליח לצאת לריצה, אתה צריך לתכנן לעשות קצת יוגה בבית. המטרה היא לממש ואם, בימים מסוימים, צורה אחת של פעילות גופנית לא יכולה להיות אפשרית, לבחור והשני.

לא צריך להיות שום פשרות, ככל בריאות היא מודאגת. לכן, אם אתה כבר זוהה עם רמות גבוהות של כולסטרול, זה סימן לכך שאתה צריך למשוך את הגרביים שלך ולקחת אחריות על הבריאות שלך. אנו מקווים כי מאמר זה עוזר לך לקבל קצת פרספקטיבה על להישאר בריאים ובעלי מוטיבציה. הישאר בריא ומאושר.