האם אתה רוצה להיות שינה טובה בלילה? לנסות מזונות אלה

כשם שאנו זקוקים למזון ומים להישרדות, שינה חשוב לשמור על בריאות טובה. אחד חייב לישון טוב כדי להישאר בריא ובכושר. האם אתה יודע שאתה יכול לאכול את דרכך לישון טוב יותר? במילים אחרות, ישנם מזונות מסוימים שיכולים לעזור להשפיע לישון טוב יותר. הסיבה לכך היא אכילת מזונות מסוימים לפני השינה לעזור בבלימת הנוירוטרנסמיטרים במוחנו אשר לשמור אותנו ערים וערניים. נעמוד על כמה מזונות אתה יכול לאכול לפני השינה כדי לקבל שינה עמוקה.

מאכלים שיכולים להשרות סאונד שינה

מזון עוזר לנו במתן תזונה, אבל האוכל טוב עבור הפרעות שינה מדי. הנה כמה מאכלים על מניעת שינה או כמה מזונות המשרים שינה עמוקה יותר:

1. עגבניות

פרי אדום זה חריף נטען עם ויטמין A, ויטמין C, ליקופן וחומצה פולית. פירות עסיסיים אלה מכילים גם מלטונין, תרכובת ידועה איכויות שינה וישכנע שלה. עגבניות מכילות גם כולין, חומר מזין המסייע בקידום שנת תפקודים קוגניטיביים אחרים.

2. ענבים

ענבים מכילים מלטונין בשפע. מלטונין מסייע לשינה טובה יותר, ובכך קערה של ענבים היא אופצית נשנוש אידיאלית אם אתה מתקשה להירדם.

3. פיסטוקים

אגוז טעים זה לא הכוח היחיד ארוז עם ויטמינים ומינרלים חשובים רבים, אך גם מכיל כמויות גבוהות של מלטונין. אגוזים קטנים אלה יכולים לבוא שימושי אם אתם רוצים לישון קצת טוב.

4. דובדבנים

רובנו אוהבים להתענג דובדבנים; עם זאת, לא רב מאיתנו עשוי להיות מודע לכך הפרי הזה הוא גם נהדר עבור נלחם נדודי שינה. מלטונין טבעי נמצא בשפע בפירות אדומים אלה, וזה נהדר עבור מקבל שינה עמוקה. אתה יכול לאכול יבשים דובדבנים מדי, יש להם את אותן הטבות כמו דובדבנים טריים המשרים שינה עמוקה.

5. חומוס

קטניות זה טעון עם חלבון, הוא דלה בשומן ויש לו כמויות בשפע של סיבים בו. הנוכחות של ויטמין B6 ומגנזיום חומוס עוזר אחד מרגיש רגוע ונינוח, וכך לישון טוב יותר. שחומוס אחת מהאפשרויות האידיאליות ביותר עבור דיאטה הסובלת מנדודי שינה.

6. פטריות

אם אתם עומדים בפני בעיות שינה בלילה, פטריות עשויות להציע לך את הפתרון הנחוץ. פטרייה אכילה זה מכילה טריפטופן, אשר מסייע בייצור מלטונין בגוף. אם אתה אוהב לאכול פטריות, אתה יכול להיפרד צרותיה השינה שלך.

7. פלפלים

פלפלים – יהיו זה ירוק, צהוב או אדום, מכיל כמויות טובות של טריפטופן. טריפטופן עוזר בייצור מלטונין, שהוא הורמון השינה. בעוד פלפלי פעמונים יש השפעה מרגיעה על השינה שלך, פלפלים חריפים עלולים לעשות בדיוק את ההפך. לכן, לשמור פלפלים חריפים במפרץ אם אתה צריך קצת שינה טובה.

8. בננות

פירות רגשני צהוב זה מכיל כמות טובה של אשלגן וויטמין B6. שניהם חומרים מזינים אלו חיוניים לייצור ההורמון הגורם שינה, המכונה מלטונין. אז, בפעם הבאה שאתה מוצא את עצמך נאבק לישון, לאכול בננה אחת ולנמנם משם אל התהילה.

9. קייל

ירקות בעלי עלים ירוקים וירקות הם טובים לבריאות הכללית שלך, ואת הדובדבן שבקצפת הוא כי הירקות הירוקים טובים לשים לך להישמע שינה מדי. ירקות ירוקים כגון כרוב נטענים עם סידן, והמיעוט של מינרל זה בגוף שלך עלול להקשות כדי לקבל שינה עמוקה. לכן, לכלול ירקות עליים ירוקים יותר כמו כרוב בתזונה לשינה קולית.

דגנים מלאים 10.

האם אתה חש מנומנם לאחר פסטה מחיטה מלאה או דגנים מלאים אחרים? ובכן, זה כל מנה גבוהה של מגנזיום עושה את העבודה שלו. דגנים מלאים יש כמויות בשפע של מגנזיום, שהוא מועיל מרדים אתכם.

11. אגוזי מלך

מלבד מתן לך עם חבילה של חומרים מזינים, אגוזי מלך הוכחו כדי לשפר את איכות השינה שלך מדי. הנוכחות של AHA באגוזי מלך, אשר היא חומצת שומן אומגה 3, עוזרת בהמרת AHA לתוך DHA. DHA הוא מועיל את ייצור הסרוטונין, חומר כימי וישכנע שינה בגוף.

12. דגים שומניים

מקרל, טונה, פורל וסלמון כמה אפשרויות דגים שומניים. דגים אלה מהווים מקור גבוה של ויטמין D וחומצות שומן אומגה 3. שני מרכיבים אלה להוכיח להועיל בקידום הייצור של סרוטונין, אחראי כימי לקידום שינה. אם תכלול כמה אונקיות של כל דגים שומניים לפני השינה, זה עשוי לעזור לכם לישון טוב יותר.

13. שקדים

שקדים מכילים ויטמינים רבים ומינרלים חיוניים כי הם טובים לבריאות שלנו; עם זאת, אגוז זה אחראי גם בהתמודדות עם סוגיות מניעת שינה. שקדים מכילים כמויות טובות של מגנזיום, אשר לא רק לעזור להפחית את רמות הלחץ בגוף אלא גם לשפר את איכות השינה.

14. טורקיה

בשר עוף טעים זה אמור גם לגרום לשינה טובה יותר אצל אנשים. הנוכחות של טריפטופן, חומצת אמינו בטורקיה, מסייעת מפעיל הורמונים מעוררי שינה. אכילה טורקית עשויה גם לגרום למעין העייפות, אשר עשוי לעזור לכם לישון טוב יותר.

אתה עשוי לכלול אלה בתזונה אם אתם עומדים בפני קשיים עם השינה שלך. מזונות אלה מכילים תרכובות המסייעות בסיוע טוב יותר את דפוסי השינה שיפרה.

שאלות נפוצות

רוצים לדעת עוד על הוספת מזון בתזונה לישון קצת רעש? הנה כמה שאלות נפוצות או שאלות נפוצות בנושא:

מה 1. מזונות יש להימנע שינת לילה טוב?

בעוד קצת אוכל עשוי לעזור לך לישון קול, מזונות אחרים עשויים לשבש את השינה. מזונות מסוימים שכדאי להימנע לפני השינה הם:

  • יש להימנע ממשקאות המכילים קפאין כגון קפה, תה ומשקאות אחרים כאלה כי הם יכולים להשאיר אותך ערים במשך שעות ארוכות.
  • מעובד או ג’אנק פוד כי הם נטענים עם שומנים, אשר יכול לגרום לך כבד ובלתי נעים בלילה.
  • מאכלים חריפים או חמים, כי הם יכולים לגרום לצרבת וחומציות.
  • מזונות המכילים כמויות גבוהות של חלבון, כי מזונות עשירים בחלבון לעזור לעידוד פעילות המוח.
  • מזונות עתירי שומן, כי הם לוקחים יותר זמן לעכל לשבש את מחזור השינה שלכם.

2. מה אני צריך לשתות כדי לישון טוב יותר בלילה?

מלבד כולל מזונות טבעיים לשינה טובה, אתה עשוי לכלול גם כמה משקאות בתזונה כדי לעזור לכם לישון טוב יותר. חלק מהאפשרויות כוללים חלב חם, תה קמומיל, תה ירוק נטול קפאין, חלב שקדים או חלב מאלט.

3. מתי הזמן הטוב ביותר לצרוך מזונות כדי לקצור את היתרונות המרביים של סיוע לישון?

על מנת לקצור את מרב היתרונות של אכילת מזון שעשויים לעזור בזירוז שינה טובה יותר, אתה חייב לצרוך מזונות אלה לפחות 2 עד 3 שעות לפני השינה. הסיבה לכך היא מזון לוקח זמן לקבל מתעכל, וכל מזון לא מעוכל עלול לגרום לבעיות עיכול או חומצה, אשר עשוי לשחק עם השינה שלך.

כולם אוהבים לישון, אבל אם אתה נאבק כדי לישון קצת באיכות טובה בלילה, זה עלול לקחת אגרה על הבריאות שלך יותר מדי. אתה יכול לכלול כל האפשרויות המוצעות שלנו לישון קצת צליל ולהרגיש בריאים ומאושרים.