האם אתה רוצה להיות עגלים רזים שרירי? האם התרגילים האלה

עונת הקיץ קוראת שמלות קצרות וטיולי שחייה. אבל, רוב הסיכויים כי הרגליים רזות או מגושמות שלך שומרות לך מוסתרים תחת שכבות של בגדי הערכה עצמית נמוכה. בעזרת תרגילי העגל הללו לנשים, אתה יכול לתת את הרגליים מתיחות פן בזכות ולא בחסד.

עם תחילת הקיץ, סצנת האופנה השתנתה מהצבעים האפרוריים של חורף לאלה הקיציים והרעננים. סצנת המסיבה גם השתנתה מן הסעודות סגורות לצד ברכה. כלומר שמלות, מכנסיים קצרים, חצאיות הן השיחות של העונה וכולם מתכוננים להשוויץ אלה רגליים מפוסלות. אין להם? זה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל. גלו כמה אימוני רגל-הרזיה קלות כי יעזרו טון וצורת השוקיים. אם היית מודע הרגליים המגושמות שלך, התרגילים האלה הם בדיוק מה שאתה צריך.

תרגילים יעילים ו עגל קל לנשים

1. למעלה ולמטה

הסט של התרגילים הראשונים הטון שוקיים דורשים כי שתתחיל עם הרגליים מפושקות ברוחב הכתפיים, עם ירכיים בולטות כאלה כי הברכיים והקרסוליים הם בקו. מנמיכים את האגן עד hamstrings שלך ואת הרצפה מקבילים. האם על 20 מעליות עקב, עד שוק מתעייפים.

2. קפיצות מגבהים

קפיצות הן דרך נהדרת לשלב תרגילי גוון עגל עם אלה על הירכיים. עם ברוחב הכתפיים והרגליים שלך בנפרד, ליישר את הגב ולהוריד את הירכיים עד העקבים להתחיל הרמה מהקרקע. מתוך עמדה זו, כל קפיצה תדרוש ממך נדנדת זרועות ממעל זמנית כפי שאתה לקפוץ. הגוף יגרום קו ישר כאשר אתה עושה את זה.

3. בעניינים כבדי משקל

אימון סיבולת כולל תרגילים גם לעשות רגליים רזות להיראות טוב יותר. קבל בעמדה לעשות קצת עגל פשוט מעלה ידי העברת משקל הגוף שלך מהעקב אל הקצוות תוך החזקת משקולות בזרועותיך. גידול התנגדות חיצונית ייצור יותר מתח על החלק התחתון של הרגליים.

4. הר מטפס

היכנסו לתפקיד פוש-אפ ולהבטיח כי שרירי הבטן מכווצים. דקה של ריצה מהירה במצב הזה עם הרגליים נכנסים ויוצאים נהדר עבור חיזוק עגלים.

5. מאסטר המדרגות

אחד התרגיל המיושן הקל עבור העגלים פועל במעלה ובמורד המדרגות. חצי שעה של דיון כזה היא בטוחה טון עגלים אלה, מה שהופך אותם נראים חזקים וטובים.

6. מעליות עגל

אחד תרגילי רגל ההרזיה הטובים ביותר הוא מעליות עגל. התחל עם הידיים מונחות על קיר מולך או על הירכיים שלך. שמור עצם הזנב שלך תחוב. תרים את עצמך על הבהונות והחזק את המיקום למשך כמה שניות לפני הבאת הרגליים על הקרקע. זה יעזור לחזק את השוקיים יכול לחולל נפלאות עבורך.

בעקבות האימון הזה לעגלים יגרום להם להיראות סקסיים בכושר. עכשיו, שיש רגליים רזה ואחידות הוא לא משהו שאתה יכול רק לחלום עליו. עם חזרות קבועות של התרגילים האלה, אתה יכול להגיד שלום עגלים ורגליים שרירים רזה בתוך זמן קצר. עם זאת, חשוב לשים לב לדרישות של הגוף שלך ולא מסיים שהיא מעבר לעייפות.