באיזו טבעי לטיפול עקיצת דבורה עם סעד

האם אתה תמיד נוטה לגרש דבורה כשזה נראה מרחף סביבך? אם התשובה היא כן, אתה יכול פשוט להיות הגדלת הסיכויים שלך להיעקץ.” על ידה. דבורי דבש נוטים יותר עוקצים כאשר הם מרגישים בסכנת הכחדה. מנפנף בזרועותיך על הדבורה עשוי לשלוח אותות אגרסיביים אליו, מה שגרם לו עוקץ.

ברוב המצבים, מחזיק עדיין עשוי לעודד את דבורת הדבש להתפתל ולטוס משם. לפעמים עקיצת דבורה יכולה לגרום לסיבוכים קשים במיוחד אם מישהו אלרגי ארס העקיצות. אבל בעיקר עקיצות דבורים רק לגרום אי נוחות כלשהי. סעד יכול להיות שומרים-חיים אמיתיים בזמנים כאלה.

כיצד להסיר את העוקץ Bee Embedded העור שלך?

בשנת מופע של עקיצת דבורה, בראש ובראשונה לבדוק באתר העוקץ. במקרה עוקץ הדבורה נעוץ בעור, לנסות להיפטר ממנו על ידי ניקוי שטח העור עם גזה. אתה יכול גם לנסות מגרד אותו בעדינות באמצעות ציפורן או עם קבוצה של פינצטה. להימנע לסחוט את העוקץ החוצה ביד או צובט אותו כפי שהוא יכול להזריק את הארס עמוק לתוך העור.

זה לוקח בדרך כלל רק שניות ספורות עבור הרעל המזיק להיכנס לגוף. אם ניקח את העוקץ יחד עם שק הארס שלה מוטבע בעור עלול למנוע גירוי נוסף. הבא, לנקות את המקום עם מים וסבון אנטיספטי. ומייבשים וליישם כמה קרם קלמין או קרח באזור כדי להפחית את הנפיחות וגירוד.

כיצד לטפל בי Stings טבעי?

סעד יכול לעזור להקל על הסימפטומים של עקיצת דבורה. אתה יכול לנסות את הטיפולים הבאים:

1. דבש

מאפייני החיטוי של דבש יכולים לסייע בריפוי הפצע ומפחית הדלקת והגרד.

כיוון שימוש:

מירחו כמות קטנה של דבש על מקום דבורה העוקץ עבור אותו בהנפת דרכה ביעילות לתוך הזיהום. להסתיר בתחבושת קשורה ברישול ולהשאיר אותו פועל למשך כשעה.

2. חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול להיות אחת התרופות הטבעיות החזקות עבור לגרד עקיצת דבורה שכן יש איכויות אנטי-גירוד.

כיוון שימוש:

החל חומץ תפוחים מדולל על שלומך היה נעקץ כדי להדוף את ההשפעות השליליות של עקיצת דבורה. ניתן גם להשרות מטלית או תחבושת נקייה בחומץ ומניחים אותו על הנשיכה.

3. סודה לשתיה

סודה לשתייה יכולה להיות עוד אפשרות טובה עבור בריפוי פצעים דבורים טבעי כמו שיש לה יכולות חיטוי.

כיוון שימוש:

כן משחה על ידי ערבוב מעט מי סודה לשתייה. מרח שכבה צפופה של העיסה על מיקום דבורת הנשיכה לנטרל את הסימפטומים העוינים של עקיצת דבורה. עזוב את זה במשך כ 15 דקות. מרחו את הקרם כנדרש.

4. שמנים אתריים

הם להניב תכונות טיפוליות ומרפאות יכולים להיות תרופה טבעית מעולה עבור מעקצץ דבורה. שמנים אתריים שיכול לשמש לטיפול עקיצת דבורה עשויה לכלול:

כיוון שימוש:

שמן אתרי לבנדר יכול לשמש לא מהול. יישום זה מסודר יכול לעזור לקחת ממנו את השריפה ודוקרת תחושה כמעט מייד. לדלל שמן עץ תה על ידי ערבוב עם כל שמנים מובילים כמו שמן זית או קוקוס לפני מספיג כמה טיפות על המקום העוקץ. אתה יכול לשים על אילסר ישירות על האזור הבעייתי כדי לקבל הקלת גרד ודלקת.

5. משחת שיניים

משחת שיניים לבנות אלקליין הוא האמין לעזור לבטל את עקצוץ הדבורה חומצי ובכך להפחית את נפיחות וכאב. אין להשתמש בג’ל בצבע או משחת שיני הלבנה.

כיוון שימוש:

קוד בינארי קצת משחת השיניים על האזור המודאג כדי להקל על הכאב.

6. פפאיה

הוא מכיל פפאין אנזים שנקרא שאמור לתמוך שבירה מטה של ​​חלבון שמייצר גירוד וכאב.

כיוון שימוש:

רק למרוח נתח של פירות על המקום העוקץ ולהשאיר אותה במשך כ 30 דקות או משהו כזה.

7. אלוורה

יש לו יכולות אנטי דלקתיות משכך כאבים אשר יכול לזרז את תהליך הריפוי ולהרגיע הביטויים המעצבנים של עוקץ.

כיוון שימוש:

פיצול לפתוח עלה של צמח האלו ורה ולחלץ את הג’ל. מורחים את הג’ל על האזור העוקץ ולאפשר לו להתייבש.

8. קרח

קרח יכול להקהות את הכאב ולהפחית את הנפיחות ובכך להביא הפוגה מיידית. בתחבושת קרח עשויה להיות נוחה מאוד ליישם את המופע של עקיצת דבורה על עיניים, שפות או ידות.

כיוון שימוש:

זרוק כמה קוביות קרח בתוך בד דק, נקי ולקשור אותו לעשות רטייה. החזק את החבילה הקרה על המקום טרח במשך כ -10 עד 15 דקות. מרחו את הקרם באופן קבוע עד נפיחות וכאב להפחית. אתה יכול גם להשתמש בשקית ירקות קפואים או בקבוק מים קרים.

שאלות נפוצות

חלק מהשאלות הנפוצות הם:

מה 1. תסמינים אני אחווה כאשר א ‘עקיצת דבורה אותי?

אנשים שונים יכולים לחוות סימפטומים שונים הנעים בין כאב קצר ומצוקה לתגובות אלרגיות קשות. סימנים קלים נפוצים כוללים כאב שריפת חדה, גבשושי אדום עם כתם לבן קטנטן באמצע, הגרד והדלקת בנקודה העוקצת. תסמינים קלים חולפים בדרך כלל תוך כמה ימים. סימפטומים מתונים עשויים לקחת סביב שבוע לפתור.

2. מתי ללכת לרופא?

רוב עקיצות דבורים להירפא ללא טיפול. עם זאת, במקרה שאתה מקבל פעמים עקצו מספר, זה יכול לגרום לסיבוכים או אפילו להוכיח סכנת חיים. יתר על כן, עקיצות דבורים יכולות לעורר תגובה קשה אצל אנשים אלרגיים. אם הנפיחות מתפשטת לחלקים אחרים בגוף כמו לשון, גרון, זה עשוי להצביע על תגובה אלרגית חמורה עקיצת דבורה.

סימנים אחרים עשויים להיות מורכבים דופקת מוגברת, כוורות, בחילות, הקאות, עור חיוור, סחרחורות, שלשולים, קשיי נשימה או הלם אנפילקטי. במקרים כאלה, מתייחסים רופא מיד. כמו כן, אם אתה מקבל עקיצת דבורה נפיחות על העפעף, לראות רופא מיד בשל הרגישות של מיקום.

3. מה קורה אם אתה לא מקבל מתוך סטינגר Bee?

כאשר עקיצות דבורים, העוקץ שלה לעתים קרובות יורה לתוך העור. העוקץ יש שק של ארס רעיל שעשויות להשפיע באופן שלילי על הגוף. ככל העוקץ נשאר, הרעל יותר יכול להיכנס לתוך הגוף תוך גרימת כאבים ונפיחות. אם אינך מקבל את עוקץ הדבורה החוצה, הארס הקטלני יכול להשתחרר לתוך הגוף אשר עלול להוביל לתגובות אלרגיות או אפילו לגרום למוות.

4. האם זה נורמלי עקיצת צרעה הגירוד כעבור שבוע?

עדיף לפנות לעזרה רפואית אם עקיצת דבורה ממשיכה לגרד שבוע מאוחר יותר כדי למנוע כל דאגות סבירות.

השורה התחתונה היא, עקיצות דבורים הם לא כיף והם כואבים. סעד מבוסס יכול להקל על אי נוחות קלה. עם זאת תגובות קשות עשויות להצדיק סיוע רפואי מיידי. לפיכך, חשוב כי אתה יכול לזהות סימנים של תגובה אלרגית חמורה.