איך לשתות תה ירוק עבור הרזיה

אם אתה אוהב תה, ואתה רוצה אפשרויות משקות בריאות, אתה האיש הצטרפת למעגל של 158 מיליון אנשים האחרים אשר נהנים כוס בכל יום נתון. ההערכה היא כי בשנה שעברה, מעל 80 מיליארד מנות של תה נאכלו על ידי אוהבי תה ברחבי העולם. זה מיתרגם בערך 3.60 מיליארד גלונים.

למרות התה שחור הוא הפופולרי ביותר (זה מהווה כ- 84 אחוזים מכלל התה הנצרך), תה ירוק מדווח כי היא גדלה בווליום גבוה בהרבה שחור. הניחוש שלנו הוא כי בגלל התפקיד הפוטנציאלי תה ירוק הרזיה. החלטנו להעיף מבט מקרוב על איך אתה יכול לשתות תה ירוק לירידה במשקל.

איך אתה יכול לשתות תה ירוק עבור הרזיה

להלן כמה טיפים שכדאי לעקוב לשתות תה ירוק לירידה במשקל:

תה ירוק יכול לעזור לך לרדת במשקל

מספר מחקרים הראו כי פלבנואידים הקפאין בתה ירוק יכול לסייע להעלות את קצב חילוף החומרים, להגביר את חמצון השומן ואפילו לשפר את פעילות האינסולין. מחקר אחד הראה כי אלו שצרכו תה ירוק קפאין איבדו בממוצע 2.9 ק”ג במהלך תקופה של 12 שבועות, תוך כדי שמירה בתזונה הרגילה שלהם. מחקר אחר הציע הגידול בתפוקת קלוריות היה שווה בערך 100 קלוריות במשך 24 שעות ביממה.

אתה לא צריך לשתות הרבה תה ירוק כדי לעזור לך לרדת במשקל

למרות יתרונות הרזיה להשתנות בהתאם לדינמיקה שונה, הם נמצאו על ידי שתייה מעט ככל 2.5 כוסות של תה ירוק ביום.

כמה סוגי תה ירוקים טובים לירידה במשקל יותר מאחרים

אם אתה כל על זה ירוק בשליחות לירידה במשקל, אולי כדאי לך לבחור Matcha תה ירוק (מקור תה ירוק העשיר של חומרים מזינים נוגדי חמצון). דיאטנית מוסמכת איזבל K סמית מסבירה מדוע: “עלה כולו היא קרקע נצרכה כחלק המשקה, בניגוד לסוגים אחרים (רוב) של תה הירוק שבו העלים הם ספוגים ואז התה נצרך.”

יש דרך נכון ולא נכון לחלוט תה ירוק

כאשר בחליטת תה ירוק, לקחת טיפול תוספת קטן, כמו מים רותחים הוא רע קטצ’ינים היקרות (כימיקלים בריאים תה). האם להביא המים שלך לרתיחה, אבל עזוב את זה במשך כעשר דקות. ואז, לשפוך את המים על פני התה לחלוט כדקה לפני ההגשה. כמובן, הזמן לחלוט יכול להתבצע קצר או ארוך, תלוי בטעם שלך.

תה ירוק יש יתרונות בריאותיים רבים

“הוא מכיל חומרים מזינים רבים, כולל נוגדי חמצון ואנטי-סרטניים ותרכובות-בריא למוח,” סמית מזכיר לנו. דבר אחד בטוח: לא משנה אם או לא תוכל להשיל קילוגרמים עם תה ירוק, לשתות אותו בכל מקרה. “כל התה מכיל הרבה חומרים מזינים ובריאים, הוא אחת האפשרויות הבריאות עבור משקה!” סמית אומרת. אבל, רק להיזהר שלא להעמיס על דבש או סוכר!