איך לרדת במשקל רק על ידי הליכה יומיומית

אתה יכול לרדת במשקל רק על ידי הליכה. נשמע פנטסטי אבל בלתי אפשרי? ובכן, זה מאוד אפשרי אם אתה רק לזכור זה צעד אחר צעד מדריך על הליכה לירידה במשקל. אמהות אימונים תפוסות לעתים קרובות אינן הולכים יחד. אם אתה מסוגל לסחוט זמן האימון בלוח הזמנים שלך – מזל טוב. אבל אם לא, לבדוק תוכנית אימון הליכה זה שיעזור לך להתחיל 2016 ברעש גדול. כל מה שצריך לעשות זה לשמור על זה באדיקות ולא לאבד באמצע הדרך ללב. למה אתה מחכה? בואו ללמוד איך ללכת על המשקל.

טיפים חשובים על איך לרדת במשקל על ידי הליכה

תוהה אם אתה יכול לרדת במשקל על ידי הליכה? כמובן שאתה יכול. זהו אחד של תרגילים האירוביים הפשוטים. עם זאת, אם אתם עומדים להתחיל ללכת לירידה במשקל, הנה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לזכור בשביל זה בעצם לעבוד בשבילך.

1. לחמם לפני שתתחיל הליכה

התחלת את הצעדה היומית שלך עם מושב חימום של 5 עד 10 דקות. זה יאפשר את השרירים יודעים שהם צריכים להשתמש עתודות שומן ולספק אנרגיה לקראת הצעידה הקרובה. יותר שומן נשרף, יותר כוח אליך.

Walk 2. בקצב נחוש

הליכה על אובדן כושר ומשקל שונה, למשל, הליכה למכולת. אחד הגורמים החשובים הוא הקצב שבו אתם הולכים. כאשר אתה נושם קשה (ובקול רם) אבל לא מתנשף, זהו אינדיקטור כי אתם הולכים בקצב טוב. לכו בקצב שמפעיל הלב שלך, כמו גם שרירי. זכור: נמרץ, עם תנועת גפיים, וללא מתנשם ומתנשף.

3. Walk עבור 30 דקות בכל יום

הליכה כמה נחוץ לירידה במשקל? ניכר. אין מנוס זה. אם אתה רוצה לרדת במשקל רק על ידי הליכה יומיומית, אתה צריך לשמור על זה ולהבטיח לך ללכת במשך כל יום 30 דקות. אתה יכול גם לקחת שתי הליכות קטנות של 15 דקות כל הבוקר והערב.

4. סודה לפני ואחרי ההליכה

לא רק זה חיוני כדי להדוף התייבשות ועייפות, אבל גם משהו שעוזר להגביר את זרימת נוגדי החמצון בגוף. זה מגביר ירידה במשקל עוד יותר.

5. אל תגזימו מהר מדי

למה זה חשוב לירידה במשקל? הוא לא יותר טוב יותר אינטנסיבי? לא, לא, אלא אם אתה רוצה לבטל את אימון ההליכה בשל כאב ופגיעות. אתה חייב בהדרגה לבנות את המהירות ואת המשך בינוני עד נמרץ.

6. כמה מהר אתה יכול לרדת במשקל על ידי הליכה?

די מהר. הליכה מהירה, יעילה יותר לירידה במשקל יותר ממה שאתה חושב. מומחים הציעו כי רגילה, הליכה נמרצת של 30 דקות יכולה לעזור לך להפסיד upto 200 קלוריות בשבוע. מוכפל 7 ימים, זה מסתכם 1.6 קילו או קילו בארבעה שבועות.

7. מה עוד אפשר לקבל מן ההליכה?

בעוד הרזיה היא כנראה ההטבה הגדולה ביותר, ישנם יתרונות גדולים אחרים של הליכת 30 דקות ביום גם כן. הליכה יומיומית עוזרת לשלוט בסוכרת, בריאות הנפש, רמות כולסטרול ואפילו סרטן. השרירים והשהייה משותפת שלך בכושר ברמה הגבוה ביותר ואתה מרגישים מדי טרי.

אז ככה נמרץ הליכה מסייעת לרדת במשקל. בואו נשים, מאפשר ללכת בדרכנו הכושר. האם התחלת ההליכה עדיין?