איך לעשות Sit up בבית בצורה נכונה

Sit up מהווה חלק בלתי נפרד להתאמן ואת החבר הכי הטוב שלך כאשר אתה רוצה בטן שטוחה. אם אתה כבר עובד על אותם אבל מרגיש הולך הוא באמת איטי, אולי אתה יכול להשתמש במדריך זה עושה אותם יותר יעיל. הדרך הנכונה לעשות Sit up יכול להיות החוליה החסרה שלך באתגר הכושר.

Sit up הם אימון מצוין עבור שרירי הבטן. Theyre גם מעולה עבור הירכיים. עושה אותם באדיקות, שילובם עם כפיפות בטן, רמות רגלי קרשים, כמו גם לאכול נכון יכול להביא לך בטן שטוחה יותר. התאם ההליך שלך באמצעות השלבים הבאים כדי להבטיח אתה גם על הדרך שלך.

איך לעשות Sit up בבית בדרך הנכונה?

שלב 1

לשכב. אבל אף פעם לא על המיטה. רצפה או משטח קשה הוא הטוב ביותר כפי שהוא מספק תמיכה טובה יותר. השתמש מזרן יוגה או במגבת גדולה כדי לרכך אותו.

שלב 2

בשלב הבא של שגרת האימון הכפיף הבטן שלך, לוודא את הצוואר ישר כמו שאתה יכול לשמור אותו. הראש שלך צריך להיות רגוע לחלוטין. הניחו את הידיים מתחת לראש ולצוואר שלך כדי לייצב אותם אבל לא לתמוך בהם לחלוטין. אם אתה מתחיל, אתה עלול למצוא את חציית הידיים על החזה שלך יותר קל מאשר הצבתם מתחת הראש. כפי הליבה שלך מחזק ואתה להשתפר עושה בטן Sit up , אתה יכול להתקדם בהדרגה.

שלב 3

צעד תרגיל כפיפות הבטן השלישי הוא לכופף את הברכיים לזווית 90 מעלות, שמירה על כדורי עקבות של הרגליים שטוחות על הרצפה. אל תיתן לשום דבר לעגן את הרגליים כפי שהוא ייקח ממנו את העבודה כי שרירי הבטן צריך לעשות. הגב שלך לא צריך להיות מקושת אבל לשמור על העקומה הטבעית.

שלב 4

כווץ את שרירי הבטן שלך על ידי נשיפה עמוקה. זה ימשוך הבטן שלך לעמוד השדרה שלך, ומאפשר לך לבצע את הדרך הנכונה לעשות Sit up . שאיפת בעת ביצוע התרגיל יהיה רק ​​להתאמץ שרירי הגב שלך. הבא, בעדינות להרים את הראש, ואחריו השכמות שלך. המשך להזיז עד שאתה בעמדה 90 מעלות או כאשר המרפקים לחצות הברכיים.

שלב 5

עכשיו שאתה העלית הטורסו שלך, להחזיק בעמדה במשך כמה שניות שרירי הבטן מתוחות. לאט לאט מביאים הגב על הרצפה אבל מנסה לא לתת לעצמך לחזור למצב המנוחה שלך. כשאתה שולט הדרך הנכונה לעשות Sit up , אתה יכול לעבור לשלב הבא.

שלב 6

המשך עם החזרות הנדרשות היום. שמור על הגב התחתון ואת החלק התחתון של הרגליים שטוחות על הרצפה לאורך. שים לב לאופן שבו שרירי הבטן הם קבלנות לוודא שהן תהיינה עושה את כל העבודה. זוהי הדרך הנכונה לעשות כפיפות בטן, ואתה יכול להתאמן כל יום כדי לשפר אותו.

אם אתה havent המבוצעת זמן רב, לשקול לעשות חצי Sit up . לשבת למעלה תרגילים לנשים לעבוד בצורה הטובה ביותר כאשר אתה גם להישאר hydrated, לאכול תזונה מאוזנת ולהישאר מוטיבציה. Cheers אל בטן שטוחה יותר.