איך להרגיע את דעתך מתח וחרדה

כפי חיינו לקבל עסוקים יותר פרודוקטיביים, הגוף והנפש שלנו מתחילים לחוות מתח. מתח משטחים בצורת מחלות, מחלה, אכילה לא בריאה, ועוד. למעשה, כולנו יודעים כי מתח הוא רע עבורנו אבל רובנו לא עושים שום דבר בקשר לזה. אבל היום, גם ללוות אותך דרך סדרה של טיפים וטריקים כדי להרגיע את דעתך מחרדה.

10 דרכים להרוויח את דעתך רגוע ושליו

הנה 10 דרכים אתה יכול לאמן את עצמך כדי להרגיע את דעתך מן מתח וחרדה. בין אם אתם התקפים פאניקה או זקוקים לשגרת איסוף אותי למעלה פשוטה עבור השעות העסוקות היום, אלו תעזורנה.

1. לא עושה כלום

אל תעשה דבר הוא בעצם מדיטציה. התחילו בקטן ידי חסימת מעלה רק 5 דקות ביום במשך מדיטציה או פשוט לא לעשות כלום. זה שווה את זה. אם אתה לא יודע איך לעשות כלום, heres תרגיל – לצאת במקום מבודד ולראות איך אנשים לזוז מבלי לדבר איתם. ישנם גם mindfulness Apps שם בחוץ בחנות Google Play, אשר מספקים מודרך הפעלות מדיטציה. בדוק אותם אם אתה רוצה עזרה נוספת.

2. תרגול הכרת תודה

העברת האנרגיות שלך בכיוון חיובי מתחילה עם הכרת תודה. ערוך רשימה של חמישה דברים טובים שקרו לכם בסוף כל יום או לפני השינה. חשבו על זה וליהנות תחושה שאתה חווה. Smile מול המראה לאחר ולהתעורר וללכת לישון מדי. פעולת מחייך מחזקת איך אתה מרגיש עם עצמך ואת הימים.

3. הפוך חיובי רגל

בדיוק כמו התנהגויות שליליות שנקבעו עם שגרות שליליות, אתה יכול לתרגל את הרגעת הנפש שלך על ידי הקמת שגרות חיוביות. לחסום את הזמן בשביל הכיף והרפיה בשגרה שלך כדי להפיק את המרב של זה. אתה לא רוצה רק עבודה, עבודה, עבודה. פנו לכם זמן ללכת לקניות, לבלות עם חברים, לצייר, מדיטציה, ולעשות את הדברים שאתה רוצה. ולהפוך אותה לדבר שבשגרה, כי זה מה ממריץ אותך.

4. תרגיל Everyday

להתעמל כל יום יעזור לך לשחרר אנדורפינים אלה או להרגיש-טוב הורמונים. הם מה גורם לך להרגיש בחיים ולתת לך אנרגיה. בנוסף, חוץ מזה שיש יתרונות עבור המוח, פעילות גופנית שומרת אותך בכושר מצוין מדי. רק 10 דקות של אימון אינטרוולים בעצימות גבוהות (HIIT) או אירובי יום הוא התחלה טובה עבור קצירת היתרונות הללו. אם אתה לא מרגיש כמו עושה תרגילים אינטנסיביים, אתה יכול לנסות שנרשם צ’י גונג ויוגה. אלה כוללים הזזת מדיטציות והם מאוד טיפוליים בדרכים משלהם מדי.

5. לא לקחת את המחשבות שלך באופן אישי

מחשבות הן כמו עננים מרחפים מעל דעתך. אתה יכול לקחת אותם באופן אישי או לבחור שלא. אם אתה מרגיש יותר מדי מבולבל, אתה יכול לסמן את המחשבות אתה מרגיש עם רגש. לדוגמה, חלק מהתוויות יהיה לשפוט, לדאוג, או ביקורת. סמן ולהשאיר אותם באותו. זה עוזר לך לא להישאב לתוך התוכן של המחשבות ולאפשר להם לעבור פשוט.

6. לאכול בריא

מה אתם אוכלים ישפיעו איך אתה מרגיש. אם אתם אוכלים זבל ומזונות מעובדים, אתה הולך להרגיש חולה במוקדם או במאוחר. הדרך הטובה ביותר להתחיל remedying כי היא על ידי אכילת פירות וירקות טריים. לכו על בשרים-fed דשא אורגני בשרים רזים ואל תשכחו לקחת דגים עבור אומגה -3.

Draw 7. ו דודל

ישנם תרגילי טיפול mindfulness או אמנות שונים בחוץ להרגעת הנפש. תרגיל אחד כזה הוא ציור zectangles. גם דפוסים כמו מנדלה יעזרו לך. מה שזה לא יהיה, לנסות ציור ומשרבט. ואתה לא צריך להיות האמן הטוב משני. פשוט לצייר כדי להמיס את הלחץ משם לתוך הנייר. מי יודע? כפי שאתה לשפר את היכולות שלך, אולי יש לך משהו יותר למה לצפות – כמו להשוויץ האמנות שלך לחברים ולבני משפחתך.

8. בגין ביומן

כתב עת מחשבות והרגשות שלך על נייר. גם אם היה לך יום משעמם ולא שום דבר מעניין, תכתוב את זה. הפעולה הפשוטה של ​​הכתב תהיה השפעה טיפולית על דעתך, מפעילה את תגובת הרפיה בגוף ולהרגיע אותך.

9. לצאת לטיול

שום דבר לא יכה טבע כשמדובר לספק לך את המנה היומית של הרפיה. צא לטיול, ליהנות באוויר צח ופשוט להרפות. שים לב לסביבה שלך ורשום נפשי של המראות שאתה רואה. יב להיות מופתע עד כמה זה לוקח את הדברים דעתך אינה עולה דבר בכלל.

10. הפוך חברים חדשים

לאחר אנשים שליליים סביבך אומר שאתה נוטה יותר להרים על הרגשות שלהם ולהרגיש את הבלוז. מרחק עצמך מאנשים רעילים ולנסות להכיר חברים חדשים. היפגש עם אנשים חיוביים ומוכנים להתמודד עם העולם כל יום עם חיוך. אלה הם סוגים כי לרומם אותך, להרגיע את דעתך, והם נעים להסתובב עם. אנחנו יכולים לומר רק דבר אחד כאן- זה עובד, אתה להכיר חברים חדשים אשר להימשך כל חיים ואת הדאגות שלך להתמוסס.

זה לא עולה כסף או משהו מפואר כדי להרגיע את דעתך כהרף עין. כל מה שנדרש הוא רק 5 עד 10 דקות מזמנך ביום וכשאתה שומר על זה, תוכל להבחין את ההשפעות החיוביות כדור השלג ולהפוך למשהו גדול. למעשה, המוח והנפש שלך יודה לך על זה. בתור התחלה, לנסות טיפים וטריקים שלנו לעיל, נותנים לו שבוע או שבועיים ולראות איך המוח שלך rewires או שינויים לטובה. החרדה הנמסה תהיה בונוס ענק בצד.