איך להכין Sanitizer יד טבעי בבית

אני לא אוהד של חיטוי לידיים מסחרי. זה אולי נשמע מוזר אבל אני לא משתמש בסבון אנטיבקטריאלי או שואבי חזקה בבית, כי אני באמת מאמין שיש מעט חיידקים סביב זה דבר טוב. אני שמח כי התחלתי לעשות ומוצרי טיפוח אישי שלי לפני שנים, ובמיוחד מאז ה- FDA פסק 2016 כי היצרנים צריכים להפסיק להשתמש טריקלוזן, מרכיב נפוץ סבונים חומרי חיטוי אנטיבקטריאלי בזמנו, בשל יכולתה לשבש הורמונים ותרומה לעליית זנים עמידים של חיידקים. זה רק מוכיח שזה משתלם לקרוא את המחקר!

למה הנחת את Sanitizer היד?

הבית שלי הוא לא בית חולים (בזכות מערכת חיסונית חזקה בדרך כלל) אז אני לנקוט בגישה מתונה יותר ולעשות יד תוצרת בית זה Sanitizer להשתמש רק כאשר אנחנו לא יכולים לרחוץ ידיים או מודאגים חשיפה לחיידקים ממש רע. אני יכול לראות את הערעור של הרג 99.9% של חיידקים כאשר יש לך משפחה של ילדים קטנים, ומחלות עבור אחד בדרך כלל אומר מחלה עבור כל. ובכל זאת, כדאי להבין כמה סיבות מדוע תווית אנטיבקטריאלי צצה על כל מיני סבונים, מגבונים, וניקיון לא יכול להיות פתרון זה נראה.

 • סיבה מס ‘1: שימוש Sanitizer יד כדי לשמור על שפעת משם? זה לא יעבוד! סבונים אנטי בקטריאליים להרוג חיידקים אבל לא וירוסים. חיטוי לידיים וסבונים לא עושים דבר עבור וירוסים רבים משתמשים בהם כדי למנוע.
 • סיבת מס ‘2: זה אולי נכון שמוצרי אנטיבקטריאלי להרוג 99.9% של חיידקים, אך כי 0.1% הם מזיק ביותר בפוטנציה (שכן הוא יכול להתנגד סוכנים אנטיבקטריאלי). אחוז קטן זה כי שורד אז גזעים ומעביר לעמידות לאנטיביוטיקה שלו לצאצאיו, יצירת קווי חיידקים כי להתנגד לשימוש באנטיביוטיקה. זה עשוי להיות גורם אחד לעלייה הדרמטית זנים כמו MRSA.
 • סיבה מס ‘3: Triclosan, הכימיקל סבונים אנטי בקטריאליים ביותר הוכח אינטראקציה עם כלור במים ליצירת גז כלורופורם. נוסף על כך, זה הוכח להיות משבש הורמון, במיוחד אצל ילדים. אני שמח שזה כבר בשלבים מכל כך הרבה מוצרים, אבל אני סקפטי זה פותר את הבעיה.
 • סיבה מס ‘4: חלק הראיות עולה כי ילדים שגדלו בסביבה סטרילית מדי יש שיעור גבוה יותר של אלרגיות ואסתמה מאשר ילדים שאינם משתמשים במוצרים אנטיבקטריאלי כמו הרבה. חשיפה לסוגים שונים של חיידקים, במיוחד בשלב מוקדם בחיים, מסייעת לילדים מערכות החיסון לפתח.

תן חיידקים קצת כבוד

האסטרטגיה שלי כשמדובר בשמירה על החיידקים המגעילים במפרץ היא לוודא שמערכת חיסונית הילדים שלי הן חזקה ידי האכלה להם דיאטת אוכל אמיתית עם שפע של ירקות מותססים ומשקאות (חיידקים טובים) ו הגבלת סוכר. אנחנו גם לתעדף את הזמן לשחק מיושן טוב בחוץ, שבו הם יכולים לקבל ויטמין D מהשמש והחיידקים בריאים מן Microbiome הקרקע. אני משתמש סבונים בר בעבודת יד או סבון ידיים הקצפה תוצרת בית עבור כל צרכי שטיפת ידיים שלנו, ועשינו את זה דרך אחרת עונת השפעת ללא מקרים של שפעת. יָד הַמִקרֶה? אולי, אבל אני לא רואה את הצורך להשתמש בכימיקלים כדי לטהר את הבית שלי יומי.

היתרונות של Natural Sanitizer יד (עם שמנים אתריים)

אנחנו לא משתמשים אפילו ביד הטבעית שלנו Sanitizer לעתים קרובות מאוד לבחור לשטיפת ידות פשוטה ככל שניתן. אני עושה לשמור בקבוק קטן של יד תוצרת בית Sanitizer ליד הכיור כדי להבטיח בטיחות לאחר הטיפול בבשר או החלפת חיתול, וכו ‘חוץ מזה מסריח עד לב שמים, חומרי חיטוי מסחריים בדרך כלל מכילים ייבוש אלכוהול כי הוא חזק מדי עבור ילדים להשתמש בכל מקרה. הדבר הנחמד לגבי ביצוע משלו שלי הוא שאני יכול לעשות גרסה עדינה יותר לשימוש סביב הילדים וגם אחד חזק כדי להשתמש במקום כמו בשירותים ציבוריים. במקום טריקלוזן או סוכנים אנטיבקטריאלי אחרים, אני משתמש שמני אתריים המעכבות חיידקים טבעיים, נזהר לבחור אלה בטוחים עבור ילדים.

הנה go-to שלי Sanitizer יד מתכונים:

מתכון עדין Sanitizer יד (בטוח לילדים)

יד זו צמחים Sanitizer ג’ל אינו מייבש את העור הוא למעשה מזינים בגלל אלוורה. זה גם כל כך פשוט כי הילדים שלך יכולים לעזור לך לעשות את זה. זה יכול אפילו להיות בתוך המיכל בכוונתך להשתמש אז אתה לא צריך לקבל קערה מלוכלכת.

רכיבים

 • 1/4 כוס ג’ל אלוורה (אני משתמש אחד אורגני זה)
 • 20 טיפות נבט Destroyer Essential Oil (ילד בטוח)

הוראות

 1. מערבבים את כל החומרים ושומרים בתוך שפופרת סיליקון לשימוש חוזר (כמו כותב שורות אלה).
 2. השתמשו לפי הצורך להסיר חיידקים טבעי מן הידיים.

מתכון Sanitizer היד חזק

במשך Sanitizer יד חזקה שמבצע כמו גרסאות מסחריות (ללא טריקלוזן), לנסות את המתכון הזה. אם אתה עובד בבית חולים, זה עשוי להיות אחד טוב לשימוש האישי שלך. לא הייתי משתמש המתכון הזה לילדים!

רכיבים

 • 1 כף אלכוהול לחיטוי
 • 1/2 כפית ירקות גליצרין (אופציונלי)
 • 1/4 כוס ג’ל אלוורה
 • 10 טיפות שמן אתרי קינמון
 • 10 טיפות שמן עץ התה חיוני
 • מים מזוקקים (מי כסף / כסף יוני מוסיף כוח אנטיבקטריאלי אם קיימים)
 • שמנים אתריים אחרים (רק בשביל הריח)

הוראות

 1. כדי להפוך, לערבב ג’ל אלוורה, גליצרין אופציונלי, ו אלכוהול לחיטוי בקערה קטנה.
 2. להוסיף שמן קינמון חיוני ושמן עץ התה יחד עם טיפה או שתיים של שום שמנים אחרים שברצונך להוסיף עבור ריח. עשב לימון, תפוז, לבנדר, מנטה היא בחירה טובה.
 3. מערבבים היטב ומוסיפים מים מזוקקים (או כסף יוניים / קולואידים) לדלל עד לקבלת המרקם הרצוי.
 4. השתמש טפטף משפך או רפואה קטנה להעביר Sanitizer יד לתוך בקבוקי סוג ספריי או משאבה.
 5. השתמש כפי שאתה פותח כל סוג אחר של Sanitizer יד.

הערות

 • תמיד לבדוק עם רופא או ספק שירותי בריאות לפני השימוש בשמנים אתריים, במיוחד על ילדים או אם יש לך בעיה רפואית.
 • באמצעות ג’ל אלוורה הטרי אינו יציב כפי לאחסון נגדי; מותג מסחרי מומלץ.

אם אתם אוהבים את המתכון הזה, גם לנסות DIY שלי חיטוי מגבונים עבור דלפקי מטבח או אמבטיה.