איך להילחם הגורמים לא לאבד משקל אחרי הריון

כולם מדברים על ההנאות של ההריון – המסע הארוך 9 חודשים של טרנספורמציה, מרגיש בעיטה התינוק שלך בבטן שלך, אלה sonography לשעות הצ’ק-אפים, מקשיב להלמות שלהם, ואת הרשימה ממשיכה. אבל מה שאנשים לא מדברים בדרך כלל על הצד הרומנטי פחות של הסיפור – בחילות בוקר, שינויים במצב הרוח, ועל כן, עליה במשקל.

רבים מאיתנו מנסים ממש קשה ללכת על לאבד קילוגרמים אלה שלאחר הלידה; אחרי הכל, האמהות הכוללות כושר והבריאות חשובות לא רק בשבילה אלא גם עבור הילד שלה. עם זאת, למרות כמה מאמצים, לעתים קרובות אנו מוצאים את עצמנו מסוגלים לרדת במשקל. מאיפה הבעיה לשקר? האם אנחנו לא אוכלים נכון, או פעילות גופנית מספיק או היא משהו אחר לגמרי הסיבה?

העצה הרפואית לירידה במשקל אחרי הלידה היא לקחת את זה לאט, במיוחד אם היה לך משלוח בניתוח קיסרי. ברוב המקרים, משטר נכון ופעילות גופני תזונה מזינה ומאוזנת מסוגל לעשות את העבודה. אבל אם אתה מוצא את עצמך מצליח לרדת במשקל לא משנה מה, האשמה אינה מוטל לשכב מזון או הפעילות הגופנית שלך. לפי הרופאים, יש כמה סיבות פחות ידועים אך BIG שתורמים חוסר womans להשיל משקל לאחר ההריון. גלה אם אחת מהסיבות האלה יכול להיות פוגע ההרזיה שלאחר ההריון שלך, ולהבין איך אתה יכול לתקן את זה.

נדודי שינה 1. – חוסר השינה

להיות אמא חדשה היא משימה מרתיעה אכן, וזה מרמז אתה מאבד שינה שלך (תרתי משמע) על כל מה שקשור לתינוק שלך. עם זאת, כאשר אתה לישון מקופח, ההורמונים המשפיעים התיאבון לקבל מאוזן. הגוף שלך מאיץ ייצור גרלין (אחראי על הגדלת רעב) ומאט את קצב הייצור של לפטין (אחראי להסדרת תיאבון). למעשה, רופאים אומרים כי אנשים שישנים במשך ארבע שעות או פחות ביום נוטים יותר לצרוך יותר קלוריות ממה שמישהו שישן כמו שצריך.

פתרון: רופאים ממליצים גם אם מחזור שנת התינוקת שלך הוא לא סדיר, אתה צריך לנסות לאמן את הגוף כדי לשמור על סדר יום עקבי, במיוחד לגבי מזון. אכילת הדבר בדיוק באותו הזמן כל יום בדיוק עוזרת לווסת את ההורמונים שלך ואת התיאבון שלך. חוץ מזה, לנסות ולתאם את האכלות הלילה עם השותף שלך ולעשות את זה נקודה כדי לתפוס תנומה בכל פעם שאתה יכול בשעות היום.

2. בלוטת התריס במשקל

הריון פוסט חוסר איזון הורמונלי הוא דבר חדש עבורנו. עם זאת, הבעיה התריס הוא קרב נשים רבות נאבקות עם בלי לדעת את מידת ההשפעה שלו. אם אתה סובל מבעיות בבלוטת התריס לפני / במהלך ההריון שלך, זה יהיה מאבק מתמשך בשבילך.

בלוטת התריס אחראית על שיעור צריכת אנרגיה בגוף אנושי. אם יש בעיות בתפקוד ב עבודתה, לאבד משקל הופך אתגר עצום, אפילו אם אתה מצמצם את צריכת הקלוריות. אם מלבד חוסר היכולת לרדת במשקל אתה כבר חווית נשיר שיער תכוף, עייפות מתמשכת, עור עני, ותחושה של דיכאון, אתה חייב להיבדק רמות בלוטת התריס שלך.

פתרון: לבדוק למעלה שלם היא חובה. כמו כן, מלבד פעילות גופנית סדירה, להתייעץ עם דיאטנית לגבי דיאטה התריס ספציפי שיעזור לכם לדאוג לצרכים התזונתיים שלך. תרופות, פעילות גופנית ותזונה נכונה היא המפתח לתיקון בעיה זו.

3. מדי מזון אחרי לידה או סיעוד הרבה

לאחר לידה, הזקנים במש’ ממליץ על תזונה בריאה לאחר לידה בשבילנו. אמנם זה הוא לעתים קרובות תפל, זה נועד כדי להגביר את ייצור החלב ואת עזרתכם התאוששות bodys שלך מפני לידה. למרות דיאטה מזינה זה בהחלט מאוד בריא וטוב לגוף שלך, theres משהו שנקרא יותר מדי מדבר טוב. לעתים קרובות, את הדיאטה לאחר הלידה מורכבת פריטים כמו אגוזים (למשל Panjeeri), אורז חום, פריטי מאפייה, ו לאדו גהי. אלו עשירים בשומנים. כאשר אתם צורכים יותר קלוריות כי אתה יכול לשרוף, זה יאוחסן כשומן.

פתרון : זכור להיות מודע בגדלי המנות שלכם ולנסות למנוע יתר מפנק או להיכנע תשוקה. אם אתה נתקלת בבעיות עם שליטת גודל מנות, לדון זה עם דיאטנית.

4. במהלך התלבטות

רגע, איך זה יכול להאט ירידה במשקל? הפעיל עצמך צריך מתכוון הרזיה יותר, נכון? לא בהכרח. אם אתה חושב ההוצאות הללו מיותרים 45 דקות במכון הכושר הולך לתת לך תוצאות מהר, זה הזמן לחשוב על זה מחדש. לפי מומחים, מתאמץ יתר על המידה לא רק מעמידה אותך בסיכון לפציעות צניחת איברים באגן, זה יכול גם לעצור את המאמצים שלך במשקל. רופאים גם מייעצים אירובית יותר מדי כפי שהוא מגרה את התיאבון יותר מדי.

פתרון: במקום בחירה עבור אימון בעצימות גבוה, לך על אימון התנגדות שמכוון את קבוצות השרירים העיקריות הדרך היעילה ביותר. אימון 25 דקות פעמיים בשבוע צריך לעשות את הטריק. כמו כן, לשמור את ההשפעה אירובית נמוכה, כמו הגדלת עוצמת לאט ייתן לך תוצאה יעילה יותר longlasting. הקפד לבדוק עם הרופא שלך לפני תחילת כל תכנית כושר לאחר לידה או להצטרף לחדר הכושר. אתה צריך לחכות לפחות חודש וחצי, במיוחד אם היה לך משלוח בניתוח קיסרי.

5. מתח / אכילה רגשית

לאחר הלידה שלך, אתה בהחלט גבוה על רגשות – ואת מגוון עצום של רגשות מדי. אנו נוטים לחשוב כי אכילה דרכנו מתוך התקפים פתאומיים דיכאון היא הפתרון היחיד. זו הסיבה שאנחנו נוטים מוגזמים על מזון בריא בזמנים מוזרים של היום (או הלילה). אבל לפני שאתם מושיטים יד המקרר שלך לשרת לעצמך כדור גלידה, לעצור ולחשוב – האם אני באמת צריך את זה עכשיו? רוב הסיכויים שאתה תדע שאתה לא.

פתרון: במקום למצוא נחמה באוכל, תופס פעילויות כיף עם הקטנה שלך. שים אותו בעגלה וללכת לטיול, או פשוט להצטרף יוגה כדי לעזור channelize האנרגיה שלך. אכילה מוגזמת מעולם תעזור.

6. א גוט הרותחת

כפי מוזר ככל שזה יישמע, מדוברת בבעיה שלאחר ההריון נפוצה בקרב נשים. הנקה יכולה לגרום לרמות נמוכות של אסטרוגן, אשר יכול להשפיע בדרכי העיכול שלך (GI). זה יכול להוביל חדירות יתר של מעיים, ידועות יותר בשם תסמונת המעי הדולף. לדברי רופאים, החדירות המוגברת הזו במעיים קשור גם שומן קרבי מוגבר (עמוק). כאשר מערכת העיכול אינה מתפקדת כראוי, יש קושי בעיכול. התוצאה: חוסר היכולת לרדת במשקל.

פתרון: נסה כולל פרוביוטיקה בתזונה יחד עם אנזימי עיכול. אם אתם סובלים מבעיה זו, לדון עם הרופא שלך ולמזער את צריכת מוצרי חלב. ניתן גם לשקול בחירה של דיאטה נטולת גלוטן.