איך להבריח חולדות ועכבר טבעי מהבית

אם אתה להיתקל חולדות ועכברים בביתך, אתה יודע שאתה תהיה במצב פאניקה. אם אתה רואה אותם, אז זה בעיה, ואם לא אז זה בעיה גדולה יותר – אתה אף פעם לא יודע איפה הם אולי מסתתרים בבית שלך. חולדות ועכברים שריצה יכולה להפוך את החיים שלך אומללה. יתר על כן, גם יצורים אלה נושאים סיכון של מחלות זיהומיות. אתה לא רוצה את זה, נכון? אז, עדיף לנסות משהו בקרוב להיפטר מזיקים אלה. ישנן דרכים רבות כדי להיפטר אלה מזיקים מהבית שלך, אבל יש כמה הביתה סעד גם כי אתה יכול לנסות – פשוט ויעיל.

סעד כדי להיפטר חולדות ועכברים

הנוכחות של חולדות ועכברים יכולה להיות מובנת על ידי סימנים שונים. הם לעתים קרובות לעזוב כמה גללים בבית. הם אפילו ללעוס ממנו על קופסאות הבגדים שלך, או כל מאכל אם נותר פתוח. לכן, חשוב לזהות מזיקים אלה ולהוביל אותם החוצה. לקרוא כדי לעקוב תרופות אלה כמה זה ילמד אותך איך להיפטר עכברים טבעיים.

1. שמן מנטה

חולדות אהבו את הריח של שמן מנטה. אנו מוצאים את הריח מרענן מנטה אבל חולדות לא – אז להשתמש בשמן מנטה להסיע אותם רחוק מהבית שלך. מניחים מנטה הנפט טבול כדורי כותנה מול מספר פתחים קטנים בביתכם לשמור חולדות במפרץ.

טיח 2. פריז אבקת קקאו

טיח של פריז אבקת קקאו גם עובדים להרוג חולדות ועכברים. מערבבים 1 כף אבקת קקאו עם גבס של פריז ומפזרים אותו סביב השביל סטנדרטי עבור חולדות ועכברים. כמו אבקת קקאו מושך מזיקים אלה, הם נוטים לאכול תערובת זו ועד מהרה הם מרגישים מיובשים ונחנקו. כדי להציל את עצמם, הם ממהרים מהבית ולמות.

3. בצל

צבת בצל סביב חורים קטנים ופתחים תוך הבטחה כי נורה אלה מוחלפים מדי יום שני, יכול שומר חולדות מהבית שלך. הריח החריף של בצל בקרוב להבריח אותם.

4. נורה שום

כמו חולדות אהבו ריח חזק, אתה חייב לעשות שימוש מלא של תכונה זו של חולדות כדי להבריח אותם. ערבוב שום קצוץ עם מים וזורים אותו סביב הבית שלך או אפילו מתפשט שיניים שום במסלול של השובל שלהם על הבסיס הקבוע יכול להבריח אותם.

אבקת תפוח אדמה 5.

באמצעות אבקת תפוחי אדמה מיידית גם עובד לנהוג חולדות ועכברים משם. כפי שאתם מפזרים אבקה זה בבית, חולדות ועכברים ואז ללכת מסביב, בעקבות שביל האכלה על הפינוק הטעים הזה. כמו האבקה מזינה את הגוף שלהם, פתיתי תפוחי האדמה האלה אז להתנפח בתוך המעי ולהרוג אותם בסופו של דבר.

6. ציפורן

גלישת שיניים בבדי מוסלין ומקום ליד מאורות עכברושים. הריח של ציפורן יהיה מספיק כדי להיפטר מהם מהבית בלי הרבה מאמץ.

ריסוס אמוניה 7.

כן קל לשימוש ספריי אמוניה. תרסיס אמוניה על כדורי צמר גפן קטנים ולמקם אותם ליד חורי עכברוש, בחניונים, ופינה אחרת של הבית שלך. ריח של אמוניה יגרום להם להרגיש חנוק הם בקרוב לברוח מהבית שלך כדי להציל את חייהם.

8. פתיתי פלפל חריף

פתיתי פלפל חריף לא רק להפוך את בני האדם להתעטש אבל גם לשמור על חולדות ועכברים משם. פלפל חריף מפזר לאורך הדלתות ופינות אחרות של הבית שלך להיפטר שרץ.

9. עלי דפנה

ניחוח של עלי דפנה למשוך חולדות והם נוטים לחשוב כאילו מדובר באוכל שלהם. עם זאת, כאשר מנסים להאכיל עליו, הם לחנוק את עצמם, ובסופו של דבר למות. אז, במקום כמה עלי דפנה סביב בפינות הבית שלך ולהרוג אלה מזיקים מעצבן.

10. בקרה בקיעה

חולדות הן יחסית גדולות בגודלו בשעת עכברים יכולים להשתלב סדקים קטנים כמו אינץ ‘רחב. לכן, חשוב מאוד לאתר פתחים קטנים אלה לאטום את כולם. השאירו שום פינה חבויה חתומות. לוודא שכל הסדקים נחסמים הוא דרך טובה כדי למנוע פלישה.

11. Rattraps

שיטה עתיקת יומין של להיפטר חולדות מציבה rattraps בבית. הגדרת שובל עבורם שמירה על הפיתיונות ולהוביל מזיקים אלה ממש מחוץ לבית. מלכודות עכברים ומלכודות עכבר דרכים יעילות למדי להיפטר לחלוטין של מזיקים אלה.

12. נקה את העומס

מזיקים, חרקים וחיידקים נוטים להיות מיוצר נמשכים לאזורים עם לכלוך ואבק. באזורי אחסון או באזורים עם הרבה מטען / תיבות מכורבלים יחד, עכברים וחולדות מחויבות להתגנב פנימה להכפיל בהתמדה. לכן, לנקות את הבלגן. לשמור על הבית שלך מסודר, נקי ומסודר, לא משאיר מקום כל סוג של התפשטות.

שאלות נפוצות

לעתים קרובות רבייה באזורים מזוהמים, חולדות ועכברים בדרך כלל להעביר סלמונלה ו- E קולי, וזו הסיבה, אתה חייב פעולה בקרוב להרוג אותם או מרחיק אותם מהבית שלך. יש אנשים רבים בשאלות שונות הנוגעות מזיקים. אז, ניסינו לענות על מספר.

1. האם חולדות ועכברים Scared של כלבים?

כן כמובן. חולדות ועכברים מפחד מכלבים וחתולים. כלב מחמד יכול לשמור את בעית עכברוש השק. כלבים הם עזים יכולים להפחיד בדרך כלל עכברים משם. עם זאת, ישנם גזע כלבים, למשל, גזעי כלבם של כלבים הם כלבי צייד וידועים להאכיל על בעלי חיים קטנים כמו חולדות ועכברים. עם זאת, מזיקים אלה יכולים להיות רעילים בבליעה או המאפשר-כלב המחמד שלך כדי לזלול אותם לא מומלץ.

2. חולדות באות אל האור או האם הם להימנע אור?

חולדות הם מאוד אוהבים פינות אפלות, בנקיקים, ואזורי אחסון שאינו מזמינים אור. פינות אלו נסתרות בביתכם, לפעול בתים נוחים כמו מזיקים אלה ולתת דרך קרקע פורה כבדה. לכן, מומלץ לבדוק בקביעות אבק, נקי להוציא אשפה ממך הביתה לא לתת מזיקים אלה להתחבא להתרבות.

עם אלה הביתה הסעד אתה יכול לבצע הדברה בבית שלך בעצמך. נסה הטריקים האלה ולצפות מזיקים אלה בורחים מהבית שלך.