Є 8 склянок води в день, просто міський міф

 

Чи є насправді потрібно ваше тіло 8 склянок води в день? Дізнайтеся, чому висока якість, а також не кількість води, важливо, щоб задовольнити потреби рідини вашого організму. Це місто міф, який не має ніякого матеріалу або наукових досліджень за ним! Дивно досить, я боровся це помилка, коли я залишився в натуропатичними коледжі – а також вірити цьому чи інакше, безплідний! Однак це все, що це помилкова думка.

Я вчений. Таким чином, я постійно шукати докази. Тепер, на жаль, існує цілий ряд методів дослідники можуть змінити результати досліджень: з обох макетом, а також застосовуються оцінка. Крім того, результати зазвичай виходять з контексту або просто непридатні, тобто, коли MDs окреслені близька людина ризику замість реальної небезпеки даної медицини. – великі відмінності і неймовірно оманливий.

У будь-якому випадку, Що стосується води?

Мої міркування були:

  1. Якщо ми покликані бути близько 70% води.
  2. Скільки води залишається в хороших цілих продуктах для здоров’я.
  3. Крім того, м’ясо, якщо значення не з них, є вода.
  4. Жодне суспільство протягом всієї історії не був поглинений водою, як ми, чому ми так само, як тільки, як же це почати?
  5. Не можу занадто багато води шкідливо для: артерій, нирок, серця, головного мозку.

Так що я почав робити деякі дослідження. Всі мої припущення доречні! Чому вони доручивши це, не підтверджувалися в оману на основі натуропатичними університету? В даний час не зрозумійте мене неправильно. Я думаю, що тіло вимагає води. Наші клітини мають велику кількість рідини; вони душ в рідини гідро; наша кров, а також лімфатичної системи містить гідро-рідина; проте ми повинні слідувати цьому 8х8 (8 склянок 8 унцій) директиви? Чи не.

Ваше тіло Wise

Він повідомить вам, коли вона зневоднюється. Багато що, як він повідомить вам, коли ви голодні. Люди коледжу виступали за те, якщо тіло говорить вам зневоднюється, що означає, що ви в даний час висохли! Я припустив, що це було не набагато більше, ніж випадок, коли ви голодували ви в даний час в стані голодування. Але вони УФ мене також бідні, тому що це саме те, що всі фактичні дані показують. В даний час для мене, є набагато більш важлива проблема, було пролити, коли слідуючи правилу 8×8. Це висока якість води!

Коли вода має зменшений рН, тобто., 5-7 він стає липким, і ви отримаєте 18-22 H20 молекули стирчить один з одним. Це не здорово. Вода після цього надає прекрасну транспортну систему для всіх небажаних елементів у воді, щоб потрапити в ваш організм. Коли вода має рН щодо 8 – як вода обговорює водоспад – це, безумовно, втратять водневі зв’язку, а також ви отримаєте 3-5 молекул води стирчить один з одним, набагато здоровіше. Так само, як здорова вода, яка сидить на колишньому рівні в пластиковому контейнері?

Крім того, мінеральний склад води має важливе значення. Коли вода має відмінні здорові мінерали в ньому, ви будете користуватися на різних фізичних рівнях. Так що ж робити?

Шляхи, щоб зробити Ваш Tap Water Fantastic

  1. Протягом ночі, візьміть глечик з водою і залишити його на прилавку, без кришки. Багато хлоридів, а також фториди, безумовно, розсіювати протягом ночі.
  2. Ранній ранок, помістіть воду в змішувачі – зіставний ефект відбувається над падають. Це, звичайно, окремі водневі зв’язку, в результаті чого більш низьке значення рН і менше молекул H2O зв’язок один з одним.
  3. Газа буде розсіювати; важкі домішки, безумовно, йдуть на дно.
  4. Залиште останню 1/4 води в блендері, а також мити його в раковину.
  5. З води, що залишилася, поміщають в невеликий гімалайської солі, а також, як ви в даний час мають велику воду. Майте на увазі, що деякі люди запропонували переваги гімалайський солі – що ряд мінералів виявлені тільки в невеликій кількості, – це насправді в ваших інтересах не на шкоду. Ви тільки вимагають цих мінералів в невеликій кількості в організмі.

Так що в даний час у вас є дійсно відмінна вода, яка також є антиоксидантом, а також мінеральним повним. Вам не доведеться витрачати кредит для покупки води або додати в пластиковій купу сміття. Ваша вода смачна, здорова і збалансована і економно! Для отримання більш смаку, додайте трохи лимонного соку. Також здоровіше.

Всі ми вимагали Структурована вода

В даний час, якщо ви хочете прийняти також більш цікавий спін – що, природно, є те, що мені подобається робити, після цього розгляне дослідження д-ра Поллака на структуровану воду. Це стало з’являтися щодо 8 років тому, а також, природно, я любив його. Наше тіло навіть не використовувати воду замість цього він розвиває H2O3, яка називається організованою водою. Тому я хотів, щоб це було те, що я розумію безліч людей, які п’ють навантаження води (означає занадто багато, як для мене турбує), але були зневоднені. Як це могло бути? Можливо, тіло не було перетворення H2O в H2O3. Пам’ятайте, що хороші наукові дослідження проблеми будь-якої теорії в даний час проводяться, а також штовхає наше розуміння і далі. Всякий раз, коли щось закінчується час приймається як реальність, я починаю оскаржуючи його.