Як розминки перед тренуванням легко

У той час як ви схвильовані фітнес виклик і вже потрапити в настрій для тренування, не забудьте гарненько розігрітися рутина. Це допоможе вам розтягнути, що набагато далі під час тренування. Дайвінг прямо в сувору процедуру може привести до травм. Важливість розминки вправ є серйозним бізнесом. Для харчування тренування, ви повинні переконатися, що ваші м’язи досить, щоб впоратися з строгістю вільно. Спробуйте деякі з цих великих розминок вправ, перш ніж почати з графіком дні придатності повністю відкритою дросельною заслінкою.

Як легко Розминка перед тренуванням

1. Динамічні руху

Ваша процедура попереднього тренування повинна бути динамічною та ефективною. Для гарної розминки сесії, спробуйте просто тіло розігріти вправи як прямий випад, руку ходити, руки кіл або навіть бічний присед. Ви навіть можете спробувати 3 комплекти 15-ярд лінійних скаче. Трохи розтягування зазвичай робить трюк.

2. Перейти навколо

Фітнес експерти рекомендують 5 хвилин стрибків зі скакалкою на злегка бадьорий темп, щоб розігріти суглоби. не відчувають необхідності перестаратися. Стриманість важливо. Якщо Ви спізнюєтеся падіння вашого малюка до школи, тросик сесія стрибок допомагає дати ваш серцевий ритм і температуру тіла імпульс. Якщо 5 хвилин все ще занадто багато для вас, почніть з 3 хвилин, а потім продовжити вгору. Як розігрітися перед тренуванням? Не так уже й важко, ви бачите.

3. Підсильте темп

Попередньо тренування танець сесія деяких розминок мелодії також може допомогти вам. Така процедура танцю допомагає встановити темп для великої тренування після розминки. Ви завжди можете покластися на старі хіти з 1990-х років або вибрати деякі з нових RandB і хіп-хоп мелодії для цього такий необхідний імпульс. Це один з багатьох основних розминки вправ, які ви можете визначено дати постріл. Також залучити ваших малюків в танці.

4. домкрати стрибки

Стрибки домкрати допомагають працювати ваші ноги, серце і ядро ​​все відразу. Перехід з положення стоячи з руки і ноги вказуючи назовні. Це допоможе послабити вас на тренування сесії і допоможе вам потім тільки трохи, не працюючи вас до кісток. вкрай важливо зберігати свою енергію для інтенсивного тренування, яка стоїть далі. Це є одним з кращих розминки вправи для абс, ноги і серце.

Хороші розминка вправи перед тренуванням може допомогти вам потрапити в паз швидше. Це також дає вашому тілу час, щоб пристосуватися до навантаження пізніше. Навіть якщо ви спізнюєтеся або не в настрої, час для невеликої розминки. Це зробить ваші м’язи багато хорошого. Ви зрозумієте важливість розминки вправи, коли ви знайдете щоденну мета набагато більш досяжна.