Як робити практичну відкачку, щоб збільшити кількість молока

Практичне зціджування – це техніка масажу грудей, яка може збільшити кількість грудного молока, яке ви відкачуєте під час кожного сеансу зціджування. Оскільки практичне зціджування допомагає зціджувати груди повніше при кожному зціджуванні, це сприяє збільшенню кількості молока та надає більше жирного заднього молока, яке допоможе вашій дитині рости.

Практичне відціджування допомагає матерям, які можуть боротися з об’ємом, виробляти більше молока на кожному сеансі відкачування. Якщо у вас є дитина в реанімації для новонароджених, у вас народилася недоношена дитина або вам потрібно прокачуватись, ця техніка поєднання накачування виразів рук та масажу грудей збільшує об’єм молока на 48%.

При практичному відціджуванні людина, яка годує грудьми, використовує руки для допомоги у видаленні молока під час зціджування, замість того, щоб покладатися лише на молоковідсмоктувач. Масаж грудей та зціджування рук у поєднанні з відкачуванням не тільки допоможуть максимально збільшити кількість молока, яке ви будете відкачувати під час кожного сеансу, але і збільшите загальний запас молока.

Використання практичного відкачування

Використовуючи практичне зціджування для збільшення кількості молока, ви будете робити масаж обох грудей перед тим, як зціджувати, і під час сеансів зціджування. Ось процедура накачування, яку ви можете використовувати:

  • Почніть з правильного обладнання. Використовуйте повністю електричний госпітальний насос із подвійним накачувальним набором. Одягайте бюстгальтер, який утримує фланці на місці, поки ви накачуєте, щоб звільнити руки для масажу грудей.
  • Перед накачуванням помасажуйте груди. Масажуйте обидві молочні залози, використовуючи невеликі кружечки по спіралі (подібно до обстеження самостійної грудей), приділяючи додаткову увагу зовнішнім краям грудей. Погладьте груди від зовнішніх країв до сосків. Використовуйте легкий дотик, щоб допомогти вам розслабитися і стимулювати ваше розчарування.
  • Накачувати обидві груди, поки молоко не почне спадати, як правило, приблизно 5-7 хвилин. Відрегулюйте всмоктування до максимально комфортного для вас рівня.
  • Повторіть процес масажу. Накачуйте кожну грудку, масажуючи її. Зверніть особливу увагу на місця, де ви відчуваєте грудочки (це повні молочні протоки). За допомогою середнього тиску погладьте грудну клітку від зовнішнього краю до насоса, щоб звільнити протоки.
  • Продовжуйте, поки виробництво молока знову не вщухне (зазвичай приблизно від 3 до 5 хвилин). Вставте вручну у фланці насоса. Останнє молоко (заднє молоко) – це найбагатше молоко, яке ви виробляєте.

Максимізація виробництва молока

Ось деякі інші способи, якими ви можете збільшити і максимізувати вироблення молока, поки ваша дитина перебуває в NICU.

  • Продовжуйте регулярно качати. Вісім разів за 24 години в ідеалі, щоб підтримувати запас молока. Пам’ятайте, що це попит та пропозиція.
  • Якщо ви качаєте замість повноцінного годування, качайте протягом 15 хвилин, навіть якщо молоко перестає надходити. Зціджування стимулює груди підтримувати запас молока.
  • Якщо ви відокремлені від дитини, важливо почати зціджувати молоко протягом перших шести годин після пологів.
  • Витратьте стільки часу, скільки зможете наблизитися до своєї дитини. Тримання дитини до шкіри не тільки допоможе вам і вашій дитині зв’язатись, але і допоможе вашому організму виробляти пролактин та окситоцин, що сприяє збільшенню кількості молока.
  • Спробуйте послухати музику. Доведено, що музика збільшує кількість молока, яке зціджується в NICU.