Як підтримати кого ви любите, хто знаходиться в депресії

Депресія є психічним розладом, яке вимагає догляду і лікування. Якщо ваші близькі страждають від цього психічного стану, існує цілий ряд речей, які ви можете зробити, щоб допомогти їм подолати це випробування в кращу сторону. Прочитайте цю посаду і дізнатися, як допомогти близькій людині вам впоратися з депресією.

Як сказати, якщо людина страждає від депресії?

Іноді ті, хто страждає від депресії або людей поруч з такими людьми, не може зрозуміти, що вони борються з депресією. Більшість людей ігнорують або відхилити їх депресію, думаючи, що бути нормальною спалахом гніву або печалі. Це може статися, тому що, як правило, є масове соціальне клеймо людей, що мають справу з психічними розладами. Тим не менш, деякі з таких симптомів може допомогти у встановленні, якщо хтось страждає цей безлад:

  • Якщо людина відчуває дратівливість або гнів раптові спалахи.
  • Якщо людина має проблеми в прийнятті нормальний день рішень, труднощі з концентрацією уваги або стикається з проблемою мислення.
  • Якщо людина тонуть з думками про самогубство або припинення її життя на регулярній основі, тому що депресія і суїцидальні думки тісно пов’язані між собою.
  • Якщо людина не відчуває себе мотивованим або напруга робити повсякденно справи.
  • Якщо людина відчуває раптове збільшення ваги або втрату ваги через змінився апетит.
  • Якщо людина відчуває будь-якої розладів сну, таких як гиперсомния або безсоння.
  • Якщо людина відчуває втрату інтересу до його життя, таким, як зазвичай, домашні справи, сексуальна активність, спорт і т.д.
  • Якщо через особа, соціальне і професійне функціонування отримує потерпілий.

Якщо деякі або всі ці симптоми спостерігаються протягом тривалого періоду часу, це може бути названо як депресія. Це дуже важливо, що безпосереднє психологічний увагу шукається, тому що депресія рідко стає краще сам по собі. Анти-депресивний ліки поряд з когнітивної терапії може допомогти в створенні людини відчувати себе краще.

Ефективні способи, щоб допомогти комусь із депресії

Крім професійної допомоги, люди, які тісно пов’язані з пригніченим людиною може також зробити деякі кроки, щоб допомогти людині, що вийти з нього. Ось кілька ефективних способів, щоб допомогти комусь бореться з депресією або заходи для допомоги людині подолати депресію:

1. Спробуйте поставити себе на їх місце

Це дуже легко, щоб допомогти комусь, якщо ви розумієте, їх біль і страждання. Знайте про свою ситуацію в деталях, так що ви можете співчувати і допомогти людині впоратися з ним.

2. Підготуйтеся

Як ви будете допомагати комусь, якщо ви не маєте жодного уявлення про те, що інша людина може мати справу. Є багато інтернет-сайтів, книги, і інші засоби, які можуть допомогти вам дізнатися про депресію. Ви навіть можете зустріти психіатр і виховувати себе краще.

3. Просто бути Там для них

Іноді просто слухаючи занепокоєння, страх або тривога може допомогти їм почувати себе краще. Ви не можете бути зобов’язані запропонувати рішення, просто простягнути вухо і знати, як саме вони можуть відчувати і що може бути турбує їх так багато.

4. Тримайте свої емоції під контролем

Перебуваючи в безпосередній близькості з кимось, хто має справу з депресією може інколи забирають на вас теж. Існує ніяких сумнівів в тому, що негативні почуття можуть отримати заразні теж. Винести з будинку, спілкуватися з позитивними людьми або тусуватися з друзями, щоб отримати позитивність на ходу.

5. залишатися спокійним

Робота з кимось, хто постійно бореться може бути дуже складній ситуації мати справу. Ви можете відчувати розчарування, гнів, а також досвід інших подібних емоцій. Це абсолютно нормально почувати себе так. Приєднуйтеся до групи підтримки, тусуватися з друзями або робити інші речі, які роблять вас щасливими.

6. Візьміть свої Господарські роботи

Просто так, коли хто-то, хто має лихоманку вважає, що важко встати і зробити свій день в день справами, людина справу з депресією пливе на одному човні. Крок вгору і допомогти їм в догляд за їх повсякденні завдання. Це може здаватися нормальним, але може бути масова метушня відбувається всередині них.

7. Не приймати речі особисто

При взаємодії з людиною, яка відчуває депресію, важливо пам’ятати, що це не про вас мова йде про них. Вони борються свої внутрішні демони, і якщо вони ведуть себе або діяти певним чином з вами, це все через свою хворобу, і нічого іншого.

8. Забезпечити безумовну любов і підтримку

Там немає нічого в житті, що не може бути краще, з любов’ю і турботою. Коли хтось, хто ви близькі стикається з цією серйозною проблемою охорони здоров’я, надаючи їм свою безумовну любов і підтримку, допоможе їм вийти з скоро. Будучи там для них це найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти.

9. Пропозиція Надія

Це важливо для вас, щоб нагадати їм про позитивні речі у своєму житті на регулярній основі, будь то їхні діти, їх пристрасть в житті, або що-небудь, що може допомогти їм продовжувати йти. Це дуже важливо для таких людей, щоб знайти надію, тому що може бути одна річ, яку вони можуть покладатися на найбільш.

10. Допоможіть їм з їх терапії та лікарських засобів

Всі перераховані вище способи будуть працювати добре, якщо вони приймають свої ліки і терапії сесій релігійно. Переконайтеся, що ні сесії не пропустили, і ліки приймаються за часом теж.

Коли звертатися до термінової допомоги

Якщо людина страждає від депресії, суїцидальні думки стає занадто часто або намагається нашкодити собі, то рекомендується термінова допомога слід шукати. Такі випадки, як правило, виникають тоді, коли ця людина втрачає сподіваюся жити і думає, що смерть може звести всі його страждання. Якщо хтось у вашій родині залежить від депресії, дотримуйтесь цих порад і допомогти йому стати краще.