Як природно відігнати щур і миша з дому

Якщо ви натрапите на щурів і мишей в вашому домі, ви знаєте, ви будете в режимі паніки. Якщо ви їх бачите, то це проблема, і якщо ви цього не зробите, то це велика проблема – ви ніколи не знаєте, де вони можуть ховатися в вашому домі. Щури і миші Зараження може зробити ваше життя нещасної. Крім того, ці істоти також несуть ризик інфекційних захворювань. Ви не хочете, чи не так? Так що, краще спробувати щось найближчим часом, щоб позбутися від цих шкідників. Є багато способів, щоб позбутися від цих шкідників від вашого будинку, але є деякі домашні засоби теж, що ви можете спробувати – просто і ефективні.

Домашні засоби, щоб позбутися від щурів і мишей

Наявність щурів і мишей, можуть бути зрозумілі різними знаками. Вони часто залишають кілька послід в будинку. Вони навіть жувати геть на коробках і одязі, або будь-яких їстівне, якщо залишити відкритим. Тому вкрай важливо, щоб ідентифікувати ці шкідники і вигнали їх. Читайте далі, щоб слідувати цим кілька засобів, які навчать вас, як позбутися мишей, природно.

1. Масло м’яти перцевої

Щури не люблять запах олії м’яти перцевої. Ми знаходимо запах м’яти освіжає, але щури не – так використовуйте масло м’яти перцевої, щоб відігнати їх від будинку. Помістіть м’яту масло опускають ватні кульки перед кількома невеликими отворами в вашому домі, щоб тримати щурів в страху.

2. Пластир Парижа і какао-порошку

Гіпс і порошок какао також працює, щоб вбити щурів і мишей. Змішайте 1 столову ложку какао-порошку з гіпсом і посипати навколо стандартного сліду для щурів і мишей. Як порошок какао привертає цих шкідників, вони, як правило, їдять цю суміш, і незабаром вони відчувають себе збезводненої і задихнувся. Щоб врятувати себе, вони вибігають з дому і вмирають.

3. Лук

Розміщення цибулю навколо маленьких отворів і отворів, забезпечуючи при цьому, що ці лампи замінюються кожен другий день, може тримає щурів від вашого будинку. Їдкий запах цибулі незабаром відігнати їх.

4. Часник лампи

Як щури не люблять сильний запах, ви повинні зробити повне використання цього атрибута щурів відігнати їх. Змішування подрібненого часнику з водою і бризкати навколо вашого будинку або навіть поширення зубчики часнику в шляхи їх регулярного слід може відігнати їх.

5. Картопля Порошок

Використання швидкорозчинний порошок картоплі також працює водити щурів і мишей геть. Як ви посипати цей порошок у себе вдома, щури та миші потім обійдіть, слідуючи по стежці і харчуючись цим смачне лікуванням. У міру того як порошок входить в їхнє тіло, ці картопляні пластівці потім набухають в кишечнику і вбити їх врешті-решт.

6. Гвоздика

Загорніть гвоздику в мусліну тканини і місце біля отвору щури. Запах гвоздики буде досить, щоб позбутися від них з дому без особливих зусиль.

7. Аміак спрей

Підготуйте простий у використанні спрей аміаку. Спрей аміаку на невеликі ватяні кульки і помістити їх поряд отворів щури, під’їзні шляхи, і інший кут вашого будинку. Запах аміаку змусить їх відчувати себе задихнувся, і вони скоро тікають з дому, щоб врятувати своє життя.

8. Гарячі пластівці перцю

Гарячі пластівці перцю не тільки роблять люди чхають, а й тримати щурів і мишей геть. Обприскування гарячий перець по підворіттях і інші куточки вашого будинку, щоб позбутися від шкідників.

9. лавровий лист

Аромат лавровий лист залучають щурів, і вони схильні думати, як їх їжу. Однак, коли намагаються годувати на нього, вони заглушають себе, і врешті-решт вмирають. Таким чином, місце деякі лаврове листя навколо кутів вашого будинку і вбити ці надокучливі шкідників.

10. Щілинне управління

Щури є відносно більше за розміром, в той час як миші, може поміститися в тріщинах, як малі, як дюйма в ширину. Тому вкрай важливо, щоб знайти ці невеликі отвори і запечатати їх усіх. Не залишай закуток роздруковується. З’ясувавши, що все ущелини заблоковані, це хороший спосіб, щоб запобігти вторгненню.

11. Rattraps

Віковий метод позбавлення від щурів розміщуючи rattraps в будинку. Налаштований шлях для них, зберігаючи приманки і привести ці шкідник прямо поза домом. Щур пастка і пастка миші досить ефективні способи, щоб отримати абсолютно позбутися від цих шкідників.

12. Очистити Безлад

Шкідники, комахи і бактерії схильні бути вироблено і привертають в райони з брудом і пилом. У місцях зберігання або районах з великою кількістю багажу / коробки тулилися разом, миші і щури пов’язані прокрастися і розмножуватися стабільно. Таким чином, очистити безлад. Тримайте ваш будинок акуратний, чистий і акуратний, не залишаючи місця для будь-якого виду інвазії.

Часті запитання

Часто розведення в забруднених районах, щурів і мишей, як правило, передають сальмонела і кишкова паличка, тому, ви повинні дію найближчим часом, щоб вбити їх або відігнати їх від будинку. У багатьох людей є різні питання, що стосуються шкідників. Таким чином, ми спробували відповісти на деякі з них.

1. Чи є щури і миші бояться собак?

Так, звісно. Щури і миші бояться собак і кішок. Домашня тварина собака може тримати щур проблеми в чеку. Собаки люті і може взагалі відлякати мишей геть. Тим не менш, деякі породи собак, наприклад, гончака породи собак мисливських собак і, як відомо, харчуються дрібними тваринами, як у щурів і мишей. Проте, ці шкідники можуть бути отруйним і ковтання або дозволяти ваш вихованець собака бенкетувати на них не рекомендується.

2. У Щури Виходять в світло не уникають світла?

Щури сильно люблять темні кути, тріщини і зони зберігання, які не запрошують світла. Ці куточки і закутки в вашому домі, діють як зручні будинки для цих шкідників і дати дорогу для важкого нерестовища. Тому рекомендується регулярно пил, очистити і вийняти сміття з вас додому, щоб не допустити, щоб ці шкідники ховатися і розмножуватися.

За допомогою цих домашніх засобів можна здійснювати контроль над шкідниками у вашому будинку на свій розсуд. Спробуйте ці трюки і спостерігати за цими шкідниками тікає з дому.