Як позбутися від депресії легко і ефективно

Депресія є одним з найбільш недооцінених проблем, так як його ознаки менш очевидні в порівнянні з більшістю інших психічних захворювань. Є близько 300 мільйонів людей у ​​світі страждає від депресії, і більшість з них арентой навіть не знає про це, самому. Деякі з поширених симптомів включають постійні почуття смутку, труднощі з концентрацією уваги, зниженням рівнів енергії, і відсутність ентузіазму в цілому. Якщо у вас є ці симптоми і підозрілі депресії, ось як ви можете вилікувати депресію, природно, щоб побачити, якщо це покращує стан вашого розуму.

Природні способи боротьби з депресією

Є безліч способів позбавлення від симптомів депресії, природно, і деякі з них можуть бути об’єднані з лікуванням, які можуть бути піддаються для умови.

1. Вправа

Вправа є одним з кращих методів лікування депресії в домашніх умовах, що покращує ваше фізичне і психічне благополуччя, одночасно. то краще спробувати і вправи на кожен день 20 хвилин, 5 днів на тиждень. Це може бути будь-якою формою вправ, які Вам подобаються, такі як біг, важка атлетика, пілатес, йога і т.д.

Вправа діє як настрій-бустер, випустивши ендорфінів в своє тіло. Ці болезаспокійливі речовини покращують настрій і викликають почуття щастя бити депресії, особливо в поєднанні з терапією , як показано дослідженнями . Таким чином, здійснення є природною терапії депресії і регулярні фізичні вправи зроблять вас почувати себе краще.

2. Отримання Достатній сон

Нестача сну може погіршити багато проблем, включаючи депресію; часто буває, що депресія в поєднанні з проблемами сну. Дорослим потрібно близько 6-9 годин сну для повного відпочинку, релаксації і ремонту.

Сон встановлює наш біологічний годинник, які впливає залозистої функції і контролює рівні енергії і настрій протягом усього дня. Установка певного часу, щоб піти спати особливо важливо для поліпшення сну. Спати, як наша імунна система виробляє цитокіни, білок необхідний для тіла, щоб підтримувати хороший імунітет і захиститися від депресії.

3. Сент-Джонс Wort

Сент – Джонс сусла є одним з кращих трав для депресії, якщо ви ще не на ліки для нього. Він був популярним народним засобом в Європі і Африці для занепокоєння, смутку, тривоги і поганого сну. Це було показано в деяких клінічних випробуваннях , щоб зменшити помірну депресію.

Трава містить з’єднання, таке як гиперицин і гіперфорин, які працюють, блокуючи зворотне захоплення серотоніну, схожий на антидепресанти. Це істотно підвищує рівень серотоніну в мозку. Серотонін є нейромедіатором, пов’язаний з нашого благополуччя і знаходиться на низькому рівні у людей, які страждають депресією. Отже, ця трава є природною депресією рельєфу ліки. Однак, поговорити з лікарем, перш ніж приймати будь-які ліки, навіть якщо це природно.

4. Світлотерапія

Темніше місяців, наприклад, в сезон дощів або довгих зим, де ви часто не бачать сонячного світла протягом тривалого часу може викликати сезонні зміни настрою і депресії. У деяких людей, це призводить до зниження рівня серотоніну, що робить їх сприйнятливими до сезонних афектних розладом.

Світлова терапія включає в себе вплив сонячного світла вранці або з використанням штучного джерела яскравого світла (від 3000 до 10000 люкс) протягом 20-ти 30 хвилин кожен день. Світлова терапія допомагає в регулюванні рівня серотоніну в мозку і скидання циклу комбінезони сну / неспання до нормального.

5. Wholesome дієта

Маючи правильне харчування є ліками від цілого ряду захворювань. Погане харчування не вистачає життєво важливих поживних речовин, і замість того, щоб, наповнені рафінованого цукру і жирів, можуть зробити депресії гірше. Деякі з продуктів для депресії повинні бути з низьким вмістом жиру і багаті вітаміном В6, магній, B-12 і фолієвої кислоти. Продукти, багаті омега-3 жирні кислоти і фолієвої кислоти допомагають перепади настрою легкість і зменшити симптоми депресії. Продукти, такі як попкорн, горіхи, вівсяні пластівці, арахісове масло і яєчні білки є серотонін збільшують і добре для людей, які страждають депресією.

6. Будівництво Здорові і сильні відносини

Соціальна ізоляція і почуття самотності може викликати депресію або зробити стан набагато гірше. Наявність друзів і близьке довірений мережу може допомогти стимулювати вам зосередитися на позитивній стороні життя і ставити перед собою цілі , які можуть поліпшити ваше благополуччя. Дослідження показали важливість якості відносин, як один з найбільш важливих факторів , які сприяють депресії. Ті , з великими соціальними деформаціями і відсутністю соціальної підтримки мають найвищий ризик розвитку депресії. Відносини статуси також вносять значний вклад в добробут і депресії.

7. Когнітивна поведінкова терапія

Когнітивна поведінкова терапія (КПТ) є процес говорити і аналізувати свої власні моделі мислення, які тримають вас в пастці депресії. Це дозволяє оцінити, як Ви думаєте, і розуміння речей, особливо коли ваші думки нереально, песимістичні і прискіпливі. СВТ допомагає в очищенні розуму від небажаних патернів мислення і допомагає розвивати більш оптимістичний прогноз. Висловлюючи свої думки і почуття перед терапевтом допомагає вам відчувати себе розслабленим і приносить позитивні зміни в ваших думках і поведінці.

8. Медитація

Медитація і практика усвідомленості може піти довгий шлях у створенні тон Вашого дня. Починаючи свій день з невеликою сесією дихальних вправ і медитації може допомогти вирівняти ваш розум до бути позитивним. Практика уважності допомагає тримати свої думки в узді протягом всього дня.

Депресивні почуття часто мають тригери у вигляді думок, які швидко вийти з-під контролю і привести до змушуючи вас відчувати себе пригніченим і переміг. Медитація і усвідомленість допоможе вам залишатися в даний момент, і зосередитися на завданні під рукою, замість того, щоб дрейфувати в небажаних думок.

9. Зелений чай

Пити зелений чай вранці зі сніданком, як відомо, щоб допомогти полегшити депресію. Один з компонентів зеленого чаю під назвою L-теанин мають потужні настрої посилюють ефектів, які можуть зменшити депресію. Пити зелений чай також зменшує постінсультной депресії і зменшує окислювальний стрес.

10. Риб’ячий жир

Риб’ячий жир є дивним джерелом омега-3 жирних кислот. Це суттєвий тип жирів, необхідних для мозку. Оскільки наші тіла не в змозі приймати омега-3 жирних кислот, воно повинно бути отримано від нашої дієти. Багато досліджень пов’язують низьке споживання омега-3 жирних кислот з депресією і також виявили, що країни з більш високим рівнем споживання риби, такі як Японія, мають більш низький рівень депресії.

Омега-3 жири необхідні для функціонування наших нейромедіаторів, який проходить довгий шлях у визначенні фізіологічного і емоційного балансу мозку. В одному дослідженні , порівнюючи результати трьох інших великих досліджень, було видно , що омега-3 жирні кислоти , показали значні результати в поліпшенні депресії.

11. Прибуток

Пробіотичні добавки підтверджуються дослідженнями значно поліпшити кругозір, який через зв’язок між кишечником і мозком. Прибуток сприяють засвоєнню їжі і допомоги глікемічного контролю, яка запобігає спайки і падіння рівня цукру в крові. Дослідження також показує , що існує сильні лінії зв’язку між мозком і кишечником , які можуть впливати на наш настрій і хімію мозку.

12. адаптоген Трави

Адаптоген трава типу лікарської рослини, які впливають на нервову систему, щоб зменшити стрес, діючи на рівні Bodys кортизолу. Два відомих адаптогенів включають Ashwagandha і родіоли. Ашваганда працює шляхом зменшення тривоги і депресії і бореться з гормональним дисбалансом і стресом. Родіола підвищує чутливість нейронів до нейромедіаторів, допаміну і серотоніну.

13. Фолієва кислота

Фолієва кислота є одним з найважливіших B вітамін міститься в бобах, фрукти, зелені листові овочі, і укріплені зерна. Дефіцит фолієвої кислоти є загальним, через погані дієти і використання певних ліків, такі як оральні контрацептиви і аспірин. Встановлено, що люди, які страждають депресією, які також мають дефіцит фолієвої кислоти не реагують на антидепресанти. Тому важливо, щоб споживати фолат багатих продуктів.

Депресія може управлятися за допомогою поєднання зміни способу життя, такі, як хороша вправа, дієта і покояться звички і впроваджують нові способи мислення і робити речі. Ті з важкої депресії необхідно продовжувати лікування за вказівкою свого лікаря і запитати їх думку, перш ніж використовувати трав’яні засоби правового захисту.