Як пити зелений чай для схуднення

Якщо ви любите чай, і ви , як здорові варіанти напою, ви вступили в рядах інші 158 мільйонів людей , які користуються чашкою на будь-який день. Підраховано , що в минулому році більше 80 мільярдів порцій чаю були вжиті любителями чаю у всьому світі. Це означає приблизно 3,60 мільярда галонів.

Хоча чорний чай є найпопулярнішим ( на його частку припадає близько 84 відсотків усього споживаного чаю), зелений чай , як повідомляється, зростає набагато більший обсяг , ніж чорний. Ми припускаємо, що з – за зелений чай потенційної ролі у втраті ваги. Ми вирішили придивитися, як можна пити зелений чай для втрати ваги.

Як ви можете пити зелений чай для схуднення

Нижче наведено кілька порад, ви повинні слідувати, щоб пити зелений чай для втрати ваги:

Зелений чай може допомогти вам схуднути

Деякі дослідження показали, що флавоноїди і кофеїн в зеленому чаї можуть допомогти підвищити швидкість метаболізму, збільшити окислення жирів і навіть поліпшити активність інсуліну. Одне дослідження показало, що ті, хто споживав зелений чай і кофеїн втратили в середньому 2,9 фунта протягом 12-тижневого періоду, в той час як прилипання до їх звичайної дієти. Ще одне дослідження показало збільшення виходу калорій дорівнює приблизно 100 калорій протягом 24-годинного періоду.

Вам не потрібно пити багато зеленого чаю, щоб допомогти вам схуднути

У той час як переваги втрати ваги залежать від різних динаміки, вони були знайдені, випивши всього лише як 2,5 чашки зеленого чаю в день.

Деякі зелені сорти чаю краще для втрати ваги, ніж інші

Якщо ви все про те, що зелений колір і на місії втрати ваги, ви можете вибрати зелений чай Матчу (найбагатше джерело зеленого чаю поживних речовин і антиоксидантів). Дієтолог Ізабель K Сміт пояснює, чому: «Весь лист подрібнюють і споживається як частина напою, на відміну від інших (більшість) видів зеленого чаю, де листя замочують, а потім чай споживається.»

Існує правильний і неправильний спосіб заварювати зелений чай

При заварюванні зеленого чаю, візьміть трохи додаткового догляду, в киплячій воді погано для дорогоцінних катехінів (чай здорових хімічних речовин). Як довести воду до кипіння, але дайте йому відпочити протягом приблизно десяти хвилин. Потім злийте воду над чаєм і варити протягом однієї хвилини перед подачею на стіл. Звичайно, час заварювання може бути коротше або довше, залежно від вашого смаку.

Зелений чай має безліч переваг для здоров’я

«Він містить багато поживних речовин, в тому числі антиоксидантів і протиракову і мозок здорових з’єднань,» Сміт нагадує нам. Одне точно: незалежно від того, чи ні, ви будете пролити фунтів з зеленим чаєм, пити його в будь-якому випадку. «Все чаї містять багато здорових поживних речовин, це один із самих здорових варіантів для напою!» Сміт каже. Але, Просто будьте обережні, щоб не нагромаджувати на мед або цукор!