Як перевірити рак грудей безпечно від вашого будинку

Мамочка Angelina поняття не мав, чому її дитина раптом перестав годувати з її правої грудей. Лікарі діагностували багато можливостей, як молоко може бути висихання або що молоко перетворилося в pus.When нарив був сформований і вилучений, його підозрювали бути злоякісними. На той час, коли її діагноз вийшов, вона була вже на стадії чотири раку.

Незліченні жінки стають жертвами раку молочної залози, дізнавшись про цю смертельну хворобу, коли вже надто пізно. 37-річна мама Анджеліна була одна така жінка. Лікарі продовжували говорити мені молоко може бути висихання, що я повинен використовувати грілку, що я повинен прокачувати молоко через регулярні проміжки часу, і що моє молоко перетворилося на гній. Коли його попросили пройти операцію, щоб видалити гній кишеню, лікар запідозрив грудку бути злоякісними. Коли звіт біопсії вийшов, його побоювання виправдалися. Reddys рак поширився на четвертій стадії.

Рак молочної залози є дорогою справою

Er Вівіан сказала вона відчула камнеподобний клубок у грудях в 2014 р Тоді вона була 37 років. Після перевірки, вона була діагностована з етапом два раку в її лівих грудей. Вона перенесла операцію і 16 сеансів хіміотерапії, 31 раундів випромінювання. Все це, щоб видалити пухлину. Вона знову провела 10 рупій Lakhs в обмін на здорове життя.

Але Там є надія?

За словами доктора Reetu Джейна, медичний онколог в Mumbais Jaslok лікарні, поки як менш як п’ять років тому, стадія чотирьох пацієнтів з раком молочної залози не буде дано прогноз 6-8 місяців по лікарях. Їхні шанси на виживання за 8 місяців були низькими. Сьогодні, однак, медичні прориви дали надію багатьом жінкам, які проходять цей процес.

Процедури, такі як анти-HER2 терапія, ін’єкційна гормональної терапія і т.д., можуть продовжити життя, і нехай навіть жінка з важкою формою раком має 4-5 років зі своїми близькими. Раннє виявлення, звичайно, дає більше шансів на виживання і ймовірність того, що пацієнт буде позбавлений від отримувати їх грудей видалені хірургічним шляхом (мастектомія)

Які фактори ризику, що викликають рак молочної залози?

Нижче відзначені бути основними причинами раку молочної залози у жінок.

 • Життя в столичних містах
 • Алкоголь і сигарети Споживання
 • огрядність
 • Історія родини раку
 • Маючи Дитина Пізніше в житті
 • Відсутність фізичних вправ
 • Впливу шкідливих хімічних речовин (в продуктах харчування, косметика і т.д.)
 • Беручи протизаплідні таблетки

Статистика раку показують, що частота смертельного захворювання вище в столичному cities.The способу життя, який сприяє ожиріння, вживання алкоголю, і які мають дітей на більш пізньому етапі, підозрюваних ознаки, які, як відомо, збільшують ризик розвитку раку молочної залози. Середній вік жінок, щоб отримати потерпілий від раку молочної залози, також буде нижче з кожним роком. Індійські жінки зустрічаються, щоб отримати рак грудей десять років раніше, ніж жінки в west.Women в Індії отримує рак молочної залози у віці 19 років.

Чи є Естроген є частина, щоб грати в раку молочної залози?

Наявність дітей у віці до 30 років може знизити ризик розвитку раку молочної залози. Так, будь-який вплив надлишкового естрогену збільшує ризик. Тому наявність дітей у віці до 30 років можуть знизити ризик раку молочної залози cancer.When жінка вагітна і годують, вона піддається більшому прогестерону, знижуючи її chances.This, звичайно, має свої винятки, як в разі Анджеліни Редді ,

33-річна мати двох дітей, Shikha Singh, була така ж доля. Діагностована зі стадією три раком молочної залози в той же час в період лактація, вона відразу ж послалися на oncologist.In насправді, страшний біль в лівій руці і клубок у грудях, зробили це нестерпно для неї, щоб навіть тримати її дитина, не кажучи вже продовжувати догляд ,

Shikha ніколи навіть не підозрювали рак. Як мати, яка тільки що народила дитину, вона теж припустив, що болі і грудки можуть бути нормальними протягом breastfeeding.In насправді, це навіть здивувало її доктора, коли вона була ще схильна до прогестерон від грудного вигодовування. Інші фактори, які призводять до раку молочної залози є пізньою менопаузою і раннього менархе (який є початком менструації), так як обидва цих викрити жінка на надлишок естрогену.

Перевірити наявність раку молочної залози

Лікарі рекомендують, щоб всі жінки у віці старше 20 років повинні отримати само- регулярно перевіряти. Це коротке відео показує, як досліджувати себе від раку молочної залози.

Як перевірити рак молочної залози

 • Використовуйте подушечки пальця і ​​натиску в різних точках на грудях, щоб відчути грудок або будь-яких порушень.
 • Перевірте, чи правильно втягнуті соски і якщо є будь-яке виділення або секреція.
 • Виконайте цю перевірку за сім днів до або після менструації, під час овуляції.

У той час як само-перевірки може бути добре в ваших двадцятих, рекомендується, щоб отримати клінічне обстеження грудей вивісити 30 знака. Пост-40, рекомендується ультразвук. Після 45 років, мамографія є абсолютною необхідністю. Шанси раку грудей високі у жінок, у яких є сімейна історія раку молочної залози або будь-який інший форми раку.

Що ви можете зробити, щоб запобігти раку молочної залози

Доктор Бхарат Bhosle, медичний онколог, каже, що куріння і вживання алкоголю слід уникати повністю. Це означає, що навіть соціальні і випадкові питущих і курців піддаються ризику. Якщо один абсолютно хоче займатися, тримати його до кілочка або 2 в тиждень. Ви повинні збільшити споживання клітковини, скоротити червоне м’ясо, і займатися регулярними фізичними вправами.

Профілактика, безумовно, шлях, як ми убити найбільше за все виникнення смертельних захворювань. У всіх нас є так багато людей, і спогади, щоб жити, так що має сенс тільки, щоб тримати очей для речей, які можуть вплинути ті моменти, що життя нас чекає.

Самопоміч важливо, але ми мами є звичка класти все перед собою. Дами, побалуйте себе на обстеження, і ви будете давати вашій родині і собі підстави цінувати і плекати, як ви важливі для багатьох людей, які ви напевне є.