Як очистити свою мову правильно і легко

Мова має найбільшу кількість бактерій в порівнянні з іншими частинами вашого рота. Проте, більшість людей не приймають час, щоб очистити свою мову. Чистка мови допоможе уникнути карієсу, неприємний запах з рота, і багато іншого.

Чому це важливо, щоб очистити свій хвостовик Регулярно?

Згодом, мертві клітини, бактерії і тверді частинки можуть накопичуватися на мові і викликають неприємний запах з рота. Зберігаючи свою мову в чистоті важливо, як це:

1. Покращує зовнішній вигляд вашого мови

Коли є накопичення зайвого сміття, ваш язик може почати мати білий зовнішній вигляд. Коли ви очистите його щодня, це покриття може бути видалено.

2. Покращує Ваш смак

Очищення мови може поліпшити ваше почуття смаку. Ваш мова буде мати можливість розрізняти різні відчуття краще.

3. Видаляє бактерії

Очищення мови кожен день зменшує Mutans стрептококи і молочнокислі бактерії , які , як відомо , для чого карієсу і неприємного запаху з рота.

4. Зменшує неприємний запах з рота

Ефективний мову вишкрібання може видалити викликає запах бактерій.

5. Покращує загальний стан здоров’я

Видалення бактерій може допомогти запобігти захворювання ясен, карієс та інші умови рота.

Що потрібно, щоб очистити свою мову?

Є багато різних типів інструментів, щоб вибрати, щоб очистити свою мову. Найбільш поширений інструмент люди використовують це мова скребка. Багато також використовують мову кисті, хоча вони є відносно новими. Очисники язичка є інструментами, які мають невеликі гребені і цю допомогу, щоб витягнути його через мову. Комбінації Скребок-щітка також доступні. Використовуючи цей інструмент, ви шкребти в той час як ви чистите. Мова щітки і вишкрібання однаково ефективні для запобігання можливості нальоту. Після очищення, ви можете прополоскати рот рідиною для полоскання рота.

Як ви можете очистити свою мову правильний шлях?

чистка мови дуже легко, коли ви робите це правильний шлях.

1. Очищення шпунт за допомогою кисті

 • Після чистки належним чином, звернути увагу на вашу мову. Ви можете просто використовувати щетину зубної щітки для чищення мови.
 • Ви можете також використовувати зубні щітки, які мають мову очищувачів на нижній поверхні.
 • Bacteria- і запах накопичення може бути видалений докладаючи зубну щітку і ретельно чистити мову на вершині.
 • Почніть з очищення задній частині мови і працювати вперед до початку рота.
 • Почистіть верхню область мови цілком на м’якому тиску і завершити процес виключення шляхом промивання з деякою рідиною для полоскання рота або водою.

2. Очищення хвостовик за допомогою скребка

 • Після чищення, просунути мову. Помістіть округлений кінець скребка м’яко на задній частині мови.
 • Якщо ви виявите, затискають бути проблемою, то ви можете почати в середині мови.
 • Почніть зі спини поступово, як ви звикнете до цієї звички.
 • Помістіть скребок обережно мовою і повільно потягніть його вперед в напрямку до кінчика язика. Завжди йде від задньої частини до кінчика, і ніколи не робити це навпаки.
 • Після того, як соскабливания, використовувати тканину або серветку, щоб видалити тверді частинки, зібрані на скребком.
 • Повторіть цей процес до тих пір, вся поверхня мови Забороняється терти. Зазвичай, очищаючи один або два рази в області достатньо.
 • Промити прибиральник з деяким милом і водою, сухий, і зберігати його в чистій зоні.

Природні засоби правового захисту очистити і продезінфікувати Your Tongue

Ось як ви можете очистити ваш язик природно. Ці домашні засоби, щоб очистити ваш язик дуже прості:

1. Часник

Ми знаємо, що часник є причиною неприємного запаху з рота і думати, що вони не очищають рот. Незалежно від цих попередніх переконань, часник, коли їдять сирими, можна боротися і знищувати бактерії на мові, при цьому зберігаючи його в чистоті.

2. Сіль

Ще один хороший спосіб очистити ваш язик за допомогою солі. Абразивні частинки солі допоможе видалити мертві клітини і погані бактерії, присутні на мові. Все, що вам потрібно зробити, це покласти трохи солі на мові і м’яко чистить його навколо за допомогою зубних щіток протягом хвилини або два.

3. Куркума

Куркума не тільки те, що ми використовуємо в якості приправи, але він також може зробити дивовижну заміну антисептичних препаратів, які ви можете використовувати для вашого рота. Об’єднайте лимонний сік і куркуму, поки консистенція не надто пастообразной. Помістіть цю куркуми пасту на мові протягом 2 хвилин, а потім прополоскати рот належним чином з деякою теплою водою.

4. Алое Віра

Алое віра добре відома своїми протизапальними і лікувальними властивостями. Ви можете покласти 1 столову ложку цього соку в рот, щоб вбити бактерії і мікроби на мові або яснах. Розмахуйте сік протягом декількох хвилин і промити рот. Використовуючи теплу воду, прополоскати рот.

5. Трави

Деякі трави, як м’ята, ромашка, шавлія і відомі своїми унікальними цілющими властивостями. Візьміть 1 столову ложку ромашки, 1 чайну ложку шавлії і 1 чайну ложку м’яти. Додайте трохи кори дуба до цієї суміші трав і залийте його близько 4 чашок дуже гарячої води. Тримайте цю воду в сторону і почекати, поки він охолоне, а потім процідіть воду. Потім покласти столову ложку солі в цю воду. Все, що вам потрібно зробити зараз, це помах ця вода в рот два рази в день відразу після того, як ви зробили чистку.

Крім цих методів, очищаючи мову з перекисом водню і харчової соди також може бути зроблено.

Часті запитання

Ось деякі речі, про мову чистки, які ви повинні знати.

1. Скільки разів я повинен чистити мову?

Чистка мови повинно бути зроблено кожен день, так що ви можете постійно підтримувати стан порожнини рота. Бактерії накопичується в роті відразу після чищення зубів, тому регулярне чищення зубів і міжзубних є дуже важливим кроком для боротьби з оральні проблеми зі здоров’ям.

2. Чи є мова соскабливания безпечно?

Одна з найбільших проблем є затискає, коли вишкрібання мови. Щоб уникнути цього, можна зішкребти з середини мови. Крім того, можна випадково відрізати язика з скребком. Щоб уникнути травм, переконайтеся, що скребок не має нерівні краї і переконайтеся, що скребок є безпечним для використання.

3. Чи є це краще пензлем або Скрип мову?

Використання скребка краще, ніж кисть, так як щітки, більш імовірно, викликають блювотні позиви. Скребки також дозволяють почати очищення від задньої частини мови, не торкаючись чутливої ​​дахом рота.

4. Що робити, якщо я Херта під час чищення моєї мови?

Якщо ви відчуваєте дискомфорт або забилися, то почекати зішкріб на день або два, а потім спробувати ніжний підхід.

чистка мови є дуже простим процесом. Коли ви зверніть увагу на вашій гігієни порожнини рота, кількість бактерій, присутніх у роті знижується. Важливо, щоб ви чистите мову і зуби щодня. Ви повинні також відвідати стоматолога для регулярного чищення і оглядів.