Як контролювати свій гнів і зробити себе заспокоювати

Є так багато речей, які можуть викликати гнів, і ми всі можемо засмучуватися і злитися над різними речами. Гнів є нормальною емоцією, і це нормально, щоб висловити це раз в той час. Але якщо ви помітили, що ви гнівайтесь через дрібниці або взагалі без причини, то вам потрібна допомога. Важливо, щоб контролювати ці емоції під час, перш ніж вона проявляється в якийсь стан здоров’я.

Чому ви повинні контролювати свій гнів

Якщо деякі люди не можуть проявляти свій гнів інші можуть стати надзвичайно сильними і показати сильні емоції. Проте, незалежно від того, як ви реагуєте, це дуже важливо, щоб позбутися від цієї емоції через наступних причин:

  • Серджуся на регулярній основі може забирають на ваше здоров’я, і ​​це може навіть призвести до проблем зі здоров’ям. У вас можуть виникнути проблеми з травленням, безсоння, головні болі, депресія та інші подібні питання.
  • Подолання гніву важливо, так як це може зруйнувати або напружувати відносини. Гнів може зробити вас зробити ірраціональні речі, кажуть образливі слова, або робити інші подібні речі, які впливають на відносини з іншою людиною. Коли люди зляться, вони можуть сказати деякі речі для кого-то, що могло б порушити їх, і це може вплинути на їхні стосунки. Отже, важливо контролювати гнів і думати двічі, перш ніж говорити, коли ви засмучені або сердиті.
  • Гнів може змусити вас втратити фокус, який може негативно вплинути на вашу роботу.
  • Старіння є природним процесом, але злитися великою частиною часу може відняти року від вашого обличчя і зробити вас виглядати старше, ніж ваш вік. Щасливий і веселий зовнішній вигляд робить людина виглядати молодше і зморшки на обличчі змушує вас виглядати більш, ніж ваш вік.
  • Гнів може забирають на ваш образ теж. Якщо ви не відпускаєте ваші звички, ви можете бути позначені як сердитий птах зі своїми колегами, друзями або навіть членами нашої сім’ї.

Гнів може мати фізіологічні, емоційні, соціальні та фізичні впливу на вас. Тому важливо, щоб приборкати свій норов в потрібний час. У наступному розділі ми будемо обговорювати деякі ефективні поради про те, як боротися з цією емоцією в найкращим чином.

Поради контролювати свій гнів

Нижче наведені деякі ефективні поради з управління гнівом, які ви можете спробувати, якщо ви гнівайтесь більш тривіальних питань.

1. Покажіть свій гнів

Якщо є щось, що робить вас з розумом, ви повинні висловити це, тому що розлив ваших почуттів можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Це дуже нормально засмучуватися або злитися на щось, але що більш важливо, щоб каналізувати ці емоції в позитивному ключі. Це може допомогти вам в почуватися краще, а не звинувачувати інших у своїх почуттях.

2. попотіти

Один з кращих способів, щоб контролювати свій гнів є розробкою. Вдаючись до деякої фізичної активності є одним з найбільш ефективних способів вентиляційних з негативних емоцій з вашої системи. Всякий раз, коли ви засмучені чимось, спробувати деякі вправи на розтяжку, практика йоги, або біг.

3. Подумайте, перш ніж говорити

Шкідливі слова можуть зробити більше шкоди людині, ніж будь-якої фізичної шкоди. Тому, незалежно від того, як з розуму або гнів ви, переконайтеся, що ви збираєте свої думки і думати, перш ніж ви вимовляєте щось погане. Це може допомогти вам контролювати свій гнів і не втратити його на кого-то.

4. Граф До 10

Якщо щось або хтось засмутити вас, без сумніву, ви будете злитися. Bu цей спалах гніву зазвичай триває лише до двох секунд. Якщо ви не хочете, щоб показати свій гнів, рахувати до 10. Це насправді може відкласти свій гнів і може допомогти вам думати тверезо і робити речі раціонально. Це відмінний спосіб не робити речі в запалі. Ви можете навчити цю звичку до своїх дітей, а також, щоб допомогти їм контролювати свій гнів.

5. Дихайте

Коли ви зліться на ваш пульс збільшується. Проте, якщо ви контролювати своє дихання або отримати його назад до нормального рівня, ви будете в змозі управляти своїм гнівом добре. Глибокі дихальні вправи гарні для заспокоєння, тому що вони можуть допомогти вам отримати ваш подих назад до нормального рівня. Зосередження на диханні також допомагає в channelising енергії, яка, в свою чергу, може допомогти вам розслабитися.

6. Проведіть деякий час на самоті

Іноді життя стає настільки напруженою, що наше розчарування перетворюється в гнів. Проте, якщо брати деякі тихі моменти, щоб бути самостійними або розслабитися, це може допомогти вам багато в управлінні проблемою гніву і стресом. Візьміть деякий час, подумайте про те, що вам потрібно зробити, то планувати його відповідним чином. Тут, приймаючи перерва означає зайняти деякий час ситуації і думати, що ви можете з цим вдіяти. Піти від сценарію і мислення або обдумував це може допомогти вам відновити вашу точку зору і мати справу з тим, що може поміщати тебе раніше.

7. Знайдіть рішення

Велика частина гніву раз може привести до нестачі можливого рішення. Таким чином, кращий спосіб, щоб піти це відчуття є встановлення можливих рішень проблем, які можуть бути з’являється гнів в першу чергу. Якщо брудний номер, що викликає у вас сходити з розуму, очистити вашу кімнату або попросіть кого-небудь зробити це за вас.

8. Відпусти Grudge

Коли хтось заподіює тобі біль або зробив неправильно для вас, без сумніву, ви будете злитися. Швидше за все, що ви не будете навіть розмовляти з цією людиною. Але якщо ви думаєте, здорові, ви зрозумієте, що не розмовляв з цією людиною не може бути зробити вас щасливими. Ви будете засмучені. Так нехай іде на злобу або будь грубе почуття, тому що ці почуття не роблять ніякої шкоди людині ви гнівайтесь, а впливає на вас. Тому, краще всього зробити, це пробачити і забути.

9. Не звинувачуйте інших

Майже всі ми схильні критикувати або звинувачувати інших в наших власних помилок і направити свій гнів по відношенню до них. Однак це не вирішує проблему, а це посилює його. Таким чином, навчитися приймати свої недоліки або недоліки. Перестань злитися або кричати на інших за свої власні помилки. Будьте самостійно протягом деякого часу, і шукати рішення.

10. Методи релаксації Try

Кожен відчуває себе спокійним і розслабленим робити певні дії. Дізнайтеся, що робить вас щасливими, і всякий раз, коли гнів вражає вас, спробуйте і інвестувати свій час, роблячи Ваше улюблене заняття.

11. Говоріть про свою Anger

це нормально, якщо ви гнівайтесь. Ви не повинні відчувати себе винуватим. Це нормальна людська емоція, яка іноді може вийти з-під контролю. Для того, щоб контролювати ці емоції, важливо прийняти його першим. Підтвердіть свій гнів і замість того, щоб кричати на кого-то, бути помовчала і поділитися своїми почуттями з близькими.

12. Сон

Отримати досить спати вночі і відпочинку протягом дня, якщо це можливо. Іноді відсутність сну і відпочинку може зробити ваші емоції відмовити, які також можуть привести до проблем гніву. Отримання достатньої кількості сну є одним з ідеальних способів боротьби з гнівом під час вагітності.