Як кинути курити: поради для штовхати вашу сигарету звички назавжди

Ми всі знаємо, ризики куріння для здоров’я, але це не робить його легше позбутися від цієї звички. Якщо ви підліток курець або довічний пакет в день курець, відмова від куріння може бути дуже жорстким. Нікотин в сигаретах пропонує швидкий і надійний спосіб підвищити свій погляд, зняти стрес і розслабитися. Для того, щоб успішно кинути курити, вам потрібно буде не тільки змінити свою поведінку і впоратися з нікотином симптоми абстиненції, а й знайти здорові способи управляти своїми настроями. При правильному ігровому плані, однак, ви можете розірвати залежність і приєднатися до мільйонів людей, які копали звичку назавжди.

Чому кинути палити так важко?

Куріння тютюну є як фізична залежність і психологічна звичка. Нікотин від сигарет забезпечує тимчасове і звикання високим. Виключаючи, що регулярне виправлення нікотину змусить ваше тіло, щоб випробувати фізичні симптоми абстиненції і тягу. Через нікотину відчуваю хороший ефект на мозок, ви можете також звикають до паління, як спосіб справитися зі стресом, депресією, тривогою, або навіть нудьга.

У той же час, акт куріння укорінився як щоденний ритуал. Це може бути автоматичний відповідь для вас, щоб викурити сигарету з ранковою кавою, приймаючи перерву в роботі або в школі, або під час вашого комутують будинку в кінці довгого дня. Можливо, друзі, члени сім’ї та колеги курять, і це стало частиною того, як ви пов’язати з ними.

Для того, щоб успішно кинути курити, вам потрібно буде звернутися як наркоманія і звички і процедури , які йдуть разом з ним. Але це може бути зроблено. При правильній підтримці і комбінації стратегій, будь курець може кинути палити – навіть якщо ви намагалися і до не вдалося кілька разів.

Ваш план куріння особистої зупинки

У той час як деякі курці успішно кинути курити, йдучи холодну індичку, більшість людей краще з метою тримати себе на трасі. Хороший план охоплює як короткострокові проблеми відмови від куріння і довгостроковій проблеми запобігання рецидивам. Вона також повинна бути адаптована до конкретних потреб і звичкою до паління.

Витратьте час, щоб подумати про те, який курець ви, які моменти вашого життя заклик до сигарети, і чому. Це допоможе вам визначити, які поради, методи або методи лікування можуть бути найбільш корисні для вас.

Це дуже погана залежність (більш пачки в день)? Або ви більше соціального курця? Буде чи простий нікотиновий пластир зробити цю роботу?

Існують певні види діяльності, місце або люди ви спілкуєтеся з курінням? Ви відчуваєте потребу курити при кожному прийомі їжі?

Зв’язок з вами для сигарет , коли ви відчуваєте стрес або вниз? Або ваша сигарета куріння пов’язане з іншими шкідливими звичками, такими як алкоголь або азартні ігри?

Визначте ваші тригери для некурящих

Одна з кращих речей, які ви можете зробити, щоб допомогти собі кинути палити, щоб визначити те, що ви хочете зробити, щоб палити, в тому числі конкретних ситуацій, дій, почуттів і людей.

Тримайте журнал тягу

Журнал потягу може допомогти вам зосередитися на вашій моделі і тригерів. За тиждень або близько того провідних до вашої датою кинути палити, вести журнал вашого куріння. Зверніть увагу на моменти в кожен день, коли ви жадаєте сигарету:

 1. Скільки часу це було?
 2. Як інтенсивні була тяга (за шкалою 1-10)?
 3. Що ти робив?
 4. З ким ви були?
 5. Як ти себе почуваєш?
 6. Як ви себе почували після куріння?

Ви курите, щоб зменшити неприємні або пригнічують почуття?

Управління неприємні відчуття, такі як стрес, депресія, самотність, страх і тривога є одними з найбільш поширених причин, чому дорослі курять. Коли у вас поганий день, це може здатися, що сигарети є єдиним другом. Як багато комфорту, як сигарети забезпечують, проте, важливо пам’ятати, що є здорові (більш ефективні) способи тримати неприємні почуття у вузді. Вони можуть включати в себе фізичні вправи, медитації, за допомогою сенсорних стратегій релаксації і практикувати прості дихальні вправи.

Для багатьох людей, є важливим аспектом кинути курити, щоб знайти альтернативні способи вирішення цих складних почуттів без куріння. Навіть коли сигарети більше не є частиною вашого життя, хворобливі і неприємні відчуття, які, можливо, що спонукали вас не курити в минулому, як і раніше залишаються. Таким чином, це варто витратити деякий час на роздуми про різні способи ви збираєтеся мати справу зі стресовими ситуаціями і щоденними подразненнями, які зазвичай ви йдуть до сигарети.

Як уникнути поширених тригерів

Алкоголь. Багато людей мають звичку курити , коли вони п’ють. РАДА: перейти на безалкогольні напої або пити тільки в тих місцях , де куріння всередині заборонено. Крім того , спробуйте перекушувати горіхами, жувальна на коктейль палицю або смоктати соломинку.

Інші курці. Коли друзі, родина і колеги курять навколо вас, це подвійно важко кинути курити або уникнути рецидиву. РАДА: Ваші соціальні кола повинні знати , що ви міняєте свої звички так говорити про своє рішення кинути курити. Нехай вони знають , що вони не зможуть курити , коли ви знаходитесь в автомобілі з ними або приймаючи перерва на каву разом. На своєму робочому місці, не приймайте все перерви на каву з тільки курцями, зробити що – то інше замість цього, або знайти некурящі , щоб ваші перерви с.

Кінець їжі. Для деяких курців, закінчуючи їжею означає запалюють, і перспектива надання , що до може здатися складною. РАДА: замініть цей момент після їжі з чим – то , наприклад , як шматок фрукти, (здоровий) десерт, квадрат шоколаду, або жуйки.

Боротьба з симптомами відміни нікотину

Після того, як ви кинете курити, ви будете відчувати ряд фізичних симптомів, як ваше тіло відмовляється від нікотину. Нікотин висновок починається швидко, як правило, починаючи протягом тридцяти хвилин до години останньої сигарети і досяг піку приблизно в два-три дні по тому. Зняття симптоми можуть тривати протягом декількох днів до декількох тижнів, і відрізняються від людини до людини.

Загальні симптоми відміни нікотину включають:

 1. сигаретні тягу
 2. Дратівливість, розчарування або гнів
 3. Занепокоєння або нервозність
 4. Труднощі з концентрацією
 5. невгамовність
 6. підвищений апетит
 7. головні болі
 8. безсоння
 9. поштовхи
 10. збільшення кашель
 11. втома
 12. Запор або розлад шлунка
 13. депресія
 14. Зниження частоти серцевих скорочень

Неприємно, оскільки ці симптоми відміни можуть бути, вони є лише тимчасовими. Вони будуть отримувати краще протягом декількох тижнів, так як токсини вимиваються з організму. У той же час, нехай ваші друзі і родичі знають, що ви не будете звичну себе і запитати за їх розуміння.

Управління сигарет тяги

Як уникнути тригерів куріння допоможе зменшити бажання палити, але ви не можете уникнути тяги повністю. Але сигарети тягу недовго, так що якщо ви схильні загорятися, пам’ятайте, що тяга буде проходити і спробувати перечекати. Це також допомагає бути підготовлені заздалегідь. Маючи план, щоб впоратися з тягою допоможе тримати вас від надання в.

Відвернути себе. Є страви, увімкніть телевізор, прийняти душ, або подзвонити другу. Діяльність не має значення до тих пір , як він отримує свій розум від куріння.

Нагадайте собі , чому ви кинути курити. Зосередьтеся на причинах відмови від куріння, в тому числі переваги для здоров’я, поліпшення зовнішнього вигляду, грошей ви економите, і підвищити самооцінку.

Виходьте з привабливою ситуації. Де ви і що ви робите , може бути викликаючи тягу. Якщо так, то зміна обстановки може зробити все різниця.

Заохочуйте себе. Зміцніть свої перемоги. Всякий раз , коли ви веселились над спрагою, дайте собі нагороду , щоб тримати себе мотивованим.

Запобігання збільшенню ваги після відмови від паління

Збільшення ваги є спільною проблемою при відмові від куріння. Деякі люди навіть використовувати його в якості причини, щоб не кинути палити. Хоча це правда, що багато курців набирають вагу протягом шести місяців після припинення куріння, посилення зазвичай невелика – близько п’яти фунтів в середньому – і що початкове посилення зменшується з плином часу. Важливо також пам’ятати, що проведення кілька додаткових фунтів протягом декількох місяців не зашкодить ваше серце стільки, скільки волі курити. Але набирають вагу не є неминучим, коли ви кинути курити.

Куріння діє як для придушення апетиту. Він також гасить своє почуття смаку і запаху. Отже, після того, як ви кинути курити, ваш апетит, ймовірно, збільшиться, і їжа буде здаватися більш привабливою. Збільшення ваги також може статися, якщо ви заміните оральний секс куріння з їжею нездорових продуктів комфорту. Тому дуже важливо, щоб знайти інші, здорові способи боротьби зі стресом і іншими неприємними відчуттями, а не безглуздою, емоційної їжею.

Виховуйте себе. Замість того , щоб звернутися до сигарет або їжі , коли ви відчуваєте стрес, занепокоєння або депресія, дізнатися нові способи заспокоїти себе.

Їжте здорову, різноманітні страви. Їжте багато фруктів, овочів і здорових жирів. Уникайте солодкі продукти харчування, газовані напої, смажені і готові страви.

Пити багато води. Пити по крайней мере шість-вісім 8 унцій. окуляри допоможуть вам почувати себе повністю і keepyou від їжі , коли ви не голодні. Вода також допоможе вивести токсини з організму.

Прогулюватись. Не тільки це допоможе вам спалювати калорії і тримати вагу, але це також допоможе полегшити почуття стресу і розчарування , які супроводжують догляд від куріння.

Закусочна на провини вільних продуктів. Хороші вибори включають жувальну гумку без цукру, морква і селера палички, або нарізані солодкий перець або Джікама.

Ліки і лікування, щоб допомогти вам кинути курити

Є багато різних методів, які успішно допомагають людям кинути курити. Ви можете бути успішними з першим методом ви намагаєтеся. Швидше за все, вам доведеться спробувати декілька різних методів або комбінації методів лікування, щоб знайти ті, які працюють найкраще для вас.

лікарські препарати

Припинення куріння ліки можуть полегшити симптоми абстиненції і зменшити тягу, і найбільш ефективні при використанні в рамках комплексної програми з припинення куріння під наглядом лікаря. Поговоріть зі своїм лікарем про ваших варіантах і є чи антитютюновий препарат для вас. США харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило такі варіанти:

Нікотин замісна терапія. Нікотінзамещающая терапія включає в себе «Заміна» сигарети з іншими нікотину замінників, таких як нікотинової жувальної гумки, пластиру, пастилки, інгалятор, або назального спрею. Він працює шляхом надання невеликих і стійкі доз нікотину в організм , щоб полегшити деякі з симптомів абстиненції без гудронів і отруйних газів , знайдених в сигаретах. Цей вид лікування допомагає курцям зосередитися на розриваючи їх психологічну залежність і робить його простіше зосередитися на вивченні нових моделей поведінки та навичок психологічної адаптації.

Non-нікотин ліки. Ці препарати допоможуть вам кинути курити, зменшуючи тягу і абстинентний без використання нікотину. Лікарські препарати , такі як бупропіон (Зибан) і варениклин (Chantix) призначені тільки для короткочасного використання.

Альтернативні методи лікування

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб кинути палити, не привертати нікотинову замісну терапію або ліків за рецептом: зверніться до свого лікаря для направлення або в розділі Ресурси і посилання нижче для допомоги в пошуку кваліфікованих фахівців в кожній області.

Гіпноз – популярний варіант , який дає хороші результати. Забудьте все , що ви , можливо, бачили від стадії гіпнотизерів, гіпноз робіт, отримуючи вас в глибоко розслаблений стан , коли ви відкриті для пропозицій , які зміцнюють вашу рішучість кинути палити і збільшити свої негативні почуття по відношенню до сигарет.

Голковколювання – один з найстаріших відомих медичних методів, голковколювання , як вважають , щоб працювати, викликаючи викид ендорфінів (природних болезаспокійливих засобів) , які дозволяють організму розслабитися. Як припинення допомоги куріння, голковколювання може бути корисним в управлінні абстинентного куріння.

Поведінкова терапія – Нікотинова залежність пов’язана зі звичним поведінкою (ритуали) , яка бере участь в курінні. Поведінкова терапія спрямована на навчання нових навичок виживання і розірвати ці звички.

Мотиваційні Терапії – самодопомоги книги і веб – сайти можуть надати ряд способів мотивувати себе , щоб кинути палити. Один добре відомий приклад розрахунку грошових заощаджень. Деякі люди змогли знайти мотивацію кинути палити тільки шляхом розрахунку , скільки грошей вони будуть економити. Це може бути досить , щоб заплатити за літні канікули.

Що робити, якщо ви зісковзнути або рецидив

Більшість людей намагаються кинути палити кілька разів, перш ніж вони штовхають звичку назавжди, так що не бийте себе, якщо ви почнете курити знову. Увімкніть скочування відскоку шляхом вивчення вашої помилки. Проаналізуйте, що сталося прямо перед тим, як почав курити знову, визначити тригери або проблемні місця ви запускали в, і зробити новий стоп-курити план, який усуває їх.

Важливо також, щоб підкреслити різницю між ковзанням і рецидивом. Якщо ви спіткнутися і викурити сигарету, це не означає, що ви не можете отримати назад на вагон. Ви можете дізнатися з шлікера, і нехай він мотивувати вас намагатися, або ви можете використовувати його як привід, щоб повернутися до вашої звичкою до паління. Але вибір за вами. Зрив не повинен перетворитися в повномасштабний рецидив.